5 pomysłów na własnoręcznie robione tabliczki z numerami stołów

Zdajecie sobie sprawę, że odpowiednie ponumerowanie stołów weselnych, zwłaszcza tych okrągłych, znacznie ułatwi Waszym gościom odnalezienie się na sali weselnej, prawda? Odpowiednie tabliczki możecie zamówić od razu z tablicą z usadzeniem gości, ale dużo zabawniej będzie wykonać je samemu. To nie takie trudne! Oto pięć oryginalnych pomysłów na własnoręcznie wykonane tabliczki na weselne stoły.

Zobacz również: “Okrągłe czy kwadratowe? Jakie stoły wybrać na wesele?”

No. 1: Romantyczna propozycja dla bibliofilów

fot. Austin Warnock

Mój absolutny number one. Wydrukowane numerki wklejamy do środka książki (najlepiej z romantyczną poezją). Alternatywnie możemy umieścić je na okładce.

No. 2: Dla minimalistów

fot. Carla Ten Eyck

Kwadratowa biała świeczka przepasana szarym kartonem z numerem stołu, koniecznie narysowanym odręcznie, to propozycja dla tych, którzy cenią minimalizm i nowoczesne formy.  Wystarczy z kawałka brystolu wyciąć pasy odpowiedniej grubości i ciasno skleić je z tyłu świeczki.

No. 3: Dla pasjonatów dobrych trunków

fot. Emilia Jane Photography

Kartkami z numerami stołów opasać możemy wszystko. W tej opcji drukujemy karteczki z numerami stołów na samoprzylepnym papierze. Przyklejamy je do dobrze umytych i czystych butelek. Najlepiej gdyby były puste. W środku można wówczas umieścić świeczkę albo kwiaty.

No. 4: Spinacze w nowej roli

fot. Jenn & Dave Stark

To najbardziej oryginalny pomysł z jakim się spotkałam. Do jego wykonania potrzebować będziecie drewnianych spinaczy do bielizny, sypki brokat i klej. Spinacze malujemy klejem, a następnie obtaczamy brokatem. Do tak gotowej podstawki wpinamy kartkę z numerem stołu. Aby całość ustała, będziemy potrzebować kilku spinaczy do jednej tabliczki.

No. 5: Pamiątkowa ramka

fot. Liga Photography

Wydrukowane numery stołów wstawiamy do ramki dopasowanej kolorystycznie do motywu przewodniego Waszego ślubu. Możecie także zaszaleć i postarać się o zdjęcia przedstawiające Was trzymających stosowne numerki. Taką tabliczkę goście z przyjemnością zabiorą na wieczną pamiątkę.

Zobacz również: “Ekologiczna numeracja stołów – przewodnik DIY”

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji