5 rzeczy, których nauczysz się dzięki książce "50 twarzy Grey'a"

Christian Grey- Foto: Offizieller Trailer

14 lutego 2015 w kinach pojawi się film oparty na bestsellerowej powieści “50 twarzy Grey’a”. W końcu! Możemy zobaczyć jak ogromne znaczenie ma pożądanie, władzę i seks w związku. Co możemy wynieść z filmu oprócz tego? Przeczytajcie!

Kobiety, które nie przeczytały książki lub w ogóle o niej nie słyszały są zszokowane agresywnymi scenami w łóżku, inne są… zaciekawione! Pożądanie mieszane z posiadaniem władzy wciąż przyciąga nowe pary. Czego oprócz seksu możemy nauczyć się na historii najbardziej popularnego fikcyjnego związku? 5-ciu innych rzeczy:

1. Próbowania czegoś nowego: Pary, które chcą ożywić swój związek i nadać mu nieco świeżości powinny próbować nowych rzeczy. Czy odważylibyście się urzeczywistnić swoje najskrytsze pragnienia i pokazać swoje nowe oblicze w łóżku? Jeżeli tak, to na co czekacie? To tylko sprawi, że Wasz związek będzie jeszcze bardziej intensywny i ekscytujący!

Probieren Sie etwas Neues aus- Foto: Offizieller Trailer

2. Pokaż prawdziwe “ja”: Książka opowiada o niczym innym, jak o zaufaniu! Partnerzy są niezwykle pewni siebie w swoim codziennym życiu i w łóżku, nie boją się krytyki. Mogą przewodzić, ale również być zniewoleni. Pokaż swoje prawdziwe oblicze partnerowi i nie obawiaj się i wyzbądź wątpliwości!

Vertrauen ist Liebe- Foto: Offizieller Trailer

3. Pozwól mu przewodzić: Dominacja mężczyzny jest niezwykle seksowna! Silne kobiety zmagają się z problemami każdego dnia, w łóżku niekoniecznie muszą przewodzić. I czyż nie wspaniale jest być niesioną na rękach swojego ukochanego?

Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

4. Sukces gwarantuje udany związek: Pieniądze szczęścia nie dają mówi powiedzenie, ale bez wątpienia zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość spędzania czasu z ukochanym w różnoraki sposób, o jakim marzyłaś! Kto ma pieniądze, może inwestować je w związek!

Erotische Spiele- Foto: Offizieller Trailer

5. Uczenie się siebie na wzajem i odkrywanie: Ana Steele w książce cały czas próbuje zrozumieć, dlaczego Chris jest właśnie taki, a nie inny, próbuje odkryć jego nowe cechy, marzenia i pragnienia. Ty również staraj się zrozumieć swojego partnera – to tylko ulepszy Wasz związek!

Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

Przeczytaj więcej o tym jak ulepszyć swoje małżeństwo na naszym portalu Zankyou! W poradniku znajdziesz wiele trików!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Po wprowadzeniu w świat weselnej etykiety przyszedł czas na kontynuację tematu - tym razem skupimy się na szczegółach. Jak właściwie wprowadzić gości w klimat przyjęcia? I jak stać się idealnym weselnikiem w oczach Pary Młodej?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji