• Magazyn
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis powiedzieli ''tak''!!!

Ashton Kutcher i Mila Kunis powiedzieli ''tak''!!!

Odkryj kilka szczegółów na temat relacji dwójki znanych aktorów. Ich ślub był zaskoczeniem!

  • Po ślubie
  • Para
  • Polska

Doszła do nas niespodziewana wiadomość. Magazyn People, poinformował o ślubie pary Ashton Kutcher i Mili Kunis. Informacje potwierdził krewny pary. Dyskretna uroczystość była kameralnym wydarzeniem dla krewnych i przyjaciół.

zapiszAshton Kutcher y Mila Kunis, Gtres Online.
Ashton Kutcher y Mila Kunis. Credits: Gtres online
Publikacja

Informacja o ślubie nie przedostała się do mediów przed uroczystością, ale poinformowano, że aktorka jest w drugiej ciąży i spodziewa się bliźniąt. Para jest już rodzicami dziewczynki o imieniu Wyatt Isabelle, która przyszła na świat w październiku. Narodziny sformalizowały związek pary. Para zdecydowała się celebrować swój ślub w dniu Niepodległości Ameryki, czyli 4 lipca Ashton and Mila powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Ashton ma 37 lat, Mila jest od niego młodsza, ma 31. spotkali się na planie serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” w 1998 roku. Wiele lat przyjaźnili się i po kilku latach zakochali się w sobie, aktor ogłosił swój rozwód z aktorka Demi More, a ona zakończyła związek z Macaulay Culkinem. Od tego czasu spędzali ze sobą wiele czasu, rezygnując z wielu wydarzeń i imprez. Po narodzinach córeczki Ashton skoncentrował się na roli ojca.

zapiszAshton Kutcher y Mila Kunis, Gtres Online.
Ashton Kutcher y Mila Kunis. Credits: Gtres online

Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie zawarcia związku przez parę aktorów. Jesteśmy przekonani, że para na ta uroczystość wybrała coś wyjątkowego. Ostatecznie zatriumfowała miłość! Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!