5 wyjątkowych tematów przewodnich na ślub w 2015 roku

  • Czerń i biel

Elegancja tego połączenia kolorystycznego nigdy nie przestanie być “trendy”. Klasyczne barwy, zestawione nie tylko w strojach młodej pary, ale także dekoracjach sali weselnej i wyglądzie zaproszeń. Dodatkowo, stylizacja Panny młodej może być wzbogacona czarnymi dodatkami, do których namawiali także światowej sławy projektanci, jak Vera Wang czy Jesus Peiro.

Czarno-białe wesele. Źródło: Zankyou.it
  • Morskie klimaty

To temat często omawiany na Zankyou- od wieczoru panieńskiego, przez ślub i wesele, aż po sesję zdjęciową po ślubie. Morskie klimaty to bardzo wdzięczny temat- pełen kolorów i słońca. To także jeden z najnowszych trendów, jakim jest bukiet ślubny z muszli.

  • Vintage

Romantyczny powrót do przeszłości. Choć w nowoczesnym otoczeniu, wiele par decyduje się na ślub i wesele przypominające te z czasów ich rodziców czy dziadków. Więcej o ślubach vintage przeczytacie tutaj.

Fot. Attitudefotografia.com
  •  Podróże

Jeżeli podróże to Wasze hobby- nie zawahajcie się użyć tego motywu na Waszym ślubie! Mapy, globusy i walizki to świetny pomysł na weselne dekoracje! Im więcej zwiedziliście, tym ciekawiej będzie wyglądało Wasze przyjęcie!

Fot. Rachel Thurston
  • Eko-ślub

Zielone, ekologiczne wesele to jest to! Jeżeli na co dzień staracie się żyć ekologicznie, nie rezygnujcie z tego w dniu ślubu! Możliwości jest naprawdę wiele, o czym przeczytacie w artykule o eko weselu.

Fot. Angela

Zobacz także inne pomysły na wesela tematyczne: superbohaterowie i fani Bollywood.

 

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Credits: The Harrogate Bridal Show
The Harrogate Bridal Show: odkrywa największe targi ślubne w Wielkiej Brytanii!
Harrogate Bridal Show po raz kolejny okazały się ważną częścią kalendarza przemysłu ślubnego, zarówno dla projektantów, którzy prezentują swoje najnowsze kolekcje, jak i dla sprzedawców, którzy je otrzymują. To wspaniałe wydarzenie, które miało spektakularne przyjęcie.
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Zastanawiasz się, na jakie stoły zdecydować się na swoim weselu? Poznaj za i przeciw dwóch opcji: stołów okrągłych i prostokątnych.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji