• Magazyn

5 rzeczy, których nauczysz się dzięki książce "50 twarzy Grey'a"

  • Organizacja
zapisz
Christian Grey- Foto: Offizieller Trailer

14 lutego 2015 w kinach pojawi się film oparty na bestsellerowej powieści “50 twarzy Grey’a”. W końcu! Możemy zobaczyć jak ogromne znaczenie ma pożądanie, władzę i seks w związku. Co możemy wynieść z filmu oprócz tego? Przeczytajcie!

Kobiety, które nie przeczytały książki lub w ogóle o niej nie słyszały są zszokowane agresywnymi scenami w łóżku, inne są… zaciekawione! Pożądanie mieszane z posiadaniem władzy wciąż przyciąga nowe pary. Czego oprócz seksu możemy nauczyć się na historii najbardziej popularnego fikcyjnego związku? 5-ciu innych rzeczy:

1. Próbowania czegoś nowego: Pary, które chcą ożywić swój związek i nadać mu nieco świeżości powinny próbować nowych rzeczy. Czy odważylibyście się urzeczywistnić swoje najskrytsze pragnienia i pokazać swoje nowe oblicze w łóżku? Jeżeli tak, to na co czekacie? To tylko sprawi, że Wasz związek będzie jeszcze bardziej intensywny i ekscytujący!

zapisz
Probieren Sie etwas Neues aus- Foto: Offizieller Trailer

2. Pokaż prawdziwe “ja”: Książka opowiada o niczym innym, jak o zaufaniu! Partnerzy są niezwykle pewni siebie w swoim codziennym życiu i w łóżku, nie boją się krytyki. Mogą przewodzić, ale również być zniewoleni. Pokaż swoje prawdziwe oblicze partnerowi i nie obawiaj się i wyzbądź wątpliwości!

zapisz
Vertrauen ist Liebe- Foto: Offizieller Trailer

3. Pozwól mu przewodzić: Dominacja mężczyzny jest niezwykle seksowna! Silne kobiety zmagają się z problemami każdego dnia, w łóżku niekoniecznie muszą przewodzić. I czyż nie wspaniale jest być niesioną na rękach swojego ukochanego?

zapisz
Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

4. Sukces gwarantuje udany związek: Pieniądze szczęścia nie dają mówi powiedzenie, ale bez wątpienia zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość spędzania czasu z ukochanym w różnoraki sposób, o jakim marzyłaś! Kto ma pieniądze, może inwestować je w związek!

zapisz
Erotische Spiele- Foto: Offizieller Trailer

5. Uczenie się siebie na wzajem i odkrywanie: Ana Steele w książce cały czas próbuje zrozumieć, dlaczego Chris jest właśnie taki, a nie inny, próbuje odkryć jego nowe cechy, marzenia i pragnienia. Ty również staraj się zrozumieć swojego partnera – to tylko ulepszy Wasz związek!

zapisz
Christian Grey und Anastasia- Foto: Offizieller Trailer

Przeczytaj więcej o tym jak ulepszyć swoje małżeństwo na naszym portalu Zankyou! W poradniku znajdziesz wiele trików!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!