5 pomysłów na ręcznie robione zaproszenia ślubne w nietypowej formie

Jestem ogromną fanką ręcznie robionych zaproszeń ślubnych. Zamawianie ich u utalentowanych ludzi, którzy projektują je z pasji ma tą zaletę, że możemy wszystko. Możemy zaproszenie dowolnie spersonalizować. Możemy nadać mu dowolną formę. Możemy się nim bawić i możemy je dowolnie aranżować. Dziś prezentuję Wam pięć projektów zrobionych na specjalne zamówienie młodych par. Absolutnie mnie urzekły (i same zaproszenia i państwo młodzi, którzy na zaproszeniach pokazali, że są osobami pełnymi pasji). Może Was zainspirują?

Pomysł 1: Zaproszenie ślubne jak stara gazeta

fot. Alchemy Fine Events via robimysluby.pl

To zaproszenie stylizowane na starą gazetę powstało dla Joe & Lindsay. Na pierwszej stronie, oczywiście młoda para w stosownej stylizacji (do wykorzystania zdjęcie z sesji narzeczeńskiej). W środku oprócz podstawowych informacji na temat ślubu i wesela trochę rozrywki: krzyżówka i horoskop. Takiego zaproszenia się nie wyrzuca!

Znalazłam je na blogu robimysluby.pl. Jestem pewna, że jego właściciele z przyjemnością zaprojektują i wykonają dla Was podobne zaproszenie.

Pomysł 2: Zaproszenie ślubne z rowerem

fot. Projekt Ślub via projektslub.blogspot.com

Mateusz i Kasia do ślubu planowali pojechać tandemem. Tego typu rower znalazł się więc na ich zaproszeniu ślubnym wykonanym przez Projekt Ślub. Mnie urzekła zwłaszcza oryginalna, podłużna forma zaproszenia (po złożeniu mieści się w standardowej kopercie) i jego kolorystyka: połączenie różu z pomarańczem okazało się strzałem w dziesiątkę.

Pomysł 3: Zaproszenie ślubne dla chemików

fot. Projekt ślub via projektslub.blogspot.com

Asia i Artur pracują w laboratorium. Muszą być wyjątkowymi pasjonatami swojej pracy, skoro zdecydowali się wykorzystać ten motyw na swoim zaproszeniu ślubnym. Na kartoniku składającym się w harmonijkę znalazło się zdjęcie narzeczonych, informacja o uroczystości i mapka dojazdu (warto o niej pamiętać!). Za projekt i wykonanie odpowiada także Projekt Ślub. Ogromne brawa za pomysł i estetykę wykonania!

Pomysł 4: Zaproszenie ślubne z zakładką 

fot. Robimy Śluby via robimysluby.com

Wydaje Wam się, że tyle informacji chcecie przekazać swoim gościom na ślubnym zaproszeniu, że za nic w świecie nie zmieszczą się one na standardowych kartonikach? Magda i Tomek wraz z Robimy Śluby znaleźli rozwiązanie. Do tradycyjnego zaproszenia dołączyli kartonik z prośbą o potwierdzenie obecności. Pomysł bardzo praktyczny. Ja RSVP potraktowałabym jako zakładkę do książki ;-). Dzięki temu trudno będzie zapomnieć datę ślubu, a kontakt do narzeczonych będzie zawsze pod ręką.

Pomysł 5: Ona i on 

fot. Studio Mini Forma (miniforma.com.pl)

Nadal brakuje Wam pomysłu na oryginalne w formie zaproszenie ślubne? Co powiecie na wycinankę przypominającą młodą parę z uroczą kokardą na sukience panny młodej? To pomysł Studia Mini Forma. Prosty ale efektowny. Idealny dla tych, którzy boją się szalonych eksperymentów.

Tu znajdziesz listę firm oferujących zaproszenia ślubne.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji