• Magazyn
  • 5 pomysłów na jesienne dekoracje - musisz to zobaczyć!

5 pomysłów na jesienne dekoracje - musisz to zobaczyć!

Poznaj najnowsze pomysły na dekoracje wesela jesienne. Z Zankyou podążasz za najnowszymi trendami!

  • Dekoracje
  • Jesien

Organizujesz swoje przyjęcie weselne jesienią? Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze propozycje na wesele, które Para Młoda zaplanowała podczas okresu jesiennego. Jesień to pora roku niezwykle kolorowa. Paleta barw jest niezwykle różnorodna: bordowy, ceglasty,  herbaciany, koniakowy, miodowy, mahoń, ochra, rudy, sepia, ugier, szkarłatny, miedziany czy złoty. Oprócz tego Pani jesień oferuje nam mnóstwo skarbów natury takich jak: spadające różnokolorowe liście, żołędzie, kasztany, dynie i mnóstwo innych. Warto to wykorzystać! postaraj się być oryginalna. Pamiętaj, że Twoja uroczystość powinna być jedyna w swoim rodzaju.

zapisz
Ślub jesienią, Foto: shutterstock
  •  Bukiet ślubny
zapisz
Jesienny bukiet, Foto: shutterstock

 

zapisz
Bukiet jesienny, Foto: shutterstock

Stoły udekoruj kwiatami. Ku Twojemu zdziwieniu jesiennych kwiatów jest cała masa – wrzosy, chryzantemy, aksamitki, begonie,astry, dalie…Jesienne kwiaty są wspomnieniem lata i zapowiedzią nadchodzącej zimy. Do bukietu dodaj kolorowe liście. Możesz wzbogacić bukiet żołędziami czy kasztanami lub owocami typowo jesiennymi. Cudownie będzie wyglądać jarzębina lub szyszki! Z pewnością kompozycja florystyczna oczaruje gości weselnych!

  • Jesienne zaproszenia

Zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych elementów Twojej uroczystości. Dzięki nim rozpoczynasz swoje przygotowania. Powinny być estetyczne i nawiązywać do tematyki Twojego przyjęcia weselnego. Dodaj do zaproszenia ślubnego coś oryginalnego i charakterystycznego dla jesieni. Suszony liść, który wypadnie z zaproszenia z pewnością zaskoczy gości! Możesz również ozdobić swoje zaproszenie nadrukiem  motywem jesiennym: żołędziami czy liśćmi.

  • Naturalna dekoracja
zapisz
Jesienna dekoracja, Foto:shutterstock
zapisz
Ślub jesienią, Foto: shutterstock

Ozdób salę weselną elementami powiązanymi z jesienią. Tort ślubny może zostać ozdobiony cukrowymi liśćmi. Stoły możesz udekorować dyniami, w których zapalisz świece. Stworzą one doskonałą atmosferę. W każdej z dyń wytnij serce na znak Waszej miłości. Oprócz tego salę weselną możesz udekorować żołędziami i kasztanami. Pomyśl tylko, jak dobrze jesienna dekoracja współgrałaby z ogniem w kominku. Barwy ognia i kolorowych liści doskonale by się uzupełniały. Chyba nie tak trudno znaleźć dobry lokal z kominkiem?

  • Świece
zapisz
Dekoracja ślubna na jesień, Foto: shutterstock
zapisz
Dekoracje ślubne na jesień, Foto: shutterstock

Udekoruj swoją salę weselną świecami. Nadadzą one przyjęciu weselnemu niepowtarzalny nastrój. Bez wątpienia ocieplą sale weselną. Na stołach możesz postawić lampiony, a w nich świece. Jest to bardzo ciekawy element dekoracyjny. Pamiętaj jednak, aby nie kupować świec zapachowych. Niektórym z gości może to przeszkadzać. Dzięki świecom Twoja uroczystość będzie niezwykle romantyczna. Pomyśl tylko o pierwszym tańcu, jaki wykonacie w cieniu palących się świec. Czyż nie brzmi to wspaniale?

Mimo, że większość Par Młodych decyduje się na ślub i wesele latem lub wiosną, jesień i zima to również świetna pora. Jeżeli wciąż nie jesteś pewna, czy podjęłaś dobrą decyzję planując swoje przyjęcie weselne na jesień, przeczytaj nasz artykuł. 

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!