• Magazyn
  • 12 kobiet, które zrewolucjonizowały świat mody ślubnej na świecie!

12 kobiet, które zrewolucjonizowały świat mody ślubnej na świecie!

Wszystkie z Nas są wyjątkowe. Z okazji Dnia kobiet przygotowaliśmy post o kilku z nas..kobiet sukcesu. Wszystkiego dobrego drogie Panie!

  • Po ślubie
  • International

Dzień 8 marca to wyjątkowa data w kalendarzu: Dzień kobiet. Dodajmy : Dzień Kobiet Pracujących. Po latach walki, roszczeń, poszukiwania sprawiedliwości kobiety podjęły krok naprzód i osiągnęły prawa, które należą się każdemu człowiekowi. Jednak nadal są społeczeństwa, w których jest jeszcze wiele do zrobienia w tej kwestii – zwłaszcza w aspekcie przemocy, nierówność wynagrodzeń, nie wspominając już o seksizmie, który czasem mimowolnie, ale nadal jest obecny w niektórych grupach społecznych. Dziś 8 marca, mężczyźni okazują wyjątkowy zacunek i miłość swoim kobietom, to pokazuje, że złe traktowanie odchodzi w zapomnienie, a świat idzie do przodu! Powinniśmy z tej okazji świętować w wielkim stylu!

zapiszIonov Artem
Ionov Artem
Publikacja

W Zakyou, mamy przyjemność współpracować z wieloma kobietami, które są niezwykle wszechstronne i doskonale radzą sobie w każdej sytuacji. Rozwijanie działalność i zdobycie uznania w tej branży nie jest proste. Chcesz dowiedzieć się jak osiągnęły tak wiele? Przeczytaj ten artykuł i weź z nich przykład. Zostań kobietą sukcesu!

zapiszUniyok
Uniyok

Martha Medeiros

Jest wizytówką mody ślubnej w Brazylii z kilku powodów. Po pierwsze, włożyła w swój sukces wiele pracy i zaangażowania. Zaczynała jak wielu wielkich przedsiębiorców – od postaw. Na początek otworzyła niewielki sklep z autorskimi projektami w garażu swojego domu. Profesjonalną sceną zajęła się dopiero po skończeniu studiów na kierunku prawo i ekonomia. Sukces przyniósł jej wielobranżowy sklep, który stał się jej osobistą, znaną marką.

Po drugie, Martha pomaga kobietom, daje im pracę i prawo głosu! W północno-wschodniej Brazylii odnowiła organizację zajmującą się ręcznym ozdabianiem tkanin. Cudowne hafty dzięki niej wróciły do łask.

zapiszMartha Medeiros
Foto: Martha Medeiros

Rosa Clará

Jest nie tylko jedną z najwybitniejszych projektantek mody ślubnej w Hiszpanii, ale także znaną i cenioną na całym świecie specjalistką. 20- letnie doświadczenie sprawia, że w branży nie ma sobie równych. Jej oryginalne i nowoczesne pomysły są prawdziwą rewolucją! Kluczem do ich sukcesu jest surowość i estetyka formy oraz ręczne wykonanie. Jej projekty zawsze są trafione – zachwycające i doskonale dopasowane do najnowszych trendów.

Kolejną jej specjalizacją są niezwykle efektowne sukienki na specjalne okazje. W jej salonie każda, nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie wymarzoną kreację, która świetnie sprawdzi się na weselu, na przyjęciu urodzinowym czy eleganckim bankiecie służbowym.

zapiszRosa Clará
Foto: Rosa Clará

Anna Francisco 

Znana i kochana wedding planerka. Osiągnęła sukces dzięki swojej ciężkiej pracy, rzetelności i odpowiedniemu podejściu do klienta. Anna to niesamowicie żywiołowa osoba, która poradzi sobie w każdej sytuacji, wyjdzie z twarzą z każdej opresji, sprosta każdemu wyzwaniu. Dzięki niej Twój ślub będzie cudowny, niepowtarzalny i dobrze zorganizowany. Jej pomoc sprawi, że przestaniesz martwić się o szczegóły, a zaczniesz cieszyć się magią chwili. Zaufało jej już wiele par i każda z nich była zachwycona!

zapiszAnna Francisco
Foto: Anna Francisco

Rime Arodaky

Ambitna, wspaniała, niezwykle uzdolniona projektantka syryjskiego pochodzenia. Jej historia jest niezwykła. Pomimo swojego młodego wieku osiągnęła olbrzymi sukces, zdobyła międzynarodową sławę i uznanie wśród najwybitniejszych specjalistów oraz najbardziej wybrednych Pań Młodych. Posiada swoje salony w największych miastach na całym świecie. Jej projekty są niezwykle profesjonalne, zachwycające – przypominają prawdziwe dzieła sztuki!

zapiszGreg Finck
Rime Arodaky – Foto: Greg Finck

Susana Palazuelos

Swoimi umiejętnościami i wiedzą w zakresie gastronomii podbiła Meksyk. Jej doświadczenie i talent pozwoliły osiągnąć sukces w ślubnej branży. Jest właścicielką i dyrektorem generalnym Susanna Palazuelos – centrum konferencyjnego, które od 1977 roku zajmuje się organizacją przyjęć. Wesele na tej sali to kwintesencja luksusu i dobrego smaku. To bardzo znane i ekskluzywne miejsce, chętnie odwiedzane przez ludzi z wyższych sfer ( także przez głowy państw!) . Jest punktem odniesienia dla nowo powstających sal weselnych, wielu czerpie z niego inspirację i wiedzę na temat profesjonalnej obsługi.

Susana Palazuelos nie tylko stworzyła znany na całym świecie obiekt, ale przede wszystkim dała pracę ludziom, którzy naprawdę tego potrzebowali. Nauczyła ich jak zadowolić klienta i wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie.

zapiszDaniela Díaz
Susana Palazuelos – Foto: Daniela Díaz

Alice Demontis e Antonella Argirò (Ordine della Giarrettiera)

Te dwie młode Włoszki słyną ze swojej kreatywności. Stworzyły studio fotograficzne nawiązujące do najstarszych rycerskich tradycji w Wielkiej Brytanii, kiedy wydano prawo stanowiące kobiety i mężczyzn na równym szczeblu w organizacji wojskowej. W tej sposób chciały podkreślić swoje poglądy i docenić kobiety.

Alice i Antonella są dziś bardzo dobrze znane we Włoszech. Ich siedziba mieści się w Mediolanie, gdzie robią coraz większą karierę. Ich prace zapadają w pamięć każdemu kto na nie spojrzy. Wiele par marzy, by to właśnie one uwieczniły ich ślub!

zapiszOrdine della Giarrettiera
Foto: Ordine della Giarrettiera

Pureza Mello Breyner Atelier

Podróżując po świecie wiele się nauczyła i zdobyła ogromne doświadczenie. Przyszedł czas, by spełnić swoje marzenie – zostać projektantką sukni ślubnych. Ambicja, ciężka praca i odwaga opłaciły się. Z mało znanej krawcowej prowadzącej niewielki sklep blisko domu stała się jedną z najwybitniejszych portugalskich projektantek. Jej kariera nabrała tempa, a niepowtarzalne projekty zdobyły uznanie w całym kraju.

zapiszPureza Mello Breyner Atelier
Foto: Pureza Mello Breyner Atelier

Eva Iglesias (Bodas Colorín Colorado)

Gdy rozmyślamy o hiszpańskiej modzie ślubnej na myśl od razu przychodzi nam ona – znana kobieta sukcesu. Studiowała reklamę i public relations, przez jakiś czas pracowała również w pokrewnym kierunku, co umożliwiło jej poznanie oczekiwań i gustu konsumentów. Dalej kształciła się we Włoszech i Stanach Zjednoczonych. Współpracowała z największymi agencjami reklamowymi na świecie ( Ogilvy&Mather Paryż, Iris Worlwide London, Yung&Rubicam NY) oraz z wieloma znanymi markami (Coca-cola, Mercedes-Benz, Movistar). Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliło jej podbić branżę ślubną. Słynie przede wszystkim ze swej niezwykłej kreatywności.

zapiszEva Iglesias
Foto: Eva Iglesias

Matilde Berk 

Specjalistka w tworzeniu profesjonalnych, zachwycających reportaży ślubnych. Pracuje w Portugalii. Pary, które miały na tyle szczęścia by się do niej dostać otrzymują wspaniałą pamiątkę na całe życie. Wykonane przez nią zdjęcia są oryginalne, mają w sobie niepowtarzalną magię. To prawdziwa artystka. Ma doskonale podejście do pracy, przy niej Para Młoda czuje się dobrze i swobodnie, podczas sesji każdy zachowuje się spontanicznie i zwyczajnie. To bardzo ważny element, dzięki temu efekt jest wprost oszałamiający. Lekki i delikatny, naturalny. Po prostu ideał! Ale to nie wszystko, Matilde ma również swoją własną markę sukien ślubnych! Dla tej kobiety naprawdę nie ma słowa „niemożliwe”

zapiszMatilde Berk
Foto: Matilde Berk

Anne Sophie Faure Brac (Ela and the Poppies)

Znana w całej Francji, znakomita pani fotograf! Jej faotgrafie są przede wszystkim nastawione na prawdę. Dobra współpraca z ludźmi jest dla niej najważniejsza, każda jej praca jest niezwykle autentyczna, pełna prawdziwych emocji. Na każdym zdjęciu widać jej zamiłowanie do szczegółów. Każdy detal jest idealnie dopracowywać, każda nawet najmniejsza rzecz ma znaczenie. To wyjątkowa profesjonalistka. Efekty jej pracy zapierają dech w piersiach!

zapiszEla and the poppies
Foto: Ela and the poppies

Becky Alazraki

Chociaż Becky współpracuje ze swoim bratem to ona wyznacza kierunek każdej trudnej podróży jaką jest organizacja kolejnego ślubu. To pełna energii kobieta, która sprawi, że każde wesele będzie pełne emocji, wrażeń. Zadba o doskonałą atmosferę i niepowtarzalny charakter imprezy. Doskonale zna się na swojej pracy.

zapiszBecky Alazraki
Foto: Becky Alazraki

Paola Pardomo

Kolejna kobieta sukcesu z branży ślubnej. Ma swoją działalność w Meksyku. Wraz z zespołem organizuje wyjątkowe, niezapomniane przyjęcia. Jej oferta jest niezwykle profesjonalna, a usługi na bardzo wysokim poziomie. Setki par skorzystało już z jej pomocy. Wszyscy byli zachwyceni!

zapiszPerdomo
Foto: Paola Pardomo

Oto jedne z najbardziej prestiżowych osób w branży. Każda z nich jest świetnym przykładem do naśladowania. Pamiętaj : jesteś silną, niezależną kobietą, możesz osiągnąć wszystko czego chcesz! Masz prawo do marzeń, a przede wszystkim do szacunku i miłości!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!