Publikacja
  • Magazyn
  • After Wedding Party - wywiad z organizatorem

After Wedding Party - wywiad z organizatorem

Wywiad z organizatorami imprezy ślubnej After Wedding Party we Wroclawiu

  • Organizacja

Chcesz jeszcze raz przeżyć swoje wesele? Masz taką możliwość. Firma Wedding-Story wpadła na pomysł organizowania balu karnawałowego we WROCŁAWIU, na którym obowiązkowe są… stroje ślubne. Poniżej prezentujemy rozmowę z Piotrem Krajewskim – organizatorem lokalnym balu After Wedding Party WROCŁAW 2013.
Czym jest After wedding party?

Publikacja

After Wedding Party to bal karnawałowy w strojach ślubnych, w wyjątkowej atmosferze i bajkowej scenerii. Sama nazwa w krajach anglosaskich stosowana jest raczej w odniesieniu do poprawin, czyli zabawy po weselu, w podobnym składzie gości. Nasze After Wedding Party to nie powtórka z wesela, to zabawa z mężem/żoną w strojach, w których wzięli ślub i których nie zakładają w żadnych innych okolicznościach. Nie ma tu gości, jest tylko “para młoda”, która poświęca czas głównie sobie nawzajem, nie zabawia już cioci czy wujka, nie dba o szczegóły organizacyjne, ale bawi się. I do tego, trzeba przyznać, bawi się doskonale.

After Wedding Party jest skierowana do ludzi z fantazją i mimo wszystko z pewnym dystansem do rzeczywistości.

zapisz
Źródło: After Wedding Party

To już 5 edycja, jak było kiedyś?

Co roku jest ta sama konwencja i to samo niezwykłe miejsce, które urzekło nas od pierwszej chwili. Od samego początku impreza na stałe zagościła w Warszawie w Hotelu Polonia Palace. W roku 2013 postanowiliśmy zorganizować imprezę we Wrocławiu. Chcieliśmy dać możliwość młodym parą z innego województwa na udział w tym niesamowitym balu. Impreza odbędzie się 9 lutego 2013 roku w Haston City Hotel i jesteśmy przekonani, że zagości w tym mieście na stałe tak jak w Warszawie.

Jakie atrakcje przewidziane są dla uczestników poślubnego balu?

Jak zwykle mamy też w programie indywidualne sesje zdjęciowe wykonywane przez fotografów. To zawsze doskonała zabawa dla gości. Ponadto będzie polonez na rozpoczęcie balu, wspólne pamiątkowe zdjęcie, kilka konkursów z nagrodami i pokaz tańca. Imprezę poprowadzi profesjonalny Wodzirej, co zawsze jest gwarancją doskonałej zabawy na parkiecie.

Jak rozumiem strój ślubny obowiązkowy?

Nie może być inaczej. Taka jest konwencja, taka zasada i reguła. Wszyscy jej przestrzegamy. To jeden z największych atutów tego balu – że można się przebrać… włożenie sukienki ślubnej jest zawsze przebraniem. A na After Wedding Party można dodatkowo zaszaleć. Akceptowalny poziom ekstrawagancji jest znacznie wyższy niż na większości ślubów. Widzimy, że panie wkładają czerwone szpilki, robią szalone fryzury i kupują nową biżuterię. A z relacji naszych gości wiemy też, że niektórzy muszą na nowo kupić, albo pożyczyć sukienkę, tylko po to, żeby przyjść na bal.

zapisz
Źródło: After Wedding Party

 

Kto przychodzi? Czy tylko pary z młodym stażem?

Przychodzą pary w każdym wieku. Najkrótszy i najdłuższy staż zawsze jest przez nas nagradzany podczas balu. Do tej pory najstarsze małżeństwo, jakie gościliśmy było 30 lat po ślubie.

After Wedding Party to pierwsza i największa taka impreza w Polsce! Bal poślubny jest skierowany do ludzi z fantazją i z pewnym dystansem do rzeczywistości. To nie powtórka z wesela, to zabawa z mężem/żoną w strojach, w których wzięli ślub i których nie zakładają w żadnych innych okolicznościach. After Wedding Party 2013 to już piąta edycja balu. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w Warszawie i w całej Polsce. Odbywa się w Polsce od lutego 2009 roku i stała się wydarzeniem medialnym o ogólnokrajowym zasięgu. Nie przegap okazji! Więcej informacji znajdziesz na stronie www.awp.wroclaw.pl

Artykuł nadesłany przez organizatora. W wywiadzie nie brał udziału przedstawiciel Zankyou.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!