Alternatywna księga gości na Waszym weselu!

Alternatywna księga gości. Fot.: Eric Velado

Księga gości jest wspaniałą formą podziękowania dla Pary Młodej  i możliwością złożenia jej życzeń. Goście bardzo chętnie korzystają z księgi życzeń, zarówno z księgi gości on-line, dołączonej do darmowej strony ślubnej Zankyou, jak i tej, udostępnionej im podczas wesela.

foto tapeta na weselu
Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Dziś chcemy pokazać Wam alternatywną i niedrogą księgę gości, w postaci tablicy z Waszym zdjęciem lub fototapety. Podczas wesela, goście będą zapisywać krótkie sentencje wokół zdjęcia, tworząc tym samym niepowtarzalną ramę.

ślubne trendy 2012
Goście chętnie korzystają z alternatywnej księgi życzeń podczas wesela. Fot. Bartłomiej Zackiewicz

Oprawione w antyramę zdjęcie na długie lata będzie stanowiło niezapomnianą pamiątkę. Na fototapecie może znaleźć się zdjęcie z Waszej sesji narzeczeńskiej, albo z dnia ślubu (jeżeli podpisy znajdują się wokół zdjęcia, fotografię można podmienić po ślubie).

 

księga gości na weselu
Ślubna księga gości. Źródła od lewej: deluxephoto.com, weddingbycolor.com

Takie zdjęcie zrobić możecie sami, bądź zlecić jego wykonanie specjalistom, którzy zaprojektują, wydrukują oraz oprawią zdjęcie w gustowną ramę.

foto plakat na wesele
Źródło: slubnepropozycje.pl

Na tablicy- zamiast zdjęcia- można także umieścić karykaturę Młodej Pary. Wówczas księga gości nabierze humorystycznego i imprezowego oddźwięku.

śmieszna księga gości na weselu
Humorystyczne księgi gości. Źródła od lewej: portraitworkshop.com, print2paint.blogspot.com

Zgadzacie się, że alternatywne księgi gości na weselu, to świetny pomysł? W naszej galerii znajdziesz 15 oryginalnych pomysłów na księgi gości!!!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji