Alternatywne pomysły na pierwszy taniec weselny! Ciekawe pomysły!

Zanim orkiestra zagra popularne przeboje weselne, a goście dadzą się porwać muzyce w tanecznym szale, Para Młoda zostanie poproszona o wykonanie pierwszego tańca.

Fol-Studio, Fotografia i Filmowanie
Fol-Studio, Fotografia i Filmowanie

 

Wybór alternatywnego pierwszego tańca, to murowany sukces i zaskoczenie Waszych gości! Jednocześnie, wprowadzicie luźną atmosferę i zachęcicie zgromadzonych gości do wspólnej zabawy.

Zankyou zachęca Was do wybrania alternatywnego tańca na wesele, które zaskoczy Waszych gości, będzie fantastyczną zabawą dla wszystkich zgromadzonych i pozwoli złamać ślubną konwencję.

Zawsze możecie- tak jak James i Julia- zaskoczyć gości genialnym wykonaniem tańca z filmu Dirty Dancing, którego pogratulował im sam Partic Swayze!

 

 

Te pary także zaskoczyły swoich gości niecodzienną choreografią podczas pierwszego tańca na weselu!

Coraz częściej także, alternatywny taniec weselny wykonywany jest przez polskie Pary Młode, co spotyka się z wielką aprobatą ze strony rodziny i przyjaciół młodego małżeństwa!

 

 

A co Wy myślicie o alternatywnym, pierwszym tańcu na weselu?

A jeżeli szukacie utworów na pierwszy taniec weselny, zobaczcie listę Zankyou 17 romantycznych piosenek na pierwszy taniec weselny!

Komentarze (6)

Skomentuj artykuł

Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Jak wygłosić dobrą mowę na weselu, która wszystkim się spodoba? Ten artykuł podpowie Ci, jakich błędów nie popełniać, podczas
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów wesela. Oddaje uczucia, ilustruje sytuacje, a przede wszystkim w jej rytm się tańczy. Nie zapominaj również o tym, że muzyka ma ogromny wpływ na życie w ogóle- może ograniczać lub zwiększać wszelkiego rodzaju odczucia. Chcesz znaleźć najlepszy soundtrack na swój ślub? To kontynuuj czytanie tego tekstu i poczuj rytm!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji