Adam Levine żonaty! Kto jest wybranką?

Ada Levine, Foto: shutterstock

Adam Levine jest żonaty! Piosenkarz włożył pierścionek na palec swej ukochanej podczas wspaniałej ceremonii na Cabo San Lucas w Meksyku 19 czerwca. Wybranką piosenkarza zespołu Maroon 5 jest Behati Prinsloo, modelka Victoria’s Secret.

Adam Levine dzielił się swoimi przeżyciami z przyjaciółmi oraz z pozostałymi jurorami Voice, w którym również zasiada. Piosenkarz jest bardzo zadowolony z ostatniego wydarzenia. Mówi, że bycie zamężnym sprawia, że mężczyzna czuje się bardziej męsko.

Adam Levine, 35 jest znanym piosenkarzem zespołu Maroon 5. Piosenkarz jest autorem piosenek. Mimo pierwszej porażki, jaką poniósł z zespołem Kara’s Flowers, Adam Levine nie zrezygnował z kariery muzycznej. Kilka lat później założył inny zespół – Maroon 5. Pierwszy album okazał się ogromnym sukcesem, podobnie jak pozostałe. Od 2011 roku Adam Levine zasiada w jury programu Voice. Nic dziwnego, że Adam Levine ma wiele fanek. Seksowny głos, hipnotyzujące spojrzenie, … Niestety, drogie Panie – Adam Levine jest żonaty!

Adam Levine żonaty, Foto: shutterstock

19 czerwca Adam Levine poślubił wybrankę swojego serca! Behati Prinsloo jest modelką Victoria’s Secret. Dziewczyna robi zawrotną karierę. Mimo tego, że nowożeńcy poznali się w 2012 roku, postanowili się popbrać już dwa lata później. Co za romantyczne szaleństwo!

Adam Levine z ukochaną, Foto: shutterstock

Spójrzcie tylko: czyż nie wyglądają wspaniale? Ceremonia ślubna miała miejsce w Meksyku. Zakochani powiedzieli sakramentalne ‘tak!’ w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Przyjęcie weselne odbyło się na plaży. Chyba każda Panna Młoda o tym marzy! Póki co, nie mamy żadnych wieści, czy Adam Levine zaśpiewał swojej ukochanej podczas ceremonii jeden ze swoich utworów. Jak myślicie? Ślub Maroon 5 bez wątpienia zaskoczył wiele osób. Adam Levine i Behati Pronsloo poznali się w 2012 roku. Rozstali się po roku związku, by ponownie do siebie powrócić i ogłosić zaręczyny! Pobrali się rok później. Gratulujemy!!!

Adam Levine, Foto: shutterstock

Jeśli chcecie zobaczyć Adama Levine, świeżo upieczonego męża na ekranach w kinach, polecamy najnowszy hit kasowy “Begin Again”. W głównych rolach Keira Knightley i Adam Levine. Nieprzewidywalny i zaskakujący. Pełen zabawnych żartów i romantycznych uniesień. Powinniście go zobaczyć! W każdym razie, kto nie chciałby ogłądać Adama Levina na dużym ekranie?

Warto podkreślić, że piosenkarz pojawił się z ukochaną w klipie do swojej ostatniej piosenki “Animals”. Zobaczcie chemię, jaka jest między kochankami! Behati Prinsloo jak zwykle wygląda cudownie!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji