• magazyn
  • Nowości
10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę, którą kocha!

10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę, którą kocha!

Gesty mówią więcej niż słowa! Jak mawiał wielki poeta.

  • Nowości
  • 2016

Gesty mówią więcej niż słowa! Jak mawiał wielki poeta Cocteau, „miłość nie istnieje, są tylko dowody miłości”. Oni nie muszą być wielkimi gestami, lecz tysiącami małych rzeczy. Wielu mężczyzn ma trudności w wyrażaniu uczuć słowami, nie są to na szczęście małe rzeczy, których kobiety nie mogą zauważyć. Kobiety uwielbiają opowiadać-dla nich — jak bardzo dobrze się czuja wiedząc, że są szczególne i wyjątkowe dla mężczyzny.

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo

Zankyou przygotował listę 10 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien znać, aby zdobyć kobietę, którą kocha, codziennie pozwolić swojej dziewczynie, narzeczonej czy żonie wyrażać jeszcze więcej miłości. Dbaj o nią. Wszyscy lubimy czuć się kochanym, troszczącym i ważnym. Nie sadzisz? A oto one:

1. Niech Twoja partnerka wybierze film, kiedy idziecie razem do kina

zapiszPiotr  Duda
Piotr Duda

Nawet jeśli chcesz zobaczyć film akcji, który w tym samym tygodniu wszedł do kin i marzysz o nim, pamiętaj, aby zapytać swojej drugiej połowy, co chciałaby obejrzeć. Kto wie, może będziesz miał szczęście i ona wybierze ten sam film akcji, o którym ty myślałeś … Nie opieraj się na banałach, stereotypach, że kobiety, które kochają kino oglądają tylko komedie romantyczne.

2. Mów jej często, że jest piękna

zapiszStory Board
Story Board

Nawet jeśli nie mówisz jej tego zbyt często, jeśli wiesz, że stara się wyglądać dla Ciebie w sposób wyjątkowy, wiedz,że robi to, aby wyglądać dobrze dla siebie, ale także dobrze w Twoich oczach. złota zasada: nawet wtedy, gdy jest bez makijażu, jej włosy są w nieładzie, powiedz jej, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką znasz.

3. Kupuj jej kwiaty

zapiszProjekt 35
Projekt 35

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Nie czekaj na jakaś okazje,aby podarować ukochanej bukiet kwiatów. Wystarczy,że wrócisz do domu z dwoma lub trzema różami pewnego normalnego dnia, na jej twarzy na pewno zagości piękny uśmiech. Zwykły dzień może być bardzo wyjątkowy. To proste.

4. Po prostu powiedz, że ją kochasz

zapiszNOWAKOWSCY fotografia
NOWAKOWSCY fotografia

 

Oto słowa Stevie Wonder, „Ja po prostu mowie: kocham cię”! Kto nie lubi takich wyznań? Kto nie lubi spontanicznego chłopaka,który wyraża swoje uczucie?

5. Zrób lub zaproś na kolacje bez okazji

zapiszCuda niewidy
Cuda niewidy

 

Trochę romantyzmu zawsze pomoże. Pewnego dnia, kiedy będziesz miał więcej czasu, zrób jej niespodziankę w domu,przygotowując kolacje przy świetle świec. Jeśli umiesz gotować, to doskonały pomysł. Jeśli nie czujesz się pewny siebie, prosić o pomoc lub zamów posiłek w restauracji. Ważne jest to, żeby się postarać i ją zorganizować.

6. Postaw na spontaniczną demonstrację uczuć

zapiszCuda niewidy
Cuda niewidy

Uścisk czy pocałunek to niewyobrażalna moc. Zwłaszcza gdy pojawiają się spontanicznie. W ciszy lub na do widzenia to coś wspaniałego dla Was obojga.

7. Bądź dżentelmenem

zapiszBartosz Jastal
Bartosz Jastal

Być dżentelmenem i mężczyzną szarmanckim, to coś, co nigdy nie wychodzi z mody. Bycie dżentelmenem jest nic więcej, niż aby inni ludzie czuli się z Tobą dobrze. To oznacza, że ​​czujesz się wyjątkowo. Dlaczego nie otworzyć drzwi samochodu dla niej ? Dlaczego nie dać pierwszej przejść przed drzwi do domu, restauracji lub kina? Dlaczego nie zapłacić rachunku za kolację od czasu do czasu?

8. Zaskocz ją wyznaniem miłości

zapiszBartosz Jastal
Bartosz Jastal

Kup książkę wyślij jej przesyłkę do domu, zostaw w torebce karteczkę,którą zabierze ze sobą. Spowoduje to, że ona spoglądając na niespodziankę w środku dnia, będzie wiedziała, że pamiętasz o niej, mimo że jesteś daleko.

9. Pamiętaj zawsze możesz, że ją kochasz

zapiszDawid Chatkiewicz
Dawid Chatkiewicz

Czasami relacje międzyludzkie bywają bardzo skomplikowane. Różne ciężkie momenty, stres dnia codziennego sprawia, że nie zawsze pamiętamy, że mamy kogoś, kto nas kocha, wspiera i zawsze przy nas jest. Powiedz jej na co dzień, jak bardzo wyjątkowa jest dla Ciebie.

10. Nie bój się pokazać swoją wrażliwą stronę

zapiszDawid Chatkiewicz
Dawid Chatkiewicz

Nie należy ukrywać swoich problemów i smutków. Pokaz jej co naprawdę czujesz i, że liczysz na jej pomoc. Nie udawaj, że wszystko jest w porządku, jeśli nie jest, a ona czuje, że tak nie jest i wtedy łatwo może zrodzić się konflikt, który może spowodować brakiem zaufania. Podziel się tym z ukochaną osobą, pokochasz ja jeszcze bardziej.

W skrócie, cytując jednego z najpiękniejszych pieśni Caetano Veloso, „jeśli czegoś chcemy, oczywiście dbamy rade”. A kiedy chcemy dbać o kogoś, ktoś będzie chciał dbać o nas.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Storyboard Studio Fotograf i kamerzysta
Anna Dedo Fotograf i kamerzysta
Bartosz Jastal Foto Grupa Fotograf i kamerzysta
Piotr Duda Fotograf i kamerzysta
Dawid Chatkiewicz Fotografia Fotograf i kamerzysta
Projekt 35 Łukasz Zyśk Fotograf i kamerzysta
Cuda Niewidy Fotograf i kamerzysta
NOWAKOWSCY fotografia Fotograf i kamerzysta