Tasiemki i wstążki jako sielska dekoracja na ślubie i weselu

Fot. Fresh in Love Photography

Pomysł prosty, tani w wykonaniu – a jakże efektowny! Sznurki i tasiemki – bo o nich mowa – mogą stanowić oryginalną dekorację ślubną. Zobaczcie sami!

Moda na dekorowanie sali weselnej tasiemkami znana jest na kontynencie amerykańskim od wielu lat. Taka dekoracja idealnie nadaje się na wesela w stylu hippie i wesela rustykalneplenerowe czy w klimatycznej stodole.

Fot: Corbin Gurkin. Event Design by Maine Seasons Events
Fot: Rachel Thurston
Fot: Our Labor of Love. Event Design by My Simple Details
Fot: Our Labor of Love. Event Design by My Simple Details

Wstążki wykorzystać można zarówno przy dekoracji sali weselnej, miejsca ceremonii czy krzeseł- dla wszystkich gości, bądź tylko młodej pary. Możemy także wybrać kolory stonowane, tej samej barwy, co podkreśli nawiązanie do ślubu w stylu ombre, bądź zupełnie zaszaleć, wybierając soczyste kolory – ważny trend ślubny 2013 roku!

Fot: Love Me Do Photography
Fot. Streamer Table Decorations źródło: Martha Stewart 

Wstążki mogą stanowić dekorację ślubu w plenerze. W łatwy i tani sposób możecie stworzyć sielski klimat, który wprowadzany w ruch podmuchami wiatru będzie niepowtarzalnym dodatkiem do Waszego ślubu (a jak pięknie prezentuje się na zdjęciach!).

Stworzone przez Joy Thigpen. Fot: Tec Petaja
Fot: Miranda Laine Photography
Fot: Turner Creative Photography
Wykonanie & Fot. Natalie Shelton

Jeżeli zdecydujecie się na udekorowanie wstążkami Waszego ślubu, goście mogą powitać Was na wyjściu z kościoła szpalerem z wstążek. Wstążki mogą wystąpić samodzielnie, bądź ozdabiać kwiaty, np. róże. Zobacz także inne pomysły na prezenty – atrakcje dla młodej pary.

Fot. Ribbon Streamers, źródło: An Accomplished Woman
Szpaler ze wstążek Fot. Ribbon Streamers, źródło: An Accomplished Woman

Jeżeli szukacie pomysłów na tanie i efektowne dekoracje na wesele, które w dużej części można wykonać samodzielnie:

Winietki z korka
Dekoracje z butelek
Księga gości DIY
Pompony z papierów 

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.
Jak wybrać kwiaty na wesele?
Jak wybrać kwiaty na wesele?
Kwiaty są fundamentalnym elementem każdego szanującego się przyjęcia, w szczególności wesela. Wybierz rośliny polne, kwiaty, drzewka, czy też inne kompozycje dekoracyjne i zadbaj o estetykę podczas tej ważnej uroczystości.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji