• Magazyn
  • Adam Levine żonaty! Kto jest wybranką?

Adam Levine żonaty! Kto jest wybranką?

Adam Levine po ślubie! Musicie o tym przeczytać! Kim jest jego wybranka i gdzie odbyła się uroczystość?

  • Organizacja
zapisz
Ada Levine, Foto: shutterstock

Adam Levine jest żonaty! Piosenkarz włożył pierścionek na palec swej ukochanej podczas wspaniałej ceremonii na Cabo San Lucas w Meksyku 19 czerwca. Wybranką piosenkarza zespołu Maroon 5 jest Behati Prinsloo, modelka Victoria’s Secret.

Adam Levine dzielił się swoimi przeżyciami z przyjaciółmi oraz z pozostałymi jurorami Voice, w którym również zasiada. Piosenkarz jest bardzo zadowolony z ostatniego wydarzenia. Mówi, że bycie zamężnym sprawia, że mężczyzna czuje się bardziej męsko.

Adam Levine, 35 jest znanym piosenkarzem zespołu Maroon 5. Piosenkarz jest autorem piosenek. Mimo pierwszej porażki, jaką poniósł z zespołem Kara’s Flowers, Adam Levine nie zrezygnował z kariery muzycznej. Kilka lat później założył inny zespół – Maroon 5. Pierwszy album okazał się ogromnym sukcesem, podobnie jak pozostałe. Od 2011 roku Adam Levine zasiada w jury programu Voice. Nic dziwnego, że Adam Levine ma wiele fanek. Seksowny głos, hipnotyzujące spojrzenie, … Niestety, drogie Panie – Adam Levine jest żonaty!

zapisz
Adam Levine żonaty, Foto: shutterstock

19 czerwca Adam Levine poślubił wybrankę swojego serca! Behati Prinsloo jest modelką Victoria’s Secret. Dziewczyna robi zawrotną karierę. Mimo tego, że nowożeńcy poznali się w 2012 roku, postanowili się popbrać już dwa lata później. Co za romantyczne szaleństwo!

zapisz
Adam Levine z ukochaną, Foto: shutterstock

Spójrzcie tylko: czyż nie wyglądają wspaniale? Ceremonia ślubna miała miejsce w Meksyku. Zakochani powiedzieli sakramentalne ‘tak!’ w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Przyjęcie weselne odbyło się na plaży. Chyba każda Panna Młoda o tym marzy! Póki co, nie mamy żadnych wieści, czy Adam Levine zaśpiewał swojej ukochanej podczas ceremonii jeden ze swoich utworów. Jak myślicie? Ślub Maroon 5 bez wątpienia zaskoczył wiele osób. Adam Levine i Behati Pronsloo poznali się w 2012 roku. Rozstali się po roku związku, by ponownie do siebie powrócić i ogłosić zaręczyny! Pobrali się rok później. Gratulujemy!!!

zapisz
Adam Levine, Foto: shutterstock

Jeśli chcecie zobaczyć Adama Levine, świeżo upieczonego męża na ekranach w kinach, polecamy najnowszy hit kasowy “Begin Again”. W głównych rolach Keira Knightley i Adam Levine. Nieprzewidywalny i zaskakujący. Pełen zabawnych żartów i romantycznych uniesień. Powinniście go zobaczyć! W każdym razie, kto nie chciałby ogłądać Adama Levina na dużym ekranie?

Warto podkreślić, że piosenkarz pojawił się z ukochaną w klipie do swojej ostatniej piosenki “Animals”. Zobaczcie chemię, jaka jest między kochankami! Behati Prinsloo jak zwykle wygląda cudownie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!