Alternatywne pomysły na pierwszy taniec weselny! Ciekawe pomysły!

Pierwszy taniec zatańczony przez parę młodą, to obowiązkowy element każdego wesela. Ten artykuł przeznaczony jest dla osób, które na swoim weselu chciałyby wykonać alternatywny taniec weselny!

  • Planowanie ślubu
  • Rada
  • 2016
  • Polska

Zanim orkiestra zagra popularne przeboje weselne, a goście dadzą się porwać muzyce w tanecznym szale, Para Młoda zostanie poproszona o wykonanie pierwszego tańca.

zapiszFol-Studio, Fotografia i Filmowanie
Fol-Studio, Fotografia i Filmowanie

 

Publikacja

Wybór alternatywnego pierwszego tańca, to murowany sukces i zaskoczenie Waszych gości! Jednocześnie, wprowadzicie luźną atmosferę i zachęcicie zgromadzonych gości do wspólnej zabawy.

Zankyou zachęca Was do wybrania alternatywnego tańca na wesele, które zaskoczy Waszych gości, będzie fantastyczną zabawą dla wszystkich zgromadzonych i pozwoli złamać ślubną konwencję.

Zawsze możecie- tak jak James i Julia- zaskoczyć gości genialnym wykonaniem tańca z filmu Dirty Dancing, którego pogratulował im sam Partic Swayze!

 

 

Te pary także zaskoczyły swoich gości niecodzienną choreografią podczas pierwszego tańca na weselu!

Coraz częściej także, alternatywny taniec weselny wykonywany jest przez polskie Pary Młode, co spotyka się z wielką aprobatą ze strony rodziny i przyjaciół młodego małżeństwa!

 

 

A co Wy myślicie o alternatywnym, pierwszym tańcu na weselu?

A jeżeli szukacie utworów na pierwszy taniec weselny, zobaczcie listę Zankyou 17 romantycznych piosenek na pierwszy taniec weselny!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (5)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!