• Magazyn
  • Catering Weselny 2016: oryginalne sposoby na różnorodne menu dla gości weselnych! Sprawdź koniecznie!

Catering Weselny 2016: oryginalne sposoby na różnorodne menu dla gości weselnych! Sprawdź koniecznie!

Lekko i zabawnie, czyli tak moze wygladac Twoje menu weselne. Nie wahaj się, aby zobaczyć wszystko to co może Cie zainspirowac do stworzenia menu cateringu na ślub 2016.

  • Po ślubie
  • Planowanie ślubu
  • Wesele
  • Rada
  • Katering
  • 2016
  • Polska

Musimy pamiętać, że podczas organizowania ślubu częścią, która w dużej mierze tworzy przyjęcie, jest jedzenie. Dobrze dobrane dania, przekąski, napoje mogą uszczęśliwić podniebienia gości weselnych. Dlatego mamy zamiar pokazać kilka pomysłów na catering weselny 2016, który zachwyci przybyłych weselników, którzy pragnęli towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu.

Publikacja

Nowe trendy w branży ślubnej, to standard, więc także w kwestii ślubnego menu zaszły pewne zmiany. Jest coraz więcej osób, które decydują się na zdrowie odżywianie, więc ustalenie lekkiego menu jest korzystne dla wszystkich. Zadowoleni będą miłośnicy lekkiego odżywania, a inni goście będą zachwyceni lekkością dań podczas wiecznie ciężkich dań weselnych. Dobrze jest rozpocząć od koktajlu, który będzie przystawką, a następnie zaserwować dania ciepłe. Serwowanie posiłków na szwedzkim stole sprawi, że podczas jedzenia goście weselni mogą mieć bliski kontakt oraz pozwoli to na zintegrowanie się z najbliższymi.

Takiego rodzaju bufety wyglądają bardzo estetycznie. Półmiski z owocami ułożone na kilku poziomach, stoły pokryte materiałem dają wiele możliwości dekoracyjnych. Dzięki temu dajemy gościom komfort decyzji, jakiego rodzaju jedzenie mogą sobie zaserwować.

zapiszKurt Boomer
Credits: Kurt Boomer
zapiszAlicia Nacenta.
Credits: Alicia Nacenta
zapiszBrklyn View Photography.
Credits: Brklyn View Photography

Jesteśmy przekonani, że pomysł z bufetem w formie szwedzkiego stołu sprawdzi się doskonale przy serwowaniu ciepłych dań, fast foodów stworzonych z wysokiej jakości produktów, sushi czy pizzy. Praktyczne podanie sprawi, że jedzenie tych dań zachwyci gości kreatywnym ułożeniem dań i wyrafinowanym smakiem, a nie przysporzy żadnych problemów.

zapiszCeline Chhuon.
Credits: Celine Chhuon
zapiszLorena San José.
Credits: Lorena San José

Kolejnym elektryzującym trikiem jest podanie wód smakowych oraz lemoniady w bardzo oryginalny sposób, który zaskoczy gości. Wystarczy napełnić wielki dzbanek wodą i dodać owoce, im więcej tym napój będzie smaczniejszy. Jest to świetna alternatywa dla osób niespożywających alkoholu. Sposób sprawdzi się szczególnie latem, gdy przyjęcia bywają bardzo upalne, więc będzie to orzeźwiający drink dla spragnionych. Jest to kolejna sposobność do nawiązania kontaktów między rodziną, a przyjaciółmi!

zapiszNikki Santerre.
Credits: Nikki Santerre
zapiszonelove photography.
Credits: onelove photography
zapiszJavier Berenguer Fotografía.
Credits: Javier Berenguer Fotografía

Przechodząc do działu słodkości, to każdy przyzna, że ciasta i wszelkie słodkości potrafią jak nic innego skraść serca gości. Po przetańczeniu niejednej piosenki, warto wzmocnić się czymś bardzo smacznym i dodać siły na resztę przyjęcia.

Ciasta, babeczki, muffinki, desery, to tylko część słodkości, którymi warto zachwycić przybyłych. Nie zaniedbuj sposobu zaserwowania ich, ponieważ możesz zachwycić przybyłych w prosty sposób.

zapiszAllyson Wiley.
Credits: Allyson Wiley
zapiszMarlon Capuyan.
Credits: Marlon Capuyan

Dodatkowa dekoracja na stołach doda charakteru i uczyni wystój jeszcze bardziej wyjątkowy. Jeśli zdecydujesz się na polecane rozwiązania, a wciąż nie masz pomysłu jak ozdobić krzesła i ozdobić stół, nie możesz przegapić dalszych inspiracji. Goście otworzą usta z zachwytu na tak przygotowane przyjęcie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!