15 niesamowitych piosenek Davida Bowie na Twój ślub!

Był jednym z największych artystów, ale nie ma nic lepszego niż uszanowanie jego dziedzictwa, czyli dobrej dawki muzyki, która inspiruje Nasz w sposób wyjątkowy. Tym razem pamiętamy o magii utworów Davida Bowie, legendarnego muzyka, proponujemy 15 utworów jako utwór do pierwszego tańca na Waszym weselu. Wybierz najlepsze melodie z legendarnego muzyka w ten wielki dzień! Nie trać czasu i umieścić sprawdź inspiracje już teraz!

Aniela Fotografía
Aniela Fotografía

Wszyscy goście czekają na ten niezwykły dzień, ale także przez dobór muzyki. Jeśli chcesz, aby twój ślub stal symbolem dobrej jakości muzyki, specjalnym wyborem może być piosenka od Davida Bowie. Ponieważ w rytm takich utworów jak Heroes czy Velvet Goldmine, Wasz taniec będzie wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo.

Wierzcie nam, ty i twój mąż poczujecie się, gdybyście wybrali jedną z tych najlepszych opcji, aby pokazać swój pierwszy taniec w bardzo specjalny sposób. Goście zwracają wielka uwagę na muzykę na weselu. Nie zapomnij, aby posłuchać najbardziej oryginalnych piosenek na pierwszy taniec.

Débora Fossas
Débora Fossas

Wybierz ta playlistę i świętuj wyjątkowość Davida Bowie w dniu Waszego ślubu. Polecamy również:

Fotos de Aniela FotografíaDébora Fossas

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji