"Destination wedding" - coś o czym naprawdę marzysz!

Ślub na plaży, Foto: KT Merry Photography

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad organizacją ceremonii ślubnej i weselnego przyjęcia w innym kraju? Pomysł ten jest coraz bardziej popularny w Stanach Zjenoczonych i Europie Zachodniej. Mimo tego, że Polacy są z reguły tradycjonalistami, postanowiłam Was przekonać, że to wcale nie taki zły pomysł. Panna Młoda niekoniecznie musi wziąć ślub w swojej rodzinnej parafii! Prezentuje kilkaa powodów, dla których warto pobrać się w innym kraju!

¨Destination wedding¨, Foto: Fran Russo

Możesz powiedzieć sakramentalne ‘Tak” w każdym miejscu na świecie. ‘Destination wedding’ zdefiniowany jest jako ceremonia ślubna zorganizowana przynajmniej 100 mil od miejsca zamieszkania Panny Młodej. Świat jest Twoim placem zabaw! Wybierz miejsce, które najbardziej odpowiada Waszym charakterom. Może to być miasto, które zawsze chciałaś odwiedzić, a dotychczas nie miałaś sposobności. Czyż nie jest to idealny powód by je w końcu zobaczyć? Miejsce możesz również dopasować do budżetu, jaki chcecie przeznaczyć.

Wesele za granicą, Foto: Fabio Zardi

‘Destination weedding” daje gwarancję oryginalności. Nie musisz się martwić, że będziesz organizować przyjęcie weselne w tej samej restauracji, co połowa Twoich znajomych, bo jest to najlepszy lokal w mieście. Daj się ponieść fantazji! Dopasuj dekorację do miejsca, w które chcesz się wybrać. Doskonałą destynacją dla ślubu z motywem górskim, będzie Zakopane. Czeka Cię tam prawdziwie tradycyjne, góralskie wesele! Jeżeli z kolei zawsze marzyłaś o ceremonii na dworze, dlaczego nie wybrać się na Karaiby? Jeżeli z kolei marzysz o stylowej i eleganckiej uroczystości – może Paryż?

Wesele na plaży, Foto: Merry Photography
´Destination wedding´, ślub na plaży, Foto: Tim Halberg

“Destinations weddings” są idealne dla międzynarodowych Par Młodych! Jeżeli Polka wychodzi za mąż za Hiszpana najlepiej zorganizować wesele poza miejscem zamieszkania obojga. Oprócz tego ‘wedding destinatons’ to prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy cała rodzina i przyjaciele spotkają się w jednym miejscu i świętują podczas kliku dni. Trudno bowiem zebrać członków dwóch rodzin w tym samym miejscu o jednakowej porze.

Ślub na plaży, Foto: Fran Russo

Nie musisz martwić się organizacją przyjęcia weselnego i przez 3 lata planować najdrobniejszy szczegół. Firmy, organizujące “destination weddings” zajmują się pełną organizacją wydarzenia! Resorty, w których organizowana jest uroczystość zazwyczaj oferują pomoc Parom Młodym, bez względu na to, czy uroczystość jest dla dwóch czy dla dwustu osób. Oprócz tego, czeka na Ciebie naturalna dekoracja. To chyba jeden z najważniejszyh powodów ‘destination wedding’. Możesz wybrac lokalizację ze względu na moyw prrzewodni. Chciałaś zorganizować przyjęcie weselne w bajkowym zamku czy w pięknej winnicy? Marzysz o wyjściu za mąż na tle morza czując paisek na stopach? Nic trudnego. Pamiętaj, taka sceneria, wymaga jedynie prostej dekoracji.

Ślub na plaży, Foto: One Love Photo

Możesz rozpocząć swój miesiąc miodowy wcześniej! Niekoniecznie w tym samym miejscu, ale któż narzekałby na możliwość uczestnictwa w kilkudniowym pobycie wśród rodizny i przyjaciół? „Destination wedding’ to możliwość spędzania czasu z bliskimi. Nie będziesz musiała biegać od stolika do stolika w celu podziękowania wszystkim za przybycie. Będziesz na to miała aż 3 dni!

Jeżeli nie wiesz, gdzie wybrać się w swoją podróż poślubną, kliknij tutaj.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
Już niebawem Halloween, święto duchów i lampionów z dyni. Z tej okazji marka chocolissimo.pl, produkująca rozmaite czekoladowe przygotowała nie lada gratkę dla miłośników czekoladowych słodkości – strasznie słodki zestaw czekoladek!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji