5 rzeczy, których nauczysz się dzięki książce "50 twarzy Grey'a"

Christian Grey- Foto: Offizieller Trailer

14 lutego 2015 w kinach pojawi się film oparty na bestsellerowej powieści “50 twarzy Grey’a”. W końcu! Możemy zobaczyć jak ogromne znaczenie ma pożądanie, władzę i seks w związku. Co możemy wynieść z filmu oprócz tego? Przeczytajcie!

Kobiety, które nie przeczytały książki lub w ogóle o niej nie słyszały są zszokowane agresywnymi scenami w łóżku, inne są… zaciekawione! Pożądanie mieszane z posiadaniem władzy wciąż przyciąga nowe pary. Czego oprócz seksu możemy nauczyć się na historii najbardziej popularnego fikcyjnego związku? 5-ciu innych rzeczy:

1. Próbowania czegoś nowego: Pary, które chcą ożywić swój związek i nadać mu nieco świeżości powinny próbować nowych rzeczy. Czy odważylibyście się urzeczywistnić swoje najskrytsze pragnienia i pokazać swoje nowe oblicze w łóżku? Jeżeli tak, to na co czekacie? To tylko sprawi, że Wasz związek będzie jeszcze bardziej intensywny i ekscytujący!

Probieren Sie etwas Neues aus- Foto: Offizieller Trailer

2. Pokaż prawdziwe “ja”: Książka opowiada o niczym innym, jak o zaufaniu! Partnerzy są niezwykle pewni siebie w swoim codziennym życiu i w łóżku, nie boją się krytyki. Mogą przewodzić, ale również być zniewoleni. Pokaż swoje prawdziwe oblicze partnerowi i nie obawiaj się i wyzbądź wątpliwości!

Vertrauen ist Liebe- Foto: Offizieller Trailer

3. Pozwól mu przewodzić: Dominacja mężczyzny jest niezwykle seksowna! Silne kobiety zmagają się z problemami każdego dnia, w łóżku niekoniecznie muszą przewodzić. I czyż nie wspaniale jest być niesioną na rękach swojego ukochanego?

Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

4. Sukces gwarantuje udany związek: Pieniądze szczęścia nie dają mówi powiedzenie, ale bez wątpienia zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość spędzania czasu z ukochanym w różnoraki sposób, o jakim marzyłaś! Kto ma pieniądze, może inwestować je w związek!

Erotische Spiele- Foto: Offizieller Trailer

5. Uczenie się siebie na wzajem i odkrywanie: Ana Steele w książce cały czas próbuje zrozumieć, dlaczego Chris jest właśnie taki, a nie inny, próbuje odkryć jego nowe cechy, marzenia i pragnienia. Ty również staraj się zrozumieć swojego partnera – to tylko ulepszy Wasz związek!

Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

Przeczytaj więcej o tym jak ulepszyć swoje małżeństwo na naszym portalu Zankyou! W poradniku znajdziesz wiele trików!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!
Czym obrzucić Młodą Parę po ślubie? Zamienniki ryżu.
Czym obrzucić Młodą Parę po ślubie? Zamienniki ryżu.
Tradycja ślubna mówi o obrzucaniu Młodej Pary ryżem i monetami. Zankyou podpowiada, na co można wymienić ryż na ślubie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji