Alternatywna księga gości na Waszym weselu!

Alternatywna księga gości. Fot.: Eric Velado

Księga gości jest wspaniałą formą podziękowania dla Pary Młodej  i możliwością złożenia jej życzeń. Goście bardzo chętnie korzystają z księgi życzeń, zarówno z księgi gości on-line, dołączonej do darmowej strony ślubnej Zankyou, jak i tej, udostępnionej im podczas wesela.

foto tapeta na weselu
Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Dziś chcemy pokazać Wam alternatywną i niedrogą księgę gości, w postaci tablicy z Waszym zdjęciem lub fototapety. Podczas wesela, goście będą zapisywać krótkie sentencje wokół zdjęcia, tworząc tym samym niepowtarzalną ramę.

ślubne trendy 2012
Goście chętnie korzystają z alternatywnej księgi życzeń podczas wesela. Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Oprawione w antyramę zdjęcie na długie lata będzie stanowiło niezapomnianą pamiątkę. Na fototapecie może znaleźć się zdjęcie z Waszej sesji narzeczeńskiej, albo z dnia ślubu (jeżeli podpisy znajdują się wokół zdjęcia, fotografię można podmienić po ślubie).

 

księga gości na weselu
Ślubna księga gości. Źródła od lewej: deluxephoto.com, weddingbycolor.com

Takie zdjęcie zrobić możecie sami, bądź zlecić jego wykonanie specjalistom, którzy zaprojektują, wydrukują oraz oprawią zdjęcie w gustowną ramę.

foto plakat na wesele
Źródło: slubnepropozycje.pl

Na tablicy- zamiast zdjęcia- można także umieścić karykaturę Młodej Pary. Wówczas księga gości nabierze humorystycznego i imprezowego oddźwięku.

śmieszna księga gości na weselu
Humorystyczne księgi gości. Źródła od lewej: portraitworkshop.com, print2paint.blogspot.com

Zgadzacie się, że alternatywne księgi gości na weselu, to świetny pomysł? W naszej galerii znajdziesz 15 oryginalnych pomysłów na księgi gości!!!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Pomysł tygodnia: ogrodowa ławka jako oryginalna księga gości
Pomysł tygodnia: ogrodowa ławka jako oryginalna księga gości
Pomysł na oryginalną księgę gości na weselu, zobaczcie sami!
Kreatywna księga gości na butelkach z winem DIY
Kreatywna księga gości na butelkach z winem DIY
Poniższa propozycja powinna przypaść do gustu wszystkim sentymentalnym parom młodym. Pomysł jest niezwykle prosty. Kilka butelek ulubionego wina zabieramy ze sobą na wesele i prosimy gości, aby zostawili nam życzenia lub poradę na konkretną rocznicę ślubu. Takie rozwiązanie będzie świetną alternatywą dla tradycyjnej księgi gości, a nam zapewni doskonałe wspomnienia na late.
Fotograf ślubny w Łodzi- TOP 10!
Fotograf ślubny w Łodzi- TOP 10!
Sprawdź kto w tym roku znalazł się w prestiżowym rankingu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji