• Magazyn
  • 10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę, którą kocha!

10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę, którą kocha!

Gesty mówią więcej niż słowa! Jak mawiał wielki poeta.

10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę, którą kocha!
  • Po ślubie
  • Rada
  • Polska

Gesty mówią więcej niż słowa! Jak mawiał wielki poeta Cocteau, „Miłość nie istnieje, są tylko dowody miłości”. Nie muszą być to wielkie gesty, wystarczą drobne czynności. Wielu mężczyzn ma trudności w wyrażaniu uczuć słowami, istnieją na to inne sposoby.

Publikacja

Zankyou przygotował listę 10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę którą kocha. Aby codziennie wyrażać jeszcze więcej miłości swojej dziewczynie, narzeczonej czy żonie. Wszyscy lubimy czuć się kochanymi i ważnymi. Nie sądzisz? A oto nasze rady:

1. Niech Twoja partnerka wybierze film, kiedy idziecie razem do kina

Nawet jeśli chcesz zobaczyć film akcji, który w tym samym tygodniu wszedł do kin i marzysz o nim, pamiętaj, aby zapytać swojej drugiej połowy, co chciałaby obejrzeć. Kto wie, może będziesz miał szczęście i ona wybierze ten sam film akcji, o którym ty myślałeś. Nie opieraj się na banałach, stereotypach, że kobiety, które kochają kino oglądają tylko komedie romantyczne.

2. Mów jej często, że jest piękna

Kobiety lubią to słyszeć z ust mężczyzn najlepiej często i dużo. Nie należy oczywiście z tym przesadzić, aby nie stało się to codziennym laniem wody. Stosuj różne formy mówienia jej tego, że jest piękna: powiedz to szeptem, powiedz to bez słów wysyłając to np. w wiadomości, powiedz to po dłuższym kontakcie wzrokowym, powiedz to w zwyczajny dzień. Złota zasada: nawet wtedy, gdy jest bez makijażu, jej włosy są w nieładzie, powiedz jej, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką znasz.

3. Kupuj jej kwiaty

Nie czekaj na jakąś okazje, aby podarować ukochanej bukiet kwiatów. Wystarczy, że wrócisz do domu z dwoma lub trzema różami pewnego zwyczajnego dnia, na jej twarzy na pewno zagości piękny uśmiech. Zwykły dzień może być bardzo wyjątkowy. To proste.

4. Po prostu powiedz, że ją kochasz

Oto słowa Stevie Wonder, „Ja po prostu mowie: kocham cię”! Kto nie lubi takich wyznań? Kto nie lubi spontanicznego chłopaka, który wyraża swoje uczucie?

5. Zrób lub zaproś na kolacje bez okazji

Trochę romantyzmu zawsze pomoże. Pewnego dnia, kiedy będziesz miał więcej czasu, zrób jej niespodziankę w domu, przygotowując kolacje przy świetle świec. Jeśli umiesz gotować, to doskonały pomysł. Jeśli nie czujesz się pewny siebie, prosić o pomoc lub zamów posiłek w restauracji. Ważne jest to, żeby się postarać i zaskoczyć swoją ukochaną.

6. Postaw na spontaniczną demonstrację uczuć

Uścisk czy pocałunek to niewyobrażalna moc. Zwłaszcza gdy pojawiają się spontanicznie. W ciszy lub na do widzenia to coś wspaniałego dla Was obojga.

7. Bądź dżentelmenem

Być dżentelmenem i mężczyzną szarmanckim, to coś, co nigdy nie wychodzi z mody. Dlaczego nie otworzyć drzwi samochodu dla niej ? Dlaczego nie dać pierwszej przejść przed drzwi do domu, restauracji lub kina? Dlaczego nie zapłacić rachunku za kolację od czasu do czasu?

8. Zaskocz ją wyznaniem miłości

Kup książkę wyślij jej przesyłkę do domu, zostaw w torebce karteczkę, którą zabierze ze sobą. Spowoduje to, że ona spoglądając na niespodziankę w środku dnia, będzie wiedziała, że pamiętasz o niej, mimo że jesteś daleko.

9. Pamiętaj zawsze, że ją kochasz

Czasami relacje międzyludzkie bywają bardzo skomplikowane. Różne ciężkie momenty, stres dnia codziennego sprawia, że nie zawsze pamiętamy, że mamy kogoś, kto nas kocha, wspiera i zawsze przy nas jest. Powiedz jej na co dzień, jak bardzo wyjątkowa jest dla Ciebie.

10. Nie bój się pokazać swoją wrażliwą stronę

Nie należy ukrywać swoich problemów i smutków. Pokaż jej co naprawdę czujesz i, że liczysz na jej pomoc. Nie udawaj, że wszystko jest w porządku, jeśli nie jest, a ona czuje, że tak nie jest i wtedy łatwo może zrodzić się konflikt, który może okazać się brakiem zaufania. Podziel się tym z ukochaną osobą, pokochasz ją jeszcze bardziej.

W skrócie, cytując jednego z najpiękniejszych pieśni Caetano Veloso, „jeśli czegoś chcemy, oczywiście dbamy rade”. A kiedy chcemy dbać o kogoś, ktoś będzie chciał dbać o nas.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!