Alternatywna księga gości na Waszym weselu!

Alternatywna księga gości. Fot.: Eric Velado

Księga gości jest wspaniałą formą podziękowania dla Pary Młodej  i możliwością złożenia jej życzeń. Goście bardzo chętnie korzystają z księgi życzeń, zarówno z księgi gości on-line, dołączonej do darmowej strony ślubnej Zankyou, jak i tej, udostępnionej im podczas wesela.

foto tapeta na weselu
Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Dziś chcemy pokazać Wam alternatywną i niedrogą księgę gości, w postaci tablicy z Waszym zdjęciem lub fototapety. Podczas wesela, goście będą zapisywać krótkie sentencje wokół zdjęcia, tworząc tym samym niepowtarzalną ramę.

ślubne trendy 2012
Goście chętnie korzystają z alternatywnej księgi życzeń podczas wesela. Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Oprawione w antyramę zdjęcie na długie lata będzie stanowiło niezapomnianą pamiątkę. Na fototapecie może znaleźć się zdjęcie z Waszej sesji narzeczeńskiej, albo z dnia ślubu (jeżeli podpisy znajdują się wokół zdjęcia, fotografię można podmienić po ślubie).

 

księga gości na weselu
Ślubna księga gości. Źródła od lewej: deluxephoto.com, weddingbycolor.com

Takie zdjęcie zrobić możecie sami, bądź zlecić jego wykonanie specjalistom, którzy zaprojektują, wydrukują oraz oprawią zdjęcie w gustowną ramę.

foto plakat na wesele
Źródło: slubnepropozycje.pl

Na tablicy- zamiast zdjęcia- można także umieścić karykaturę Młodej Pary. Wówczas księga gości nabierze humorystycznego i imprezowego oddźwięku.

śmieszna księga gości na weselu
Humorystyczne księgi gości. Źródła od lewej: portraitworkshop.com, print2paint.blogspot.com

Zgadzacie się, że alternatywne księgi gości na weselu, to świetny pomysł? W naszej galerii znajdziesz 15 oryginalnych pomysłów na księgi gości!!!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Zastanawiasz się, na jakie stoły zdecydować się na swoim weselu? Poznaj za i przeciw dwóch opcji: stołów okrągłych i prostokątnych.
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji