Ashton Kutcher i Mila Kunis powiedzieli ”tak”!!!

Doszła do nas niespodziewana wiadomość. Magazyn People, poinformował o ślubie pary Ashton Kutcher i Mili Kunis. Informacje potwierdził krewny pary. Dyskretna uroczystość była kameralnym wydarzeniem dla krewnych i przyjaciół.

Ashton Kutcher y Mila Kunis, Gtres Online.
Ashton Kutcher y Mila Kunis. Credits: Gtres online

Informacja o ślubie nie przedostała się do mediów przed uroczystością, ale poinformowano, że aktorka jest w drugiej ciąży i spodziewa się bliźniąt. Para jest już rodzicami dziewczynki o imieniu Wyatt Isabelle, która przyszła na świat w październiku. Narodziny sformalizowały związek pary. Para zdecydowała się celebrować swój ślub w dniu Niepodległości Ameryki, czyli 4 lipca Ashton and Mila powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Ashton ma 37 lat, Mila jest od niego młodsza, ma 31. spotkali się na planie serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” w 1998 roku. Wiele lat przyjaźnili się i po kilku latach zakochali się w sobie, aktor ogłosił swój rozwód z aktorka Demi More, a ona zakończyła związek z Macaulay Culkinem. Od tego czasu spędzali ze sobą wiele czasu, rezygnując z wielu wydarzeń i imprez. Po narodzinach córeczki Ashton skoncentrował się na roli ojca.

Ashton Kutcher y Mila Kunis, Gtres Online.
Ashton Kutcher y Mila Kunis. Credits: Gtres online

Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie zawarcia związku przez parę aktorów. Jesteśmy przekonani, że para na ta uroczystość wybrała coś wyjątkowego. Ostatecznie zatriumfowała miłość! Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji