• Magazyn

Dekoracje na wesele z motywem plaży

Ręcznie robione dekoracje na ślub i wesele nawiązujące do lata i słonecznej plaży. Podczas wakacji na plaży możecie zgromadzić materiały na oryginalne dekoracje weselne. Wesele tematyczne.

  • Dekoracje

Rozpoczyna się sezon letni, a z nim urlopy, wyjazdy nad wodę oraz wyprzedaże. Jest to doskonały czas na znalezienie inspiracji oraz materiałów na ślub z motywem wakacyjnym czy też plażowym. Warto już teraz rozejrzeć się w około za drobnymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak muszle, piasek czy też kamienie o ciekawych kształtach. Przy ich pomocy w bardzo łatwy, aczkolwiek efektowny sposób uda się nam przyozdobić przedmioty znalezione w domu.

zapisz
Dekoracje na wesele tematyczne. Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Wykorzystane materiały udało mi się znaleźć na plaży podczas zeszłorocznych wakacji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić drobne elementy dekoracje, takie jak muszle czy piasek w pobliskiej kwiaciarni.

WYKONANIE

Wybrane przez nas przedmioty, świeczki lub świeczniki możemy w dowolny sposób przyozdobić przy pomocy skarbów znalezionych nad morzem. W tym przypadku kompozycja zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Poniżej prezentuję kilka z moich pomysłów.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub
zapisz
Fot. Kreatywny Ślub
zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Warto zadbać o detale wykończeniowe i przyozdobić nasze dekoracje przy pomocy drobnych akcentów takich jak morskie kształty (kotwice czy też meduzy) lub wstążek w marynistycznych odcieniach.

Każdy z poniższych elementów można wykorzystać do ozdoby sali. Doskonale będą się one prezentowały także jako dodatek do stołu z przekąskami, owocami morza lub rybami.

zapisz
Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!