Dekoracje na wesele z motywem plaży

Rozpoczyna się sezon letni, a z nim urlopy, wyjazdy nad wodę oraz wyprzedaże. Jest to doskonały czas na znalezienie inspiracji oraz materiałów na ślub z motywem wakacyjnym czy też plażowym. Warto już teraz rozejrzeć się w około za drobnymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak muszle, piasek czy też kamienie o ciekawych kształtach. Przy ich pomocy w bardzo łatwy, aczkolwiek efektowny sposób uda się nam przyozdobić przedmioty znalezione w domu.

Dekoracje na wesele tematyczne. Źródło: Kreatywny Ślub

PORADA

Wykorzystane materiały udało mi się znaleźć na plaży podczas zeszłorocznych wakacji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić drobne elementy dekoracje, takie jak muszle czy piasek w pobliskiej kwiaciarni.

WYKONANIE

Wybrane przez nas przedmioty, świeczki lub świeczniki możemy w dowolny sposób przyozdobić przy pomocy skarbów znalezionych nad morzem. W tym przypadku kompozycja zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Poniżej prezentuję kilka z moich pomysłów.

Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Warto zadbać o detale wykończeniowe i przyozdobić nasze dekoracje przy pomocy drobnych akcentów takich jak morskie kształty (kotwice czy też meduzy) lub wstążek w marynistycznych odcieniach.

Każdy z poniższych elementów można wykorzystać do ozdoby sali. Doskonale będą się one prezentowały także jako dodatek do stołu z przekąskami, owocami morza lub rybami.

Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Bazylia, melisa, estragon, mięta, rozmaryn, tymianek, lawenda i lubczyk.. pomysły na dekorację ślubną i weselną z wykorzystaniem ziół! 8 propozycji Zankyou

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji