Ashton Kutcher i Mila Kunis powiedzieli ''tak''!!!

Doszła do nas niespodziewana wiadomość. Magazyn People, poinformował o ślubie pary Ashton Kutcher i Mili Kunis. Informacje potwierdził krewny pary. Dyskretna uroczystość była kameralnym wydarzeniem dla krewnych i przyjaciół.

Ashton Kutcher y Mila Kunis, Gtres Online.
Ashton Kutcher y Mila Kunis. Credits: Gtres online

Informacja o ślubie nie przedostała się do mediów przed uroczystością, ale poinformowano, że aktorka jest w drugiej ciąży i spodziewa się bliźniąt. Para jest już rodzicami dziewczynki o imieniu Wyatt Isabelle, która przyszła na świat w październiku. Narodziny sformalizowały związek pary. Para zdecydowała się celebrować swój ślub w dniu Niepodległości Ameryki, czyli 4 lipca Ashton and Mila powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Ashton ma 37 lat, Mila jest od niego młodsza, ma 31. spotkali się na planie serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” w 1998 roku. Wiele lat przyjaźnili się i po kilku latach zakochali się w sobie, aktor ogłosił swój rozwód z aktorka Demi More, a ona zakończyła związek z Macaulay Culkinem. Od tego czasu spędzali ze sobą wiele czasu, rezygnując z wielu wydarzeń i imprez. Po narodzinach córeczki Ashton skoncentrował się na roli ojca.

Ashton Kutcher y Mila Kunis, Gtres Online.
Ashton Kutcher y Mila Kunis. Credits: Gtres online

Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie zawarcia związku przez parę aktorów. Jesteśmy przekonani, że para na ta uroczystość wybrała coś wyjątkowego. Ostatecznie zatriumfowała miłość! Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Usługi barmańskie na wesele? Jesteśmy na tak!
Usługi barmańskie na wesele? Jesteśmy na tak!
Barman na weselu? To świetny pomysł! Przeczytaj nasz artykuł a z pewnością zapragniesz takiej arakcji na swoim weselu!
Jednokolorowe sukienki dla druhen - tak czy nie?
Jednokolorowe sukienki dla druhen - tak czy nie?
Jakie sukienki wybrać dla druhen? Kolorowe czy jednokolorowe? Takie same czy różne modele? Tym artykułem chcemy Was przekonać do wyboru takiego samego koloru, bądź różnych odcieni jednej barwy...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji