• Magazyn
  • Własnoręcznie robione tabliczki z numerami stołów: 5 wspaniałych pomysłów!

Własnoręcznie robione tabliczki z numerami stołów: 5 wspaniałych pomysłów!

Zobacz pięć pomysłów na numerację stołów weselnych. Wszystkie możecie wykonać samemu. Podpowiadamy jak.

  • Dekoracje
  • DIY

Zdajecie sobie sprawę, że odpowiednie ponumerowanie stołów weselnych, zwłaszcza tych okrągłych, znacznie ułatwi Waszym gościom odnalezienie się na sali weselnej, prawda? Odpowiednie tabliczki możecie zamówić od razu z tablicą z usadzeniem gości, ale dużo zabawniej będzie wykonać je samemu. To nie takie trudne! Oto pięć oryginalnych pomysłów na własnoręcznie wykonane tabliczki na weselne stoły.

Zobacz również: “Okrągłe czy kwadratowe? Jakie stoły wybrać na wesele?”

No. 1: Romantyczna propozycja dla bibliofilów

zapisz
fot. Austin Warnock
Publikacja

Mój absolutny number one. Wydrukowane numerki wklejamy do środka książki (najlepiej z romantyczną poezją). Alternatywnie możemy umieścić je na okładce.

No. 2: Dla minimalistów

fot. Carla Ten Eyck

Kwadratowa biała świeczka przepasana szarym kartonem z numerem stołu, koniecznie narysowanym odręcznie, to propozycja dla tych, którzy cenią minimalizm i nowoczesne formy.  Wystarczy z kawałka brystolu wyciąć pasy odpowiedniej grubości i ciasno skleić je z tyłu świeczki.

No. 3: Dla pasjonatów dobrych trunków

zapisz
fot. Emilia Jane Photography

Kartkami z numerami stołów opasać możemy wszystko. W tej opcji drukujemy karteczki z numerami stołów na samoprzylepnym papierze. Przyklejamy je do dobrze umytych i czystych butelek. Najlepiej gdyby były puste. W środku można wówczas umieścić świeczkę albo kwiaty.

No. 4: Spinacze w nowej roli

zapisz
fot. Jenn & Dave Stark

To najbardziej oryginalny pomysł z jakim się spotkałam. Do jego wykonania potrzebować będziecie drewnianych spinaczy do bielizny, sypki brokat i klej. Spinacze malujemy klejem, a następnie obtaczamy brokatem. Do tak gotowej podstawki wpinamy kartkę z numerem stołu. Aby całość ustała, będziemy potrzebować kilku spinaczy do jednej tabliczki.

No. 5: Pamiątkowa ramka

zapisz
fot. Liga Photography

Wydrukowane numery stołów wstawiamy do ramki dopasowanej kolorystycznie do motywu przewodniego Waszego ślubu. Możecie także zaszaleć i postarać się o zdjęcia przedstawiające Was trzymających stosowne numerki. Taką tabliczkę goście z przyjemnością zabiorą na wieczną pamiątkę.

Zobacz również: “Ekologiczna numeracja stołów – przewodnik DIY”

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!