• Magazyn
  • Alternatywna księga gości na Waszym weselu!

Alternatywna księga gości na Waszym weselu!

Zdjęcie Pary Młodej jako księga gości na weselu? Tak! To nie tylko świetny, ale i niedrogi pomysł na wspaniałą i pomysłową księgę gości! Rodzina i przyjaciele będą mogli zapisywać życzenia dla Młodej Pary podczas zabawy weselnej na, albo wokół ich zdjęcia!

  • Dekoracje
  • Po ślubie
zapisz
Alternatywna księga gości. Fot.: Eric Velado
Publikacja

Księga gości jest wspaniałą formą podziękowania dla Pary Młodej  i możliwością złożenia jej życzeń. Goście bardzo chętnie korzystają z księgi życzeń, zarówno z księgi gości on-line, dołączonej do darmowej strony ślubnej Zankyou, jak i tej, udostępnionej im podczas wesela.

zapiszfoto tapeta na weselu
Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Dziś chcemy pokazać Wam alternatywną i niedrogą księgę gości, w postaci tablicy z Waszym zdjęciem lub fototapety. Podczas wesela, goście będą zapisywać krótkie sentencje wokół zdjęcia, tworząc tym samym niepowtarzalną ramę.

zapiszślubne trendy 2012
Goście chętnie korzystają z alternatywnej księgi życzeń podczas wesela. Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Oprawione w antyramę zdjęcie na długie lata będzie stanowiło niezapomnianą pamiątkę. Na fototapecie może znaleźć się zdjęcie z Waszej sesji narzeczeńskiej, albo z dnia ślubu (jeżeli podpisy znajdują się wokół zdjęcia, fotografię można podmienić po ślubie).

 

zapiszksięga gości na weselu
Ślubna księga gości. Źródła od lewej: deluxephoto.com, weddingbycolor.com

Takie zdjęcie zrobić możecie sami, bądź zlecić jego wykonanie specjalistom, którzy zaprojektują, wydrukują oraz oprawią zdjęcie w gustowną ramę.

zapiszfoto plakat na wesele
Źródło: slubnepropozycje.pl

Na tablicy- zamiast zdjęcia- można także umieścić karykaturę Młodej Pary. Wówczas księga gości nabierze humorystycznego i imprezowego oddźwięku.

zapiszśmieszna księga gości na weselu
Humorystyczne księgi gości. Źródła od lewej: portraitworkshop.com, print2paint.blogspot.com

Zgadzacie się, że alternatywne księgi gości na weselu, to świetny pomysł? W naszej galerii znajdziesz 15 oryginalnych pomysłów na księgi gości!!!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!