Publikacja
  • Magazyn
  • Odkryj nowe możliwości stron ślubnych Zankyou i skorzystaj z opcji PREMIUM!

Odkryj nowe możliwości stron ślubnych Zankyou i skorzystaj z opcji PREMIUM!

Darmowe strony ślubne z nieograniczonymi możliwościami edycji. Tu stworzycie stronę ślubną za darmo i będziecie mogli dodać do niej wyjątkowe opcje. Poznajcie opcje PREMIUM na Zankyou.

  • Organizacja
  • Po ślubie

Drodzy Narzeczeni!

Publikacja

Tworząc swoje strony ślubne na Zankyou (swoją drogą- są one przepiękne! Gratulujemy!) pytacie nas o dodatkowe możliwości i usługi, o które chcielibyście poszerzyć Waszą stronę ślubną. Wychodząc Wam naprzeciw, przygotowaliśmy kilka nowości, które z pewnością Was zainteresują i urozmaicą Waszą prywatną stronę ślubną.

zapisz
Przykładowa strona ślubna na Zankyou.

Szukacie inspiracji na Waszą stronę? Zobacz przykładowe strony ślubne Zankyou.

1. Strona wedle Waszych upodobań!

Po pierwsze, na stronie Zankyou mocie wybrać jeden z wielu designów! Co więcej- możecie stworzyć swój własny, wybierając zdjęcia tła, kolory, nazwy menu, itp. Dodatkowo, w opcjach PREMIUM znajdziecie:

Muzykę w tle. Goście odwiedzający Waszą stronę ślubną mogą słuchać muzyki, którą ustawicie jako tło dźwiękowe dla Waszej strony ślubnej. Macie ulubioną piosenkę? Może tę, którą wybraliście na pierwszy taniec weselny? Wybierzcie tylko utwór, a Wasi goście będą korzystać ze strony w jeszcze przyjemniejszej atmosferze! Goście mogą regulować poziom głośności czy też wyłączyć muzykę w dowolnym momencie.

zapisz
Opcja PREMIUM: Muzyka w tle.

Animowane intro. Po wpisaniu adresu Waszej strony ślubnej, gości przywita animowana prezentacja. W prosty sposób stworzycie ją z Waszych zdjęć i tekstów. Krótka prezentacja może wiele powiedzieć o Was i Waszej wspólnej historii…

zapisz
Opcje Premium: Animowane intro.

Strona ślubna bez loga Zankyou. Lubimy nasze logo 🙂 ale na Wasze życzenie, zostanie ono ukryte dla osób odwiedzających Waszą stronę!

2. Własny adres www Waszej strony!

Na Zankyou wybieracie, jaki adres ma mieć Wasza strona ślubna i jeżeli ten adres nie jest już używany przez inną parę- dajemy go Wam za darmo! Możecie wówczas korzystać z Waszej strony na domenie zankyou.com. Jeżeli chcecie maksymalnie skrócić ten adres i wybrać taki, na jaki tylko macie ochotę, możecie tego dokonać dzięki:

Zewnętrzna domena na Zankyou. Jeśli posiadasz własną domenę, możemy w prosty sposób podpiąć ją pod Zankyou. Wymaga to drobnych zmian w ustawieniach domeny zarówno po stronie Twojego dostawcy jak i po stronie Zankyou. Dzięki temu, będziecie mogli korzystać z usług Zankyou pod własnym adresem.

Własna nazwa domeny. W opcjach PREMIUM znajdziecie także możliwość wyboru własnej nazwy domeny. Możecie wpisać wasze imiona, nazwisko, a może pseudonimy bądź datę ślubu? Wybierzcie nazwę dla Was, a my wszystko zrobimy za Was- zakupimy adres www, podłączymy do niej całą funkcjonalność Zankyou. Zanim się obejrzycie, będziecie mieć swoją stronę ślubną pod wybranym przez Was adresem 🙂

W każdym momencie możesz także zmienić adres swojej strony ślubnej na Zankyou!

zapisz
Opcje PREMIUM na stronie ślubnej Zankyou.

3. Wasza strona ślubna na długie lata!

Zankyou oferuje Wam nieograniczony dostęp do Waszej strony ślubnej przez 12 miesięcy. Całkowicie za darmo możecie tworzyć galerie zdjęć, księgę gości i listę prezentów ślubnych. W tym czasie troszczymy się o bezpieczeństwo Waszej strony.

Jeżeli chcecie na dłużej zachować wspomnienia z przygotowań do Waszego ślubu, możecie skorzystać z 2 opcji:

Przedłużenie usługi. Możemy zagwarantować bezpieczeństwo Waszej strony ślubnej na tak długo, jak tylko chcecie. W tym czasie, Wy i Wasi goście będziecie mogli korzystać ze wszystkich usług dostępnych na stronie ślubnej Zankyou.

Zachowajcie swoją stronę. Chcecie zachować pamiątkę z przygotowań do ślubu w wersji offline? Nic prostszego! Ta usługa jest właśnie dla Was! Na Wasze życzenie, wypalimy na płycie Waszą stronę ślubną i prześlemy na wskazany adres. Będziecie mogli wracać do pięknych emocji, życzeń od gości i zdjęć ze ślubu w każdym momencie wspólnego życia.

Satysfakcja gwarantowana! Wiele z naszych produktów posiada gwarancję zadowolenia, polegającą na możliwości zwrotu produktu, a my oddamy Wam pieniądze!

W opcjach PREMIUM znajdziecie jeszcze kilka innych, przydatnych produktów.

UWAGA! Wybierając kilka produktów PREMIUM oszczędzasz! Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy pakiety promocyjne, zawierające najczęściej wybierane produkty, a cena pakietów jest do 46% niższa, niż poszczególnych produktów.

Pełną ofertę usług PREMIUM znajdziecie na swojej stronie ślubnej, w zakładce “opcje PREMIUM” (Ustawienia -> Opcje PREMIUM). 

Nie masz jeszcze strony ślubnej bądź listy prezentów ślubnych? Dowiedz się więcej w artykułach:

DARMOWE STRONY ŚLUBNE ZANKYOU

PIENIĘŻNA LISTA PREZENTÓW ŚLUBNYCH

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!