5 pomysłów na kreatywne winietki ślubne, pasujące do tematu przewodniego waszego wesela.

Winietki ślubne to temat rzeka. Niejednokrotnie o nich pisaliśmy i pokazywaliśmy różnorodne propozycje winietek ślubnych: od tradycyjnych, przez bardzo kreatywne po te robione ręcznie. Patrząc po Waszych komentarzach pod artykułami i na naszym Facebooku, jest to dla Was istotny temat i nieustannie poszukujecie inspiracji, by Wasze winietki weselne były wyjątkowe.

Oryginalne pomysły na winietki weselne. Źródło: studiotwentyfour.ca

Takie małe karteczki zostawione na stole nie tylko są bardzo praktyczne, ale potrafią być także dekoracją stołu i malutkim prezencikiem dla gości, dlatego gorąco zachęcamy do kultywowania tej tradycji.

Jakie winietki chcielibyśmy Wam zaproponować tym razem? Niekonwencjonalne, ciekawe i proste do zrobienia. A jeśli wybierzecie temat przewodni Waszego ślubu, takie winietki mogą bardzo go podkreślić.

1. Parasolki i leżaki na letnim weselu

Małe parasolki do drinków świetnie sprawdzą się w roli winietek. Hawajskie i morskie wesela cieszą się coraz większą popularnością, a takie winietki będą tu bardzo dobrze pasować!

Letnie winietki- parasolki. Źródło: Martha Stewart Weddings

2. Wesele egzotyczne

Winietki mogą być podtrzymywane przez figurki (żeliwne, porcelanowe, itp.), pasujące do wybranego tematu i dekoracji. W tej roli mogą wystąpić słoniki, posążki Buddy (np. wesele w stylu tajskim czy indyjskim) itp.

Posążki Buddy jako winietki ślubne. Fot. yazyjo.com
Złote słoniki jako winietki ślubne. Fot. randeryimagery.com

 3. Sekretny list do gości weselnych

Taką winietkę możecie wykonać całkowicie samodzielnie. Wydrukujcie na kartce (lub napiszcie odręcznie) imię i nazwisko gościa, a w środku podziękowania za przybycie bądź weselne menu. Kartki możecie delikatnie opalić nad ogniem i przewiązać delikatną wstążką. Czy nie jest to doskonałe rozwiązanie na wesele inspirowane podróżą?

Winietki na wesele inspirowane podróżą. Źródła od lewej: italiancountrywedding.com i theknot.com

4. Całkowity old school!

Kto z nas nie posiada w pudełku kilku starych kaset magnetofonowych? Choć często nie posiadamy odtwarzaczy, kasety zostawiamy z sentymentu. Na weselu w stylu vintage mogą one zastąpić wizytówki z wypisanym imieniem gościa. Taka wizytówka zaskoczy wszystkich zaproszonych!

Kasety magnetofonowe jako wizytówki ślubne. Fot. Ashley Rose Photography

4. Owocowy zawrót głowy!

Owoce są niezwykle wdzięcznym materiałem na winietki ślubne! Wielość kolorów i kształtów pozwala wyczarować piękną- a zarazem smaczną- dekorację weselną. Zobacz więcej owocowych inspiracji ślubnych na Zankyou.

Owocowe winietki na wesele. Źródło: Anioły Przyjęć

Który z pomysłów najbardziej się Wam podoba? Czekamy na wasze komentarze pod artykułem i na naszej stronie Facebook!

Dowiedz się więcej “Dołącz do nas!”
Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco z nowinkami ślubnymi!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Wycinanki to jego druga, nieznana światu pasja. Składał papier i wycinał snując opowieść „o tych którzy za górami za lasami… wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie”.
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji