After Wedding Party - wywiad z organizatorem

Chcesz jeszcze raz przeżyć swoje wesele? Masz taką możliwość. Firma Wedding-Story wpadła na pomysł organizowania balu karnawałowego we WROCŁAWIU, na którym obowiązkowe są… stroje ślubne. Poniżej prezentujemy rozmowę z Piotrem Krajewskim – organizatorem lokalnym balu After Wedding Party WROCŁAW 2013.
Czym jest After wedding party?

After Wedding Party to bal karnawałowy w strojach ślubnych, w wyjątkowej atmosferze i bajkowej scenerii. Sama nazwa w krajach anglosaskich stosowana jest raczej w odniesieniu do poprawin, czyli zabawy po weselu, w podobnym składzie gości. Nasze After Wedding Party to nie powtórka z wesela, to zabawa z mężem/żoną w strojach, w których wzięli ślub i których nie zakładają w żadnych innych okolicznościach. Nie ma tu gości, jest tylko “para młoda”, która poświęca czas głównie sobie nawzajem, nie zabawia już cioci czy wujka, nie dba o szczegóły organizacyjne, ale bawi się. I do tego, trzeba przyznać, bawi się doskonale.

After Wedding Party jest skierowana do ludzi z fantazją i mimo wszystko z pewnym dystansem do rzeczywistości.

Źródło: After Wedding Party

To już 5 edycja, jak było kiedyś?

Co roku jest ta sama konwencja i to samo niezwykłe miejsce, które urzekło nas od pierwszej chwili. Od samego początku impreza na stałe zagościła w Warszawie w Hotelu Polonia Palace. W roku 2013 postanowiliśmy zorganizować imprezę we Wrocławiu. Chcieliśmy dać możliwość młodym parą z innego województwa na udział w tym niesamowitym balu. Impreza odbędzie się 9 lutego 2013 roku w Haston City Hotel i jesteśmy przekonani, że zagości w tym mieście na stałe tak jak w Warszawie.

Jakie atrakcje przewidziane są dla uczestników poślubnego balu?

Jak zwykle mamy też w programie indywidualne sesje zdjęciowe wykonywane przez fotografów. To zawsze doskonała zabawa dla gości. Ponadto będzie polonez na rozpoczęcie balu, wspólne pamiątkowe zdjęcie, kilka konkursów z nagrodami i pokaz tańca. Imprezę poprowadzi profesjonalny Wodzirej, co zawsze jest gwarancją doskonałej zabawy na parkiecie.

Jak rozumiem strój ślubny obowiązkowy?

Nie może być inaczej. Taka jest konwencja, taka zasada i reguła. Wszyscy jej przestrzegamy. To jeden z największych atutów tego balu – że można się przebrać… włożenie sukienki ślubnej jest zawsze przebraniem. A na After Wedding Party można dodatkowo zaszaleć. Akceptowalny poziom ekstrawagancji jest znacznie wyższy niż na większości ślubów. Widzimy, że panie wkładają czerwone szpilki, robią szalone fryzury i kupują nową biżuterię. A z relacji naszych gości wiemy też, że niektórzy muszą na nowo kupić, albo pożyczyć sukienkę, tylko po to, żeby przyjść na bal.

Źródło: After Wedding Party

 

Kto przychodzi? Czy tylko pary z młodym stażem?

Przychodzą pary w każdym wieku. Najkrótszy i najdłuższy staż zawsze jest przez nas nagradzany podczas balu. Do tej pory najstarsze małżeństwo, jakie gościliśmy było 30 lat po ślubie.

After Wedding Party to pierwsza i największa taka impreza w Polsce! Bal poślubny jest skierowany do ludzi z fantazją i z pewnym dystansem do rzeczywistości. To nie powtórka z wesela, to zabawa z mężem/żoną w strojach, w których wzięli ślub i których nie zakładają w żadnych innych okolicznościach. After Wedding Party 2013 to już piąta edycja balu. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w Warszawie i w całej Polsce. Odbywa się w Polsce od lutego 2009 roku i stała się wydarzeniem medialnym o ogólnokrajowym zasięgu. Nie przegap okazji! Więcej informacji znajdziesz na stronie www.awp.wroclaw.pl

Artykuł nadesłany przez organizatora. W wywiadzie nie brał udziału przedstawiciel Zankyou.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji