• Magazyn
  • Czy to ten jedyny na całe życie? Test 5 kolumn. Sprawdź czy jesteś u boku idealnej osoby dla Ciebie.

Czy to ten jedyny na całe życie? Test 5 kolumn. Sprawdź czy jesteś u boku idealnej osoby dla Ciebie.

Sprawdź z czystej ciekawości. Zapraszamy!

  • Po ślubie

Każdy związek ma swoje etapy. Kiedy mija zauroczenie, motylki w brzuchu przestają szaleć, zaczynasz się zastawiać „czy to na pewno ten”, „czy to ten jedyny”. Co wtedy? Przecież czujesz, że między Wami nic się nie zmieniło, ale jednak masz wrażenie, że już nie nadajecie na tych samych falach. Pojawia się więc pytanie: czy ta więź, co łączyła Was na początku wygasła, czy może po prostu się zmieniła? Najlepiej jest skoncentrować się na tym, co Was łączy w danej chwili. Pomyśl o tym, jak głęboka jest relacja, którą tworzycie. Pomyśl o pięciu kolumnach, w których powinniście mieć ze sobą jak najwięcej wspólnego. Czy tak jest w rzeczywistości? Pomyśl o tym. Czy możesz stwierdzić, bez żadnych zastrzeżeń, że jesteś w głębokiej, bliskiej więzi ze swoim partnerem?

1 kolumna

Publikacja

Zdrowa sfera emocjonalna polega między innymi na tym, że potrafisz się dzielić swoimi uczuciami ze swoim partnerem. Nie tylko tymi pozytywnymi. Na liście uczuć są też przecież strach, smutek, poczucie osamotnienia. Zastanów się czy Wasze problemy w tej kwestii wynikają z tego, jakie macie charaktery (może jesteście introwertykami), czy może z innych przyczyn.

zapiszElementy Bieli | Marcin Bublewicz
Elementy Bieli | Marcin Bublewicz

2 kolumna

Pamiętaj, że każdy etap związku charakteryzuje się czymś innym. Kilka pierwszych miesięcy związku to czas przeżyć intensywnych i bardzo pozytywnych. Chcesz wytworzyć głęboką więź? Na to potrzeba czasu i zaangażowania. Nie zapominaj o tym, bo się pogubisz w swoich uczuciach. Pamiętaj, że może się okazać, że mimo szczerych chęci nie uda się utworzyć takiej więzi. To niczyja wina. Po prostu tak jest i tyle. Nie obwiniaj się. Tak miało być. Pogódź się z tym. Ale pamiętaj, że szczere rozmowy pozwolą Wam się ukierunkować. Rozmowa to jest to!

zapiszElena Matiash Photography
Elena Matiash Photography

3 kolumna

Kolejna kolumna to sfera socjalna. Zastanówcie się, najlepiej wspólnie, jacy jesteście w sferze socjalnej jako jednostki. To pytanie może przynieść wiele odpowiedzi. Macie podobne zainteresowania? Lubicie spędzać czas w podobny sposób? Pamiętaj, że wiele zależy od Was samych. Jesteście tolerancyjni? A może jesteście ekstrawertykami i każda próba tolerancji będzie Was bardziej niszczyć jako parę niż budować?
Pod względem intelektualnym nadajecie na tych samych falach? Szalony matematyk może mieć problem, żeby złapać kontakt z uduchowioną polonistką. Może mieć problem, ale nie musi. To wszystko zależy od Was- od Waszego sposobu dyskutowania, zainteresowań i oczywiście od wielu innych czynników.

zapiszJakub Dziedzic Fotografia
Jakub Dziedzic Fotografia

4 kolumna

Sfera fizyczna też jest bardzo istotna- dla niektórych wręcz najważniejsza. Jeżeli czujecie się związani na innych płaszczyznach, a w tej coś kuleje, to nie myśl od razu, że Wam się nie uda. To nie tak. Może po prostu potrzebujecie trochę czasu? Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa. Pogadajcie o tym, co jest dla Was ważne w tej sferze i stopniowo wcielajcie to w życie.

zapiszMarryYou.eu
MarryYou.eu

5 kolumna

Kolejna kolumna to sfera duchowa. Co czujecie, kiedy jesteście razem? Co czujecie, kiedy się obok siebie budzicie? Co czujecie, kiedy ta druga osoba jest daleko? Jak o sobie mówicie? Ta kolumna jest najbardziej skomplikowana. W jej ramach powinniście się czuć najbardziej komfortowo. Jest tak? To szanse powodzenia są największe!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

MarryYou.eu Fotograf ślubny
Jakub Dziedzic Fotografia Fotograf ślubny
Elena Matiash Photography Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!