• Magazyn
  • 6 powodów, dlaczego Obama, są najbardziej uroczą Parą w polityce!

6 powodów, dlaczego Obama, są najbardziej uroczą Parą w polityce!

To naprawdę niepowtarzalna para prezydencka, która zasługuje na podziw i szacunek. Przemówienie udowodniło ich siłę!

  • Po ślubie
  • International

Nie zależnie od ich ideologii i wyników politycznych, para ta z pewnością zajmuje bardzo ważne miejsce w społeczeństwie. Barack Obama dał światu nadzieje, odrzucił przeszłość i w ciągu swojej 8 letniej kadencji stał się jednym z najbardziej uznawanych i niekwestionowanych autorytetów na całym świecie. Michelle jako lojalna żona, przez cały ten czas nienagannie wykonywała obowiązki należące do pierwszej damy. Była wspaniałym wsparciem dla męża. Oboje w roli pary prezydenckiej sprawili się świetnie.

Publikacja

We wtorek Barack Obama wygłosił ostatnie przemówienie jako prezydent. Będzie nam bardzo brakowało jego i jego żony w Białym Domu. Dlaczego? Oto kilka powodów ich sukcesu.

1. Okazują sobie uczucia publicznie

To prawdziwie zakochana para, której nie onieśmiela nawet mieszkanie w Białym Domu. Obama przytula, całuje swoją żonę i tańczy z nią zawsze, nawet w miejscach publicznych. Zdjęcia z jego 8 letniej kadencji tworzą naprawdę romantyczną historię.

zapiszCordon Press
Foto: Cordon Press

2. Podziwiają siebie nawzajem

Przez te wszystkie lata Barack Obama wielokrotnie powtarzał, że żona bardzo to wspiera i to dzięki niej osiągnął tak wiele zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Ona natomiast opisuje go jako „swojego najlepszego przyjaciela” i „miłość swojego życia”

zapiszCordon Press
Foto: Cordon Press

3. Są pełni ciepła i empatii

Obama zjednał sobie miliony ludzi dzięki temu, że zawsze był blisko ludzi. Często udzielał się w mediach, był aktywny na portalach społecznościowych, dążył do sprawiedliwości, niszczył tematy tabu i rasowe różnice. To człowiek z ogromną charyzmą i silnym charakterem.

zapiszCordon Press
Foto: Cordon Press

4. Są mistrzami przemawiania

Jeśli jest coś co wyróżnia Bracka i Michelle Obamę spośród innych par prezydenckich z pewnością jest to opanowanie sztuki krasomówczej do perfekcji. Każde wygłoszone przez nich przemówienie było starannie przemyślane i bardzo skrupulatnie przygotowane, zarówno pod względem merytorycznym jak i emocjonalnym. Jego słowa zawsze są proste, pełne siły, emocji i przekonujących przykładów. Barack ma w sobie niezwykły dar, łącząc klasyczną i współczesną retorykę potrafi dotrzeć do każdego odbiorcy. Prowadzić dyskusje na naprawdę wysokim poziomie.

A żona nie pozostaje mu dłużna. Michelle Obama w swoich wystąpieniach jest zawsze szczera, naturalna, bardzo skromna i miła. Mąż szczególnie ceni ją za to, że potrafi jasno wyrazić swoje poglądy. Z ich wypowiedzi łatwo można wywnioskować, że wzajemnie wspaniale się dogadują.

5. Są atrakcyjni i stylowi

Wysoki, przystojny wysportowany mężczyzna z wesołą, pełną ciepła i elegancji kobietą u boku – bije od nich niespotykany blask. Są wprost urodzeni po to, by osiągnąć sukces. Oboje doskonale łączą swoje umiejętności zawodowe i społeczne z charyzmą i nienagannym stylem.

Ich stroje są zawsze bardzo starannie przygotowane i idealnie zgrane. Wielokrotnie doceniani przez magazyny mody, Michelle i Barack stali się ikonami stylu podziwianymi na całym świecie. To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych par areny politycznej.

zapiszCordon Press
Foto: Cordon Press

6. Są wszechstronni

Zarówno Michelle jak i Barack bywali w przeróżnych, czasem przedziwnych sytuacjach, ale w każdej z nich poradzili sobie świetnie. Nie zależnie czy był to pokaz mody, śpiew, taniec, rap, skecz, film czy otwarta rozmowa o tematach tabu. Ta wyjątkowa para niezależnie od okoliczności potrafi zachować wrodzoną klasę i elegancję. To ich znak rozpoznawczy.

Dlaczego cały świat tak bardzo pokochał Obamę? Po przeczytaniu tych przykładów wszystko wydaje się być jasne. Jeśli wcześniej nie byłeś do końca przekonany to teraz już wiesz, że to naprawdę niepowtarzalna para prezydencka, która zasługuje na podziw i szacunek.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!