• Magazyn
  • Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca!

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca!

Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca!
  • Organizacja
  • Polecane
  • Polska

Pierścionek zaręczynowy błyszczy się już na Twoim palcu? Jeśli tak, przyjmijcie od nas serdeczne gratulacje! Zapewne przygotowania do ceremonii zaślubin oraz wesela właśnie się rozpoczęły. Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy aplikację, która sprawi, że przygotowania staną się prawdziwą przyjemnością.

Publikacja

Termin ślubu macie już zarezerwowany, a w kalendarzu najważniejszy dzień w Waszym życiu zdobi czerwone serduszko? Nadeszła więc najwyższa pora, abyście wysłali do swoich gości Save The Date, czyli zawiadomienie o ślubie. Nie macie jednak pomysłu w jaki sposób ich o tym powiadomić? Nasza aplikacja pomoże Wam w natychmiastowym rozwiązaniu tego problemu. Możecie na nas liczyć również w kwestii związanej z projektowaniem i wysyłaniem zaproszeń ślubnych. Mamy nadzieję, że zarówno Wy jak i Wasi goście będziecie pod wrażeniem!

A gdyby tak stworzyć prywatne forum, dzięki któremu będziecie mogli porozumiewać się z Waszymi gośćmi? O tym także pomyśleliśmy. Księga gości umożliwi Wam kontakt z zaproszonymi osobami. Będziecie mogli odpowiadać na nurtujące ich pytania, a także prosić o cenne wskazówki, porady i informacje.

Wizyta w salonie sukien ślubnych, wybór wymarzonych kwiatów z florystką, przymiarka garnituru ślubnego, spotkanie z DJ-em lub zespołem weselnym…Dat, terminów i godzin, o których musicie pamiętać jest naprawdę niezliczona ilość. Tylko jak nad tym wszystkim zapanować? Niezastąpionym w tym przypadku okaże się terminarz, dzięki któremu zorganizujecie idealny plan przygotowań do ślubu.

Dzień ślubu to magiczna chwila, dwoje ludzi, którzy kiedyś spotkali się przypadkiem, ślubują sobie miłość i wierność do ostatnich chwil życia. Narzeczeni pragną, aby w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im cała rodzina, zarówno ta bliższa jak i nieco dalsza. Nie może również przecież zabraknąć przyjaciół i znajomych z dzieciństwa. Niektórzy przybywają z odległych miast, a nawet i drugiego końca świata. Dzięki naszej aplikacji możecie stworzyć mapę, która pokaże zaproszonym gościom, gdzie dokładnie odbędzie się Wasza ceremonia ślubna oraz przyjęcie weselne. To naprawdę duże ułatwienie i wspaniałe rozwiązanie! Możecie także zasugerować swoim gościom hotele, w których mogą zatrzymać się podczas wesela.

zapiszAutorstwa ZWD
Autorstwa ZWD

Zwyczajem jest, że zaproszeni goście obdarowują Państwa Młodych prezentami – życzenia płynące prosto z serca, czułe uściski, bukiety kwiatów, słodkie czekoladki i podarunek dla Nowożeńców. Nie ukrywajmy, wybór prezentu nie jest wcale taki prosty. Co wybrać, aby sprostać oczekiwaniom małżonków, a może ktoś wpadł na taki sam pomysł jak my? Takie pytania nurtują zapewne większość Waszych bliskich. A gdyby tak nieco pomóc gościom weselnym i rozwiązać za nich ten problem?  Każdy z nas ma marzenia, takie ukryte na dnie serca, które chciałby kiedyś zrealizować. Dzięki liście ślubnej Zankyou to możliwe! Nasza aplikacja umożliwia Narzeczonym stworzenie listy prezentów, a goście zamiast spędzać kilka godzin na poszukiwaniach wyśnionego podarunku, mogą wpłacić Wam jego równowartość na konto bankowe. Marzycie o podróży do najdalszych zakątków świata, a może planujecie wykończenie swojego pierwszego, wspólnego mieszkania? Lista ślubna pozwoli Wam je zrealizować!

Aplikacja Zankyou została stworzona z myślą o Narzeczonych, przyszłych Parach Młodych. To właśnie dzięki niej, przygotowania do najbardziej wyjątkowego dnia w życiu staną się prawdziwą przyjemnością. Wszystko zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu o każdej porze dnia i nocy będziecie mogli coś dodać lub wykreślić ze swojej listy. Mamy nadzieję, że naszą stronę ślubną pokochacie tak samo mocno jak my, a może i bardziej!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!