X

5 wyjątkowych tematów przewodnich na ślub w 2015 roku

  • Czerń i biel

Elegancja tego połączenia kolorystycznego nigdy nie przestanie być “trendy”. Klasyczne barwy, zestawione nie tylko w strojach młodej pary, ale także dekoracjach sali weselnej i wyglądzie zaproszeń. Dodatkowo, stylizacja Panny młodej może być wzbogacona czarnymi dodatkami, do których namawiali także światowej sławy projektanci, jak Vera Wang czy Jesus Peiro.

Czarno-białe wesele. Źródło: Zankyou.it
  • Morskie klimaty

To temat często omawiany na Zankyou- od wieczoru panieńskiego, przez ślub i wesele, aż po sesję zdjęciową po ślubie. Morskie klimaty to bardzo wdzięczny temat- pełen kolorów i słońca. To także jeden z najnowszych trendów, jakim jest bukiet ślubny z muszli.

  • Vintage

Romantyczny powrót do przeszłości. Choć w nowoczesnym otoczeniu, wiele par decyduje się na ślub i wesele przypominające te z czasów ich rodziców czy dziadków. Więcej o ślubach vintage przeczytacie tutaj.

Fot. Attitudefotografia.com
  •  Podróże

Jeżeli podróże to Wasze hobby- nie zawahajcie się użyć tego motywu na Waszym ślubie! Mapy, globusy i walizki to świetny pomysł na weselne dekoracje! Im więcej zwiedziliście, tym ciekawiej będzie wyglądało Wasze przyjęcie!

Fot. Rachel Thurston
  • Eko-ślub

Zielone, ekologiczne wesele to jest to! Jeżeli na co dzień staracie się żyć ekologicznie, nie rezygnujcie z tego w dniu ślubu! Możliwości jest naprawdę wiele, o czym przeczytacie w artykule o eko weselu.

Fot. Angela

Zobacz także inne pomysły na wesela tematyczne: superbohaterowie i fani Bollywood.

 

 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji