5 rzeczy, które tylko Panna Młoda może zrozumieć!

Powiedziałaś magiczne “Tak” i nie ma już odwrotu! Czeka Cię masa przygotowań. Gorący czas organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie dla Pary Młodej. Dotyczy to przede wszystkim Panny Młodej, ponieważ jak zwykło się mówić: niektóre rzeczy zrozumieją tylko kobiety! Prezentujemy listę 5 rzeczy, które tylko Panna Młoda może zrozumieć:

1. Data “wielkiego dnia”: wiosna, lato, jesień czy zima? Wybór daty dla najważniejszego dnia w Waszym życiu nie należy do najłatwiejszych. Panna Młoda powinna wziąć pod uwagę takie czynniki jak: możliwość przybycia na ceremonię ślubną rodziny i najbliższych przyjaciół, pogodę,… oraz dopasować się do dostępnych terminów w miejscach, gdzie marzycie o organizacji przyjęcia weselnego. To wcale nie takie proste, jak się wydaje!

Przemysław BiałekDowiedz się więcej “Przemysław Białek”
Przemysław Białek
Przemysław BiałekDowiedz się więcej “Przemysław Białek”
Przemysław Białek

2. Nerwy pojawią się podczas przygotowań ślubnych. To coś, co wyłącznie Panna Młoda może zrozumieć. Z boku wszystko wygląda cudownie, ale organizacja wesela to trudne i pełne stresu wyzwanie: wybór fotografa, listy gości, miejsca na organizację przyjęcia weselnego, podróży poślubnej. Dlaczego nikt nie może tego zrozumieć? To moje wesele i wszystko ma być perfekcyjne!

3. Nie możesz znaleźć sukni ślubnej, o której zawsze marzyłaś? TAK, to jest problem! Marzyłaś od kilku lat, by stanąć przed ołtarzem właśnie w takiej sukni ślubnej, której nigdzie nie możesz znaleźć. Tylko Panna Młoda to zrozumie! To jej dzień i chcę czuć się wyjątkowa!

Przemysław BiałekDowiedz się więcej “Przemysław Białek”
Przemysław Białek

4. Narzekania rodziny to nieodłączny element przygotowań ślubnych. Nie jeden z członków rodziny skomentuje Twoje wysiłki “To wszystko na jeden dzień? Jeden dzień?!” TAK, ponieważ to najważniejszy dzień w Twoim życiu i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i każdy najdrobniejszy szczegół ma być precyzyjnie przygotowany!

5. Nadejdzie dzień, w którym uświadomisz sobie, że musisz ograniczyć wydatki przeznaczone na Twoje przyjecie weselne. Nie chcesz oszczędzać! Twoje wesele powinno być perfekcyjne! Cóż, ten dzień nadejdzie.

Przemysław BiałekDowiedz się więcej “Przemysław Białek”
Przemysław Białek

I po wszystkich przygotowaniach, nikt nie zrozumie dlaczego jesteś szczęśliwa. Wydałaś cały majątek na swoje wesele, a promieniejesz szczęściem. TAK! Bo Twój dzień był perfekcyjny i stoisz u boku ukochanego, z którym spędzisz resztę życia. Nie może być lepiej! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji