Dekoracje na wesele z motywem plaży

Rozpoczyna się sezon letni, a z nim urlopy, wyjazdy nad wodę oraz wyprzedaże. Jest to doskonały czas na znalezienie inspiracji oraz materiałów na ślub z motywem wakacyjnym czy też plażowym. Warto już teraz rozejrzeć się w około za drobnymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak muszle, piasek czy też kamienie o ciekawych kształtach. Przy ich pomocy w bardzo łatwy, aczkolwiek efektowny sposób uda się nam przyozdobić przedmioty znalezione w domu.

Dekoracje na wesele tematyczne. Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Wykorzystane materiały udało mi się znaleźć na plaży podczas zeszłorocznych wakacji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić drobne elementy dekoracje, takie jak muszle czy piasek w pobliskiej kwiaciarni.

WYKONANIE

Wybrane przez nas przedmioty, świeczki lub świeczniki możemy w dowolny sposób przyozdobić przy pomocy skarbów znalezionych nad morzem. W tym przypadku kompozycja zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Poniżej prezentuję kilka z moich pomysłów.

Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Warto zadbać o detale wykończeniowe i przyozdobić nasze dekoracje przy pomocy drobnych akcentów takich jak morskie kształty (kotwice czy też meduzy) lub wstążek w marynistycznych odcieniach.

Każdy z poniższych elementów można wykorzystać do ozdoby sali. Doskonale będą się one prezentowały także jako dodatek do stołu z przekąskami, owocami morza lub rybami.

Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Lillian West
Suknie ślubne Lillian West 2016: unikalny romantyczny styl!
Bądź jedna z najbardziej romantycznych Panien Młodych z modelem Lillian West 2016!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
Bądź na czasie i zobacz nowości biżuterii ślubnej. Zobacz koniecznie! Jesienna sesja NOVIA BLANCA powstała w słonecznej Kalifornii w jednym z najpiękniejszych parków San Jose. Pożółkła i wysuszona upalnym letnim słońcem trawa oraz złote liście drzew oddały wspaniały klimat i stworzyły niesamowite tło do zdjęć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji