• Magazyn
  • 10 najsłodszych kłamstw Polek! Sprawdź je!

10 najsłodszych kłamstw Polek! Sprawdź je!

  • Po ślubie

Poznajecie się. Odkrywając się nawzajem zaczynasz wiedzieć, jaki jest. Kobiety w tej ścieżce są bardziej intuicyjne, bardziej podejrzliwe, a czasami bezpodstawnie oskarżają o …kłamstwo. Nie będąc nie w porządku, musimy przyznać, że kobiety czasami bezpodstawnie posądzanie partnera albo same popełniają słodkie grzeszki. A jakie ? Zobacz 10 najsłodszych kłamstw Polek!

zapiszFoto: Sonia Senosiain
Foto: Sonia Senosiain

Prezentujemy 10 kłamstw, które Polkom oraz wszystkim kobietom zdarza się popełniać:

Publikacja

1. „Nie jestem zazdrosna”: Jeśli nie chcesz, abym zadawała niewygodne pytania. Jeżeli Twój chłopak obserwuje inna dziewczynę, a Ty czujesz się zazdrosna…nie wytykasz mu palacami jego zachowania, ale w odpowiednim czasie przypomnisz mu całą sytuację.

2. „Powiedź mi, obiecuję, że nie będę zła”: Jest to najbardziej typowe. Ludzie na całym świecie używają tego zwrotu i czy naprawdę wierzysz, że te słowa sprawią, że nie będziesz zła? Czujemy się lepiej i bezpieczniej, gdy to mówimy.

3. „Będę gotowa w minutę”. Jedna minuta, 60 sekund. W tym czasie nie zdążymy nawet otworzyć szafy, a co dopiero wybrać stroju, ubrać się, zrobić makijaż, spakować torbę i sprawdzić, czy czegoś nie zapomniałyśmy. Nad wszystkimi tymi czynnościami możemy spokojnie spędzić nie jedna minutę, a godzinę. Nie jesteś w stanie zrobić fryzury w tak krótkim czasie, a dodatkowo całej reszty innych rzeczy.

4. „To nie było tak drogie”. Mamy od czasu do czasu prawo do spełniania naszych kaprysów. Nie dlatego, że jest to nam niezbędnie potrzebne, nie jest to bardzo racjonalne, ale kupując zawsze mamy poczucie satysfakcji, że bardzo tego pragniemy, a jeśli teraz nam się to nie przyda, to na pewno w nie dalekiej przyszłości na pewno będzie to niezbędne!

5. „Nie chcę być teraz w żadnej relacji”: W języku każdej kobiety, to wyrażenie oznacza „Będę Cię prowokować, ale nie chce, abyś mnie skrzywdził, ale jeśli po moich słowach nie będziesz chciał przekonać mnie do zmiany zdania, to nie chce żadnej relacji.

zapiszFoto: Shea Christine Photography
Foto: Shea Christine Photography

6. „Nic się nie dzieje”: kolejny klasyk. Właściwie to chciałem powiedzieć „oczywiście, ze się stallo i dlaczego tego nie zauważyłeś? Masz 10 sekund, aby domyślić się, że cos jest nie tak, bo w innym wypadku Cię zabije. W głowie mężczyzny odpowiedz partnerki, że nic się nie stalo jest równoznaczne, z tym że nic się nie dzieje. Potrzebny jest czas, aby rozumiał, że nic się nie dzieje, rozumiane jest czasami jako dzieje się bardzo wiele.

7. „Nie martw się i baw się dobrze”: rzadko kiedy te słowa brzmią szczerze, ponieważ za tymi słowami kryje się albo prowokacja do tego, aby mężczyzna mógł się zaprezentować i wykazał mówiąc, że bez partnerki nie będzie mógł spokojnie się bawić. Czasami jednak chcemy w subtelny sposób pozbyć się towarzysza i życząc mu dobrej zabawy, chcemy powiedzieć: nie mam ochoty spędzać z Tobą reszty wieczoru.

8. „Nie musisz mi w niczym pomagać, dam sobie sama radę”: Jeśli jesteś mężczyzną i czytasz, to dosłownie to nie wiesz, że to gra. Nie chcesz się narzucać, ale wiemy, że kiedy stanie na wysokości zdania i mimo naszych słów zapragnie nam pomagać, to będzie idealnie.

9. „Ubrałam się w pierwsza lepsza rzecz z szafy”. Oczywiście, że nie, pierwszą rzecz z szafy, ale poprzedniej nocy już myślałaś, w co się ubrać i planowałaś lub przygotowałaś ubranie. Jest to spontaniczne zdanie, które wymaga małego komplementu z jego strony, ponieważ jeśli tak świetnie wyglądasz w przypadkowej kreacji, to jak wyglądasz w nieprzypadkowej?

zapiszFoto: Cherry Waves
Foto: Cherry Waves

10. „Tak” i „Nie”: czasami nie znaczy tak, a tak znaczy nie. Sposób wypowiedzenia w ob słowach kryją bardzo wiele. Dwa krótkie, przeciwstawne słowa, a znaczą bardzo wiele i bywają kłopotliwe i skomplikowane.

Pozostając na temacie relacji damsko męskich polecamy artykuł Miłość w 2015 roku! Dowiedz się, jaki znak zodiaku pasuje do Ciebie, aby Was związek był kolejną Historia niezwykłej miłości – recepta na długotrwały związek!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!