5 rzeczy, których nauczysz się dzięki książce “50 twarzy Grey’a”

Christian Grey- Foto: Offizieller Trailer

14 lutego 2015 w kinach pojawi się film oparty na bestsellerowej powieści “50 twarzy Grey’a”. W końcu! Możemy zobaczyć jak ogromne znaczenie ma pożądanie, władzę i seks w związku. Co możemy wynieść z filmu oprócz tego? Przeczytajcie!

Kobiety, które nie przeczytały książki lub w ogóle o niej nie słyszały są zszokowane agresywnymi scenami w łóżku, inne są… zaciekawione! Pożądanie mieszane z posiadaniem władzy wciąż przyciąga nowe pary. Czego oprócz seksu możemy nauczyć się na historii najbardziej popularnego fikcyjnego związku? 5-ciu innych rzeczy:

1. Próbowania czegoś nowego: Pary, które chcą ożywić swój związek i nadać mu nieco świeżości powinny próbować nowych rzeczy. Czy odważylibyście się urzeczywistnić swoje najskrytsze pragnienia i pokazać swoje nowe oblicze w łóżku? Jeżeli tak, to na co czekacie? To tylko sprawi, że Wasz związek będzie jeszcze bardziej intensywny i ekscytujący!

Probieren Sie etwas Neues aus- Foto: Offizieller Trailer

2. Pokaż prawdziwe “ja”: Książka opowiada o niczym innym, jak o zaufaniu! Partnerzy są niezwykle pewni siebie w swoim codziennym życiu i w łóżku, nie boją się krytyki. Mogą przewodzić, ale również być zniewoleni. Pokaż swoje prawdziwe oblicze partnerowi i nie obawiaj się i wyzbądź wątpliwości!

Vertrauen ist Liebe- Foto: Offizieller Trailer

3. Pozwól mu przewodzić: Dominacja mężczyzny jest niezwykle seksowna! Silne kobiety zmagają się z problemami każdego dnia, w łóżku niekoniecznie muszą przewodzić. I czyż nie wspaniale jest być niesioną na rękach swojego ukochanego?

Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

4. Sukces gwarantuje udany związek: Pieniądze szczęścia nie dają mówi powiedzenie, ale bez wątpienia zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość spędzania czasu z ukochanym w różnoraki sposób, o jakim marzyłaś! Kto ma pieniądze, może inwestować je w związek!

Erotische Spiele- Foto: Offizieller Trailer

5. Uczenie się siebie na wzajem i odkrywanie: Ana Steele w książce cały czas próbuje zrozumieć, dlaczego Chris jest właśnie taki, a nie inny, próbuje odkryć jego nowe cechy, marzenia i pragnienia. Ty również staraj się zrozumieć swojego partnera – to tylko ulepszy Wasz związek!

Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

Przeczytaj więcej o tym jak ulepszyć swoje małżeństwo na naszym portalu Zankyou! W poradniku znajdziesz wiele trików!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

i.bornikowska
09/02/2015

Z punktami 1 i 3 zgadzam się w pełni, natomiast w pkt 2 nie. W 50 twarzach Greya nie ma mowy o zaufaniu, on wie, czego chce, ona nie ma pojęcia, czego może się po nim spodziewać, druga połowa książki to wątpliwości, niepewność i strach, bo praktycznie boi się cały czas. On obiecuje, że wymierzy jej stosowna karę a ona ze strachu ma mdłości. Gdzie tu zaufanie ? Zaufanie to poczucie bezpieczeństwa, Ana takiego poczucia nie ma do końca książki.
Nie rozumiem punktu 4… Porada, by szukać majętnych ?
Pkt 5 dotyczy tylko tych pragnień, które partnerka akceptuje w pełni, pozostałe potrafią zniszczyć, więc porada nie do końca ok.

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji