• Magazyn
  • Dekoracje na wesele z motywem plaży

Dekoracje na wesele z motywem plaży

Ręcznie robione dekoracje na ślub i wesele nawiązujące do lata i słonecznej plaży. Podczas wakacji na plaży możecie zgromadzić materiały na oryginalne dekoracje weselne. Wesele tematyczne.

  • Dekoracje

Rozpoczyna się sezon letni, a z nim urlopy, wyjazdy nad wodę oraz wyprzedaże. Jest to doskonały czas na znalezienie inspiracji oraz materiałów na ślub z motywem wakacyjnym czy też plażowym. Warto już teraz rozejrzeć się w około za drobnymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak muszle, piasek czy też kamienie o ciekawych kształtach. Przy ich pomocy w bardzo łatwy, aczkolwiek efektowny sposób uda się nam przyozdobić przedmioty znalezione w domu.

zapisz
Dekoracje na wesele tematyczne. Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Publikacja

Wykorzystane materiały udało mi się znaleźć na plaży podczas zeszłorocznych wakacji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić drobne elementy dekoracje, takie jak muszle czy piasek w pobliskiej kwiaciarni.

WYKONANIE

Wybrane przez nas przedmioty, świeczki lub świeczniki możemy w dowolny sposób przyozdobić przy pomocy skarbów znalezionych nad morzem. W tym przypadku kompozycja zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Poniżej prezentuję kilka z moich pomysłów.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub
zapisz
Fot. Kreatywny Ślub
zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Warto zadbać o detale wykończeniowe i przyozdobić nasze dekoracje przy pomocy drobnych akcentów takich jak morskie kształty (kotwice czy też meduzy) lub wstążek w marynistycznych odcieniach.

Każdy z poniższych elementów można wykorzystać do ozdoby sali. Doskonale będą się one prezentowały także jako dodatek do stołu z przekąskami, owocami morza lub rybami.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!