5 wyjątkowych tematów przewodnich na ślub w 2015 roku

  • Czerń i biel

Elegancja tego połączenia kolorystycznego nigdy nie przestanie być “trendy”. Klasyczne barwy, zestawione nie tylko w strojach młodej pary, ale także dekoracjach sali weselnej i wyglądzie zaproszeń. Dodatkowo, stylizacja Panny młodej może być wzbogacona czarnymi dodatkami, do których namawiali także światowej sławy projektanci, jak Vera Wang czy Jesus Peiro.

Czarno-białe wesele. Źródło: Zankyou.it
  • Morskie klimaty

To temat często omawiany na Zankyou- od wieczoru panieńskiego, przez ślub i wesele, aż po sesję zdjęciową po ślubie. Morskie klimaty to bardzo wdzięczny temat- pełen kolorów i słońca. To także jeden z najnowszych trendów, jakim jest bukiet ślubny z muszli.

  • Vintage

Romantyczny powrót do przeszłości. Choć w nowoczesnym otoczeniu, wiele par decyduje się na ślub i wesele przypominające te z czasów ich rodziców czy dziadków. Więcej o ślubach vintage przeczytacie tutaj.

Fot. Attitudefotografia.com
  •  Podróże

Jeżeli podróże to Wasze hobby- nie zawahajcie się użyć tego motywu na Waszym ślubie! Mapy, globusy i walizki to świetny pomysł na weselne dekoracje! Im więcej zwiedziliście, tym ciekawiej będzie wyglądało Wasze przyjęcie!

Fot. Rachel Thurston
  • Eko-ślub

Zielone, ekologiczne wesele to jest to! Jeżeli na co dzień staracie się żyć ekologicznie, nie rezygnujcie z tego w dniu ślubu! Możliwości jest naprawdę wiele, o czym przeczytacie w artykule o eko weselu.

Fot. Angela

Zobacz także inne pomysły na wesela tematyczne: superbohaterowie i fani Bollywood.

 

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

The Kingsbury
Romantyczny miesiąc miodowy w idealnym miejscu na ślub w Kingsbury!
Spędź bajeczny miesiąc miodowy w Kolombo na Sri Lance i przeżyj przygodę swojego życia!
8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!
8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!
Stare porzekadło mówi: Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Niedoceniana przez wielu Polska, posiada wiele pięknych miejsc, do których warto pojechać na romantyczną wycieczkę. Podróż poślubna w Polsce to propozycja tania i nie wymagająca dużej ilości wolnego czasu. Zankyou przygotowało dla Was ranking 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce! Zobacz, gdzie w Polsce warto spędzić miesiąc miodowy!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
Okres przedślubny jest niezwykle ważnym czasem dla każdej Pary Narzeczeńskiej. Co powiecie na wspólną podróż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji