Asia i Jose bajeczny ślub na Santorini! Było jak w bajce!

Asia i Jose pobrali się w magicznym miejscu! Santorini w Grecji, to jedno z najbardziej malowniczych miejsc na ziemi! Ich miłość zrodziła się podczas wymiany studenckiej Erasmus. Ich miłość kwitła, aż 05.06.2015 roku postanowili się pobrać. Ślub cywilny odbył się na Santorini.

Asia i Jose to spotkanie dwóch kultur-polskiej i hiszpańskiej, ich różnorodnych zwyczajów i tradycji. Anna Dedo, fotograf sesji była pełna nowych kadrów, obrazów, kolorów i światła. W greckiej scenerii połączyli się zarówno Asia, jak i Jose, jak i ich rodziny. Temperamentna, barwna, uśmiechnięta i głośna rodzina hiszpańska z bardzo ciepłą, otwartą i zżytą rodziną polską. Bariera językowa nie istniała. Miejscem, w którym młodzi obiecali sobie miłość i wierność, był taras widokowy Santorini Gem, z którego rozciągał się piękny widok na wyspy wulkaniczne. Asia z pomocą firmy organizującej ślub zadbała o detale, dodatki i szczegóły, które nadały charakter uroczystości. Większość inspiracji czerpała z pintrestowych zdjęć i publikacji. Ślub w pastelowej tonacji bieli, różu, zieleni, błękitu oraz złota idealnie wpasował się w kolorystykę morza i zachodzącego słońca. Prosty, uroczy tort z cukrową, pudrowo-różową piwonią przy zachodzie słońca wyglądał obłędnie. Rozmowy, hiszpańskie piosenki, toasty, schładzanie się w basenie oraz przepyszne sezonowe dania kuchni greckiej… magia Santorini sprawia, że każdego roku setki par przybywa tu by ślubować sobie miłość. Wesele trwało do około 23. Nie było pierwszego tańca-wesele nie było standardowe, tradycyjne. Bardziej przypominało spotkanie przyjaciół przy pysznym jedzeniu, dobrym winie w pięknej Greckiej scenerii.

  • Fotograf: Anna Dedo
  • Suknia ślubna : Bizuu
  • Buty Pani Młodej: Clarks
  • Kostium Pana Mlodego: Vistula
  • Buty Pana Młodego: Kazar
  • Miejsce ślubu: Santorini Gem
  • Konsultantka ślubna/organizacja ślubu za granicą: 5 EVENTS www.slubzagranica.info
  • Fryzjer i make-up: 5 EVENTS

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Coś czego jeszcze nie było! Ślub w stylu wielkiego Gatsby’ego!
Coś czego jeszcze nie było! Ślub w stylu wielkiego Gatsby’ego!
Dużym zaskoczeniem dla gości podczas ceremonii były ogromne pióra, złote pióra, po prostu styl Jaya Gatsby’ego. Niczym jak magiczne i bardzo tajemnicze miejsce, w którym to odbywały się najwspanialsze i największe przyjęcia na Long Island w Nowym Jorku. Ceremonia Anny i Radosława była jednak o wiele wspanialszą uroczystością i sam Gatsby mógłby im, jej pozazdrościć.
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Reportaż ślubny ze ślubu i wesela  w stodole pałacu. Było zjawiskowe! Zobacz!
Reportaż ślubny ze ślubu i wesela w stodole pałacu. Było zjawiskowe! Zobacz!
My dzisiaj chcemy przedstawić Wam ich rustykalny reportaż ze ślubu i wesela, które odbyło się w stodole- pałacu. Było zjawiskowe. Jesteśmy przekonani, że zachwycicie się nim, tak jak my to zrobiliśmy. Nie możesz tego przegapić. Zapraszamy serdecznie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji