Catering Weselny 2016: oryginalne sposoby na różnorodne menu dla gości weselnych! Sprawdź koniecznie!

Musimy pamiętać, że podczas organizowania ślubu częścią, która w dużej mierze tworzy przyjęcie, jest jedzenie. Dobrze dobrane dania, przekąski, napoje mogą uszczęśliwić podniebienia gości weselnych. Dlatego mamy zamiar pokazać kilka pomysłów na catering weselny 2016, który zachwyci przybyłych weselników, którzy pragnęli towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu.

Nowe trendy w branży ślubnej, to standard, więc także w kwestii ślubnego menu zaszły pewne zmiany. Jest coraz więcej osób, które decydują się na zdrowie odżywianie, więc ustalenie lekkiego menu jest korzystne dla wszystkich. Zadowoleni będą miłośnicy lekkiego odżywania, a inni goście będą zachwyceni lekkością dań podczas wiecznie ciężkich dań weselnych. Dobrze jest rozpocząć od koktajlu, który będzie przystawką, a następnie zaserwować dania ciepłe. Serwowanie posiłków na szwedzkim stole sprawi, że podczas jedzenia goście weselni mogą mieć bliski kontakt oraz pozwoli to na zintegrowanie się z najbliższymi.

Takiego rodzaju bufety wyglądają bardzo estetycznie. Półmiski z owocami ułożone na kilku poziomach, stoły pokryte materiałem dają wiele możliwości dekoracyjnych. Dzięki temu dajemy gościom komfort decyzji, jakiego rodzaju jedzenie mogą sobie zaserwować.

Kurt Boomer
Credits: Kurt Boomer
Alicia Nacenta.
Credits: Alicia Nacenta
Brklyn View Photography.
Credits: Brklyn View Photography

Jesteśmy przekonani, że pomysł z bufetem w formie szwedzkiego stołu sprawdzi się doskonale przy serwowaniu ciepłych dań, fast foodów stworzonych z wysokiej jakości produktów, sushi czy pizzy. Praktyczne podanie sprawi, że jedzenie tych dań zachwyci gości kreatywnym ułożeniem dań i wyrafinowanym smakiem, a nie przysporzy żadnych problemów.

Celine Chhuon.
Credits: Celine Chhuon
Lorena San José.
Credits: Lorena San José

Kolejnym elektryzującym trikiem jest podanie wód smakowych oraz lemoniady w bardzo oryginalny sposób, który zaskoczy gości. Wystarczy napełnić wielki dzbanek wodą i dodać owoce, im więcej tym napój będzie smaczniejszy. Jest to świetna alternatywa dla osób niespożywających alkoholu. Sposób sprawdzi się szczególnie latem, gdy przyjęcia bywają bardzo upalne, więc będzie to orzeźwiający drink dla spragnionych. Jest to kolejna sposobność do nawiązania kontaktów między rodziną, a przyjaciółmi!

Nikki Santerre.
Credits: Nikki Santerre
onelove photography.
Credits: onelove photography
Javier Berenguer Fotografía.
Credits: Javier Berenguer Fotografía

Przechodząc do działu słodkości, to każdy przyzna, że ciasta i wszelkie słodkości potrafią jak nic innego skraść serca gości. Po przetańczeniu niejednej piosenki, warto wzmocnić się czymś bardzo smacznym i dodać siły na resztę przyjęcia.

Ciasta, babeczki, muffinki, desery, to tylko część słodkości, którymi warto zachwycić przybyłych. Nie zaniedbuj sposobu zaserwowania ich, ponieważ możesz zachwycić przybyłych w prosty sposób.

Allyson Wiley.
Credits: Allyson Wiley
Marlon Capuyan.
Credits: Marlon Capuyan

Dodatkowa dekoracja na stołach doda charakteru i uczyni wystój jeszcze bardziej wyjątkowy. Jeśli zdecydujesz się na polecane rozwiązania, a wciąż nie masz pomysłu jak ozdobić krzesła i ozdobić stół, nie możesz przegapić dalszych inspiracji. Goście otworzą usta z zachwytu na tak przygotowane przyjęcie!

Skomentuj artykuł

Kurier weselny - niespodzianka dla gości, prezent dla młodej pary i dużo innych...
Kurier weselny - niespodzianka dla gości, prezent dla młodej pary i dużo innych...
Niedawno uczestniczyłam w weselu, na którym zaskoczyła mnie jedna z chwil. Rodzice pana młodego wyszli na środek przed wszystkimi zsiadającymi przy stołach gośćmi i przejęli mikrofon. Poprosili o uwagę. Tata młodego opowiedział historię, jak to od 1920roku w ich rodzinie panuje tradycja, że gdy ktoś z najbliższych żeni się, z tej okazji wydawany jest Kurier Weselny.
Nowość! Ekskluzywne akcesoria dla nowożeńców! Tego jeszcze nie było!
Nowość! Ekskluzywne akcesoria dla nowożeńców! Tego jeszcze nie było!
Ekskluzywne akcesoria dla nowożeńców! Jedyny taki post! Nie przegap!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Najpiękniejsze suknie dla gości weselnych polskich projektantów! Poznaj kreacje na wiosna/lato 2015!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji