Akcesoria ślubne - poznaj trendy na 2015 rok!

Dobrze wiemy, że w najważniejszym dniu dla Panny Młodej, każdy drobiazg jest istotny. To właśnie poszczególne elementy składają się na całość. Każda Panna Młoda chce być wyjątkowa. To w końcu ona jest królową podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Warto więc zadbać o akcesoria ślubne, które dopełnią kreację oraz nadadzą jej osobliwy charakter.

W najnowszych kolekcjach projektantów pojawiło się wiele dodatków uzupełniających suknię ślubną. Z pewnością nadchodzący sezon nie będzie obfity w prostotę jeśli chodzi o dodatki. Akcesoria ślubne są odważne i bardzo oryginalne. Każda z Panien Młodych znajdzie coś dla siebie. Projektanci zaprezentowali: welony, opaski, diademy, rękawiczki, a nawet elementy biżuteryjne czy eleganckie hafty.

Najnowsza kolekcja 2015, Foto: Rosa Clara
Akcesoria ślubne 2015, Foto: Rosa Clara

 

Akcesoria ślubne 2015: najnowsze trendy, Foto: Rosa Clara

Najnowsza kolekcja Rosa Clara przedstawia liczne akcesoria ślubne. W przeciwieństwie do innych projektantów, skupia się ona na sukni ślubnej. Doskonale łączy prostotę z eleganckimi, wyrafinowanymi zdobieniami. W kreacjach znajdziemy elementy koronek i tiulów, a przede wszystkim hafty, koraliki i oryginalne zdobienia biżuteryjne. Często pojawia się pasek z błyszczącymi elementami lub kokarda. Rosa Clara często jako dodatek do kreacji ślubnej używała koronkowych rękawiczek. Jeżeli chcecie zobaczyć najnowszą kolekcję Rosy Clary, kliknijcie tutaj.

Panna Młoda z welonem, Foto: Pronovias 2015
Krótki welon u Panny Młodej, Foto: Pronovias

 

Narzutka z tiulu, Foto: Pronovias 2015
Narzutka dla Panny Młodej, Foto: Pronovias 2015

Pronovias z kolei, prezentując swoją najnowszą kolekcję na nadchodzący sezon, pozostała wierna klasyce. Nieomal każda z kreacji była wzbogacona o dodatek w postaci welonu. Pronovias zaprezentowała różne rodzaje welonów: długie, krótkie, z haftem, z elementem koronki bądź po prostu bez zdobień. Podobnie jednak jak Rosa Clara wykorzystała tiule i koronki, aby nadać sukniom ślubnym oryginalności.

Akcesoria ślubne, Foto: Elie Saab 2015

 

Najnowsze trendy wśród akcesoriów ślubnych, Foto: Elie Saab 2015

 

Najnowsza kolekcja: akcesoria ślubne, Foto: Elie Saab 2015

 

Akcesoria ślubne: najnowsze trendy 2015, Foto: Elie Saab 2015

Elie Saab w swojej kolekcji również zaprezentował kreacje ślubne w połączeniu z koronką i tiulem. Podobnie jak w kolekcji Pronovias, za główny dodatek wybrał welon. Pojawia się on niemal w każdym zestawieniu. Suknie ślubne, które zaprezentował są  proste, eleganckie i pełne wdzięku.

A Wam, która kolekcja podoba się najbardziej?

Jeżeli chcecie poznać trendy na rok 2015, kliknijcie tutaj.

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

STREFA PIĘKNA 2015

PAN MŁODY 2015

 

Koniecznie powinnaś również zobaczyć 11 najpiękniejszych fryzur ślubnych czy poznaćtrendy na rok 2015 wśród fryzur ślubnych.

Jeśli natomiast masz krótkie włosy, poznaj takie upięcia. Dla Pań preferujących koki, stworzyliśmy olejną galerię zdjęć!

Możecie postawić równiez na naturalność! 

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji