• Magazyn

"Destination wedding" - coś o czym naprawdę marzysz!

Zastanawiasz się nad 'destination wedding'? To doskonały pomysł! przeczytaj rady Zankyou!

  • Po ślubie
zapisz
Ślub na plaży, Foto: KT Merry Photography

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad organizacją ceremonii ślubnej i weselnego przyjęcia w innym kraju? Pomysł ten jest coraz bardziej popularny w Stanach Zjenoczonych i Europie Zachodniej. Mimo tego, że Polacy są z reguły tradycjonalistami, postanowiłam Was przekonać, że to wcale nie taki zły pomysł. Panna Młoda niekoniecznie musi wziąć ślub w swojej rodzinnej parafii! Prezentuje kilkaa powodów, dla których warto pobrać się w innym kraju!

zapisz
¨Destination wedding¨, Foto: Fran Russo

Możesz powiedzieć sakramentalne ‘Tak” w każdym miejscu na świecie. ‘Destination wedding’ zdefiniowany jest jako ceremonia ślubna zorganizowana przynajmniej 100 mil od miejsca zamieszkania Panny Młodej. Świat jest Twoim placem zabaw! Wybierz miejsce, które najbardziej odpowiada Waszym charakterom. Może to być miasto, które zawsze chciałaś odwiedzić, a dotychczas nie miałaś sposobności. Czyż nie jest to idealny powód by je w końcu zobaczyć? Miejsce możesz również dopasować do budżetu, jaki chcecie przeznaczyć.

zapisz
Wesele za granicą, Foto: Fabio Zardi

‘Destination weedding” daje gwarancję oryginalności. Nie musisz się martwić, że będziesz organizować przyjęcie weselne w tej samej restauracji, co połowa Twoich znajomych, bo jest to najlepszy lokal w mieście. Daj się ponieść fantazji! Dopasuj dekorację do miejsca, w które chcesz się wybrać. Doskonałą destynacją dla ślubu z motywem górskim, będzie Zakopane. Czeka Cię tam prawdziwie tradycyjne, góralskie wesele! Jeżeli z kolei zawsze marzyłaś o ceremonii na dworze, dlaczego nie wybrać się na Karaiby? Jeżeli z kolei marzysz o stylowej i eleganckiej uroczystości – może Paryż?

zapisz
Wesele na plaży, Foto: Merry Photography
zapisz
´Destination wedding´, ślub na plaży, Foto: Tim Halberg

“Destinations weddings” są idealne dla międzynarodowych Par Młodych! Jeżeli Polka wychodzi za mąż za Hiszpana najlepiej zorganizować wesele poza miejscem zamieszkania obojga. Oprócz tego ‘wedding destinatons’ to prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy cała rodzina i przyjaciele spotkają się w jednym miejscu i świętują podczas kliku dni. Trudno bowiem zebrać członków dwóch rodzin w tym samym miejscu o jednakowej porze.

zapisz
Ślub na plaży, Foto: Fran Russo

Nie musisz martwić się organizacją przyjęcia weselnego i przez 3 lata planować najdrobniejszy szczegół. Firmy, organizujące “destination weddings” zajmują się pełną organizacją wydarzenia! Resorty, w których organizowana jest uroczystość zazwyczaj oferują pomoc Parom Młodym, bez względu na to, czy uroczystość jest dla dwóch czy dla dwustu osób. Oprócz tego, czeka na Ciebie naturalna dekoracja. To chyba jeden z najważniejszyh powodów ‘destination wedding’. Możesz wybrac lokalizację ze względu na moyw prrzewodni. Chciałaś zorganizować przyjęcie weselne w bajkowym zamku czy w pięknej winnicy? Marzysz o wyjściu za mąż na tle morza czując paisek na stopach? Nic trudnego. Pamiętaj, taka sceneria, wymaga jedynie prostej dekoracji.

zapisz
Ślub na plaży, Foto: One Love Photo

Możesz rozpocząć swój miesiąc miodowy wcześniej! Niekoniecznie w tym samym miejscu, ale któż narzekałby na możliwość uczestnictwa w kilkudniowym pobycie wśród rodizny i przyjaciół? „Destination wedding’ to możliwość spędzania czasu z bliskimi. Nie będziesz musiała biegać od stolika do stolika w celu podziękowania wszystkim za przybycie. Będziesz na to miała aż 3 dni!

Jeżeli nie wiesz, gdzie wybrać się w swoją podróż poślubną, kliknij tutaj.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!