• Magazyn
  • Chłód Islandii i żar miłości! Piękna sesja ślubna! Zachwyca!

Chłód Islandii i żar miłości! Piękna sesja ślubna! Zachwyca!

Cud przyrody i bardzo emocjonalna sesja! Zobacz!

  • Reportaże ślubne
  • 2016
  • Islandia
Jeżeli chodzi o sesje ślubne to można zauważyć dwie główne tendencje- jedne pary decydują się na wyjazd w dalekie kraje, odległe zakątki świata, a inni zostają w Polsce i decydują się na sesję bardziej w rustykalnym stylu. Co para to decyzja. Kaja i Simeon zdecydowali się na wyjazd do pięknej, choć chłodnej Islandii. Jaki efekt? Niesamowity! Nie możecie przegapić tej galerii. Jest po prostu niesamowita!
zapiszTime Of Joy PhotographyDowiedz się więcej “Time Of Joy Photography”
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_003
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_005
Time Of Joy Photography
Publikacja

Islandia jest po prostu niezwykła. Chyba nie ma drugiego takiego miejsca na ziemi, które dorównywałoby jej klimatem, atmosferą, przyrodą. Jest w niej coś tajemniczego, po prostu innnego. Krajobrazy Islandii stały się wspaniałym tłem dla sesji ślubnej Kaji i Simeona. Kaja i Simeon wydają się niezwykle malutcy na tle monumentalnej przyrody Islandii, ale i tak zwracają na siebie uwagę. Szczególnie jest to widoczne w zdjęciach, na których są razem każdy gest, każde spojrzenie w niesamowity sposób oddaje łączące ich uczucia.

zapisziceland_wedding_007
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_009
Time Of Joy Photography

Tak, miłość jest wyczuwalna nawet przez fotografię. Bardzo dobrze widać to w zbliżeniach. Relacja łącząca Kaję i Simeona jest na nich tak czytelna, że wydaje się to aż niemożliwe. A jednak… Przyroda Islandii ma w sobie coś niezwykłego. Wydaje się być w zasadzie nietknięta przez niszczącą rękę człowieka. Brak tu jakiś pseudo udogodnień, nie widać jakiś przemysłowych elementów. To wspaniałe, że na świecie są jeszcze takie miejsca. Decyzja, aby zrealizować sesję ślubną właśnie w takim miejscu, pokazuje, że miłość jest siłą natury. Strojna i elegancka suknia ślubna Kai i szykowny garnitur Simeona w pewnym sensie kontrastują z islandzkim krajobrazem.

zapisziceland_wedding_010
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_012
Time Of Joy Photography

Przyroda tego miejsca jest dzika i nieposkromiona, a ta elegancja zdaje się z tym kłócić. Ale tylko zdaje. Bo taki akcent jest ciekawym uzupełnieniem, sprawia, że zaczynamy na ten krajobraz patrzeć inaczej, interpretować go w inny sposób. Zupełnie inaczej odbieramy zdjęcia, na który Kaja i Simeon są ubrani w bardziej swobodny sposób. Zdają się być na nich po prostu turystami, którzy odwiedzają Islandię i chcą poznać jej niezwykłą przyrodę. Nie dajmy się jednak zwieść. Gesty, spojrzenia- one zdradzają prawdę i pokazują, że to zakochani w sobie ludzie, którzy świętują łączące ich uczucie.

zapisziceland_wedding_014
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_016
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_017
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_022
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_027
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_028
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_032
Time Of Joy Photography
zapisziceland_wedding_033
Time Of Joy Photography

Kolorystyka zdjęć jest po prostu niezwykła. Te zgaszone barwy, można je nawet określić mianem pasteli budują niesamowity klimat. Wprost można odczuć na własnej skórze chłód tego miejsca. Jest ono jednak równocześnie bardzo magnetyczne i sprawia, że nie możemy oderwać się od oglądania tych fotografii i chcemy więcej i więcej. Ujmująca jest dbałość o detal i szczegóły. Wspaniałe jest zdjęcie, na którym widzimy zbliżenie na dłonie Kaji i Simeona. To zdjęcie-symbol. Ta fotografia wspaniale wyraża wielką miłość łączącą Młodych. Jeden gest- mówi wszystko. Sesje ślubne są wspaniałe. Naprawdę. To niezwykła pamiątka tamtych chwil. Cudownie, że po latach można wrócić do tamtego czasu i na nowo poczuć te emocje. Kaja i Simeon mają na pewno wspaniałą pamiątkę. A jakie to będzie niezwykłe wrócić do tych zdjęć za piętnaście, dwadzieścia lat.

zapisziceland_wedding_037
Time Of Joy Photography
zapiszTime Of Joy PhotographyDowiedz się więcej “Time Of Joy Photography”
Time Of Joy Photography

Oprawa fotograficzna: Time of Joy

Garnitur: Ede and Ravenscroft

Obrączki: prezent od dziadków

Pierścionek zaręczynowy: jubiler Deacon & Son

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Time Of Joy Photography Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!