Jak nazywasz swojego ukochanego? Kilka nazw, które musisz wykasować ze swojego słownika!

Miłość jest niezwykle potężna. Kojarzy nam się przede wszystkim z cudownym uczuciem, które na zawsze odmieni nasze życie, ale czasem bywa jedynie grą, sztuczką, krótkim epizodem. Jednak niewątpliwie ma ona niesamowitą moc, wpływa nie tylko na nasze samopoczucie i postrzeganie świata, ale także charakter. Miłość zmienia ludzi.. Na uroczych, kochających, radosnych, pełnych ciepła i dobroci. Ale jak nie przesadzić z tą słodyczą? Pomyślisz pewnie: co? Ale jak to? Z tym nie da się przesadzić, słodkości nigdy dość ! Oj.. Jesteś w ogromnym błędzie! Warto zachować równowagę pomiędzy bujaniem w obłokach, a realną rzeczywistością. Również w kwestii traktowania swojego partnera. Sprawdź jak powinnaś go nazywać!

Pamiętaj, że prezentem na zakończenie nazywania go w ten sposób może być sesja zakochanych np u najlepeszego fotografa! Polecamy za swojej strony FOTOGRAFIA Marcin Niedośpiał oraz Fotopaleta – Fotografia Ślubna.

Jacek Siwko Photography
Jacek Siwko Photography

Przydomki zakończone na -ku

Króliczku? Dziubasku? Jasne! Ale jako żart, w luźnej rozmowie z zachowanym dystansem. Nigdy nie mów tak do niego, gdy rozmawiacie całkiem poważnie o ważnych dla was kwestiach! Nie twierdzę, że w kwestiach przyziemnych zawsze masz być oschła czy wręcz surowa. Jeśli zadzwonisz do niego i zapytasz „Kochanie, czy mógłbyś kupić chleb?” To będzie zupełnie normalne i całkiem w porządku. Pozostań miła i słodka, ale nie przesadzaj! Ta sama zasada tyczy się spotkań w towarzystwie. Bądź uprzejma, ale nie nadużywaj zdrobnień i wymyślnych przeuroczych określeń. To zbyt prywatne. Czułe słówka zostaw na czas kiedy będziecie sami.

big fish

Nie wiesz co mam na myśli ? Nie udawaj! Ile razy powiedziałaś do niego : słodziaczku, pysiu, ciasteczko, pączusiu.. To kolejne po prostu fatalne przezwiska. To tylko taki malutki słodziutki akcent ? Daj spokój! Zostaw jedzenie w spokoju, jego miejsce jest na stole, w lodówce, w Twoim brzuchu. Wszystko jedno gdzie, ale nie w wyrazach miłości. Nie stworzysz dzięki temu wrażenia „cudownej, świetnie dobranej, prze szczęśliwej pary” . Wręcz przeciwnie, przesadzone epitety świadczą o niezdrowym uzależnieniu od partnera. Zostaw za sobą słodkie lizaki, kolorową tęczę i jednorożce. Bądź poważna. W końcu poważnie traktujesz swój związek, prawda?

birthday cake

Imiona zwierząt

Skoro nie ptysiu to może króliczku, ptaszku, koteczku, gołąbku? Poważnie? Naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie tak bardzo uwielbiają porównywać swoich partnerów do zwierząt. Wiem, że niektóre z nich są tak słodkie, że uważasz to za ogromny komplement. Ale pomyśl małpką też byś go nazwała? Dopóki robisz to w żartach, od czasu do czasu jest okej. Jednak pamiętaj o tym, by nie przesadzić!

animals puppies pugs

Referencje fizyczne

Blondyna, rudy, mała chudzina, gruby.. Ile razy tak do niego/do niej mówisz? Przecież nic w tym złego, przecież naprawdę ma taki kolor włosów, serio jest niska, chuda albo gruby. Spojrzysz na swojego partnera i to pierwsze skojarzenie. Trzeba przyznać, że człowiek ma niesamowitą wyobraźnie, potrafi wymyślić przeróżne przezwiska pod wpływem jednego impulsu, wystarczy rzucić okiem i o! Już jest przezwisko. Rach, ciach, przyjęło się. Wszyscy już tak mówią. Ale Ty nie jesteś wszyscy. Jesteś miłością jej/jego życia, więc zastanów się czy takie przezwisko jej nie obraża? Może wydaje Ci się, że gdy mówisz do niej „mała ” to takie urocze.. a co jeśli ona zawsze chciała być wysoka, mieć dłuuugie szczupłe nogi? Pomyśl i mów zawsze tak, żeby czuła się kochana i doceniana. Zachowaj równowagę między słodkością, a obojętnością.

stop neil patrick harris stop it quit it

celebrities reactions tired stress stressed

Postaci z bajek

Czasem ludzie zwracają się do siebie imionami z bajek czy filmów : Fiona, księżniczko, Smerfetko.. Te postacie każdemu z nas kojarzą się z dzieciństwem, z ciepłem rodzinnego domu, z fascynacją i zaangażowaniem z jakimi oglądaliśmy te programy jako maluchy. Miłość dziecka to najwspanialsze uczucie na świecie, najczystsze i najszczersze. Jeśli znacie się od dziecka, oboje kochacie bajki Disneya, on od zawsze był „Bestią” a Ty „Piękną” to jasne że możecie tak do siebie mówić. To ma swoją historie i jest fantastyczne! Ale jeśli rzucasz określeniami z bajek przy każdej okazji, żeby tylko być miłym i słodkim. To daj sobie spokój, bo wydasz się bardzo infantylną osobą. Może Twój partner nie koniecznie chce być jelonkiem Bambi?

The Simpsons homer simpson episode 5 season 12 wiggle

Mam nadzieje, że ten artykuł pomoże Ci odnaleźć złoty środek pomiędzy chęcią wyrażania targających Tobą emocji, a zachowaniem racjonalnego myślenia. Przecież każdy z nas marzy o stworzeniu zdrowego, silnego związku, który przetrwa wszystko. Żadne Misiaczki słodziaczki nie sprawią, że będziecie potrafili przejść razem przez życie. Bądźcie mili, słodcy, romantyczki, ale nie sztuczni, tandetni i infantylni. Powodzenia!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Amerykański miesiąc miodowy będzie idealny dla Ciebie!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
Okres przedślubny jest niezwykle ważnym czasem dla każdej Pary Narzeczeńskiej. Co powiecie na wspólną podróż?
Kilka porad, które musisz znać organizując wesele jesienią lub zimą
Kilka porad, które musisz znać organizując wesele jesienią lub zimą
Jak zorganizować wesele w miesiącach od września do kwietnia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji