• Magazyn
  • Akcesoria ślubne - poznaj trendy na 2015 rok!

Akcesoria ślubne - poznaj trendy na 2015 rok!

Wybór dodatków do sukni ślubnej jest niezwykle ważny. To właśnie one nadają kreacji charakteru!

  • Dekoracje

Dobrze wiemy, że w najważniejszym dniu dla Panny Młodej, każdy drobiazg jest istotny. To właśnie poszczególne elementy składają się na całość. Każda Panna Młoda chce być wyjątkowa. To w końcu ona jest królową podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Warto więc zadbać o akcesoria ślubne, które dopełnią kreację oraz nadadzą jej osobliwy charakter.

Publikacja

W najnowszych kolekcjach projektantów pojawiło się wiele dodatków uzupełniających suknię ślubną. Z pewnością nadchodzący sezon nie będzie obfity w prostotę jeśli chodzi o dodatki. Akcesoria ślubne są odważne i bardzo oryginalne. Każda z Panien Młodych znajdzie coś dla siebie. Projektanci zaprezentowali: welony, opaski, diademy, rękawiczki, a nawet elementy biżuteryjne czy eleganckie hafty.

zapisz
Najnowsza kolekcja 2015, Foto: Rosa Clara
zapisz
Akcesoria ślubne 2015, Foto: Rosa Clara

 

zapisz
Akcesoria ślubne 2015: najnowsze trendy, Foto: Rosa Clara

Najnowsza kolekcja Rosa Clara przedstawia liczne akcesoria ślubne. W przeciwieństwie do innych projektantów, skupia się ona na sukni ślubnej. Doskonale łączy prostotę z eleganckimi, wyrafinowanymi zdobieniami. W kreacjach znajdziemy elementy koronek i tiulów, a przede wszystkim hafty, koraliki i oryginalne zdobienia biżuteryjne. Często pojawia się pasek z błyszczącymi elementami lub kokarda. Rosa Clara często jako dodatek do kreacji ślubnej używała koronkowych rękawiczek. Jeżeli chcecie zobaczyć najnowszą kolekcję Rosy Clary, kliknijcie tutaj.

zapisz
Panna Młoda z welonem, Foto: Pronovias 2015
zapisz
Krótki welon u Panny Młodej, Foto: Pronovias

 

zapisz
Narzutka z tiulu, Foto: Pronovias 2015
zapisz
Narzutka dla Panny Młodej, Foto: Pronovias 2015

Pronovias z kolei, prezentując swoją najnowszą kolekcję na nadchodzący sezon, pozostała wierna klasyce. Nieomal każda z kreacji była wzbogacona o dodatek w postaci welonu. Pronovias zaprezentowała różne rodzaje welonów: długie, krótkie, z haftem, z elementem koronki bądź po prostu bez zdobień. Podobnie jednak jak Rosa Clara wykorzystała tiule i koronki, aby nadać sukniom ślubnym oryginalności.

zapisz
Akcesoria ślubne, Foto: Elie Saab 2015

 

zapisz
Najnowsze trendy wśród akcesoriów ślubnych, Foto: Elie Saab 2015

 

zapisz
Najnowsza kolekcja: akcesoria ślubne, Foto: Elie Saab 2015

 

zapisz
Akcesoria ślubne: najnowsze trendy 2015, Foto: Elie Saab 2015

Elie Saab w swojej kolekcji również zaprezentował kreacje ślubne w połączeniu z koronką i tiulem. Podobnie jak w kolekcji Pronovias, za główny dodatek wybrał welon. Pojawia się on niemal w każdym zestawieniu. Suknie ślubne, które zaprezentował są  proste, eleganckie i pełne wdzięku.

A Wam, która kolekcja podoba się najbardziej?

Jeżeli chcecie poznać trendy na rok 2015, kliknijcie tutaj.

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

STREFA PIĘKNA 2015

PAN MŁODY 2015

 

Koniecznie powinnaś również zobaczyć 11 najpiękniejszych fryzur ślubnych czy poznaćtrendy na rok 2015 wśród fryzur ślubnych.

Jeśli natomiast masz krótkie włosy, poznaj takie upięcia. Dla Pań preferujących koki, stworzyliśmy olejną galerię zdjęć!

Możecie postawić równiez na naturalność! 

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!