WYGRAJ Aż DO 40 000 zł NA TWóJ śLUB

Graj i wygrywaj

Odkryj, jak wygrać aż do 40 000 zł

Zobacz ranking

W aktualnej edycji bierze udział 8493 par

 • 1

  Audrey Schirmann

  Francja
  81
 • 2

  Charlotte Thieblin

  Francja
  64
 • 3

  Celia Castaños

  Hiszpania
  57
 • 4

  Julie Delesalle

  Włochy
  54
 • 5

  Emmanuel Bischoff

  Francja
  54
Zobacz ranking

Zwycięzcy losowania

Celebrowanie już miała miejsce i 18 edycja losowania. Śledź nas, aby następnym razem pojawić się na liście zwycięzców

Zobacz zwycięzców

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, wyślij nam wiadomość e-mail na adres: helppromo@zankyou.com lub zadzwoń do nas pod 579 042 513

Warunki Losowania

"Warunki losowania"

Artykuł 1. Organizator, cel losowania, kraje uczestniczące i definicja

"Wygraj aż do 40 000 zł na ślub" - jest działaniem prowadzonym przez Zankyou Ventures, SL, zarejestrowaną w rejestrze handlowym w Madrycie pod numerem 1/1850/242/36 CIF B-85337053 z siedzibą przy Camino Fuente de la Mora 9, 2ª planta, 28050 Madrid w Hiszpanii.

Celem jest zachęcanie i konsolidacja interakcji między użytkownikami oraz zwiększenie świadomości marki i promocja portalu w Hiszpanii (Zankyou.es), Niemczech (Zankyou.de), Francji (Zankyou.fr), Holandii (Zankyou.nl), Włoszech (Zankyou.it), Polsce (Zankyou.pl), Portugalii (Zankyou.pt), Rosji (Zankyou.ru), Szwajcarii (Zankyou.ch), Brazylii (Zankyou.com.br), Chile (Zankyou.cl), Kolumbii (Zankyou.com.com.co), Meksyku (Zankyou.com.mx) i Peru (Zankyou.com.pe) - Uczestniczące w zawodach kraje będą brały udział w losowaniu na arenie międzynarodowej, począwszy od dnia 01.07.2021, a skończywszy na dniu 31.12.2021.

Kraje uczestniczące: Kraje, których tworzony jest portal Zankyou biorą udział w losowaniu; Hiszpania, Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Polska, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Brazylia, Chile, Kolumbia, Meksyk i Peru.

Użytkownicy: Każdy, kto korzysta z portalu Zankyou.

Punkty: Cyfrowe uczestnictwo w formie numerów identyfikacyjnych.

Uczestnicy: Użytkownicy, którzy osiągnęli pełnoletność, są zarejestrowani na portalach krajów uczestniczących i gromadzą punkty.

Wyniki: Jednostki cyfrowe z numerami identyfikacyjnymi.

Zwycięzcy: Uczestnicy z punktami, losowo wybrani jako zwycięzcy.

Strona ślubna: Przestrzeń stworzona i zarządzana przez zarejestrowanych użytkowników jako para i za pośrednictwem której dzielą się oni informacjami o swoim ślubie.

Lista prezentów: Sekcja strony internetowej ślubu, gdzie goście mogą dokonywać przelewów pieniężnych na konto pary.

Czas trwania loterii: Rozpoczęcie bieżącej edycji to 01.07.2021 i zostanie zakończona dnia 31.12.2021

Czas trwania i okres ważności biletów: Jeśli chodzi o bilety, będą one ważne tylko podczas każdej najbliższej edycji losowania, które zostały zatwierdzone lub zatwierdzone w okresie losowania w następnych losowaniach.

Artykuł 2. Przedmiot promocji.

Ta promocja ("loterie") polega na nagradzaniu maksymalnie dziesięć (10) zarejestrowanych użytkowników na portalach internetowych krajów uczestniczących, którzy według tych zasad są zwycięzcami z przyznaniem kwoty, która została ustalona dla każdego portalu internetowego z krajów uczestniczących. , Kwota ta zostanie podzielona równo w trzech nagrodach (kwoty ustalone w artykule 5), które zostaną rozlosowane spośród wszystkich uczestniczących użytkowników (warunki wyszczególnione w artykule 6).

Artykuł 3. Data i terytorium działania.

Dla wszystkich krajów uczestniczących w Promocji rozpocznie się o godzinie 00:00 (UTC +1) 01.07.2021. i będzie się odbywał co półroczne kończąc 28, 29, 30 lub 31 (w zależności od pół roku o godzinie 23:59 (UTC +1). Wydarzenie odbędzie się w Hiszpanii, Niemczech, Francji, Holandii, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rosji, Szwajcarii, Brazylii, Chile, Kolumbii, Meksyku i Peru (wszystkie kraje uczestniczące).

Zwycięzcy zostaną wybrani przez notariusza Notario Ilustre Enrique Martín Iglesias z Calle del Marqués de la Valdavia, 97, 28100 Alcobendas, Madrid w Hiszpanii, który losowo wybierze 3 zwycięskie numery i 3 alternatywne numery w każdym numerze.

Zwycięzcy mają maksymalnie piętnaście (15) dni kalendarzowych na złożenie wniosku o wymianę Nagrody od momentu złożenia pisemnego wniosku do Zankyou Ventures, SL i otrzymania potwierdzenia (szczegółowe warunki w rozporządzeniu 8).

Artykuł 4. Zdobywanie punktów

Uczestnicy muszą wypełnić formularze loterii, spotykając się i podpisując umowy z kontrahentami zarejestrowanymi na dowolnym portalu krajów uczestniczących.

Każde uczestnictwo jest równoznaczne z jednym (1) punktem podczas losowania. Maksymalna liczba wniosków i liczba możliwych pozycji do uzyskania będą zgodne z następującymi pojęciami:

 • Umowy z wykonawcami: Obejmują wybór lub zaznaczenie w panelu uczestników dostawców, którzy zawarli umowę na swój ślub. Każda z nich jest zweryfikowane pod tym pojęciem, nie może przekracząć 10 aktywności i może zarejestrować maksymalnie 20 umów łącznie dla wszystkich subskrypcji w poszczególnych edycjach remisem. W związku z tym uczestnik może uzyskać łącznie do 200 umów w ramach wszystkich edycji losowania.
 • Spotkanie z wykonawcą: Polegają na wyborze lub oznaczeniu w panelu uczestników dostawców, którzy spotkali się z Parą podczas organizacji swojego ślubu. Każda aplikacja zweryfikowane pod tym pojęciem jest równoznaczne z otrzymaniem 2 punktów i może zarejestrować maksymalnie 20 umów łącznie dla wszystkich edycji losowania. W związku z tym uczestnik może uzyskać łącznie do 40 umów podczas całego losowania.
 • Publikacja opinii na temat wykonawcy, z którym zawarto umowę: Czy do tworzenia i publikowania recenzję o profilach dostawców wykonujących dla nich usługi, kóre im zaoferowali, będą ważne, gdy poprzednio (dostawcy) potwierdzili zatrudnianie i korzytanie z ich usług. Każda aplikacja zweryfikowana będzie pod tym pojęciem jest równoważna uzyskanie 15 punktów i może zarejestrować maksymalnie 20 punktów łącznie podczas wszystkich edycji losowania. W związku z tym uczestnik może uzyskać łącznie do 300 punktów.
 • Publikacja strony ślubnej: Polega na opublicznieniu i widoczności przestrzeni internetowej stworzonej przez uczestników. Każde zweryfikowanie pod tym pojęciem jest równoznaczne z otrzymaniem 1 punktu i może zarejestrować tylko jedeną (1) stronę łącznie dla wszystkich subskrypcji w poszczególnych edycjach losowania. Dlatego uczestnik może uzyskać maksymalnie jeden (1) punkt podczas trwania całego losowania.
 • Zapewnienie zdjęć reportażu ślubnego za uprzednią zgodą Zankyou Ventures, SL: Nie więcej niż 1 raz przez cały czas trwania losowania. Każde potwierdzone umowy, zgodnie z tym przepisem, odpowiada 50 punktom.
 • Potwierdzony prezent: Składa się z uczestników otrzymujących prezenty na swoją listę ślubną z minimalną kwotą (wyszczególnioną poniżej). Każda aplikacja zatwierdzona w ramach tej koncepcji jest równoważna uzyskaniu: 1 punktu i może zarejestrować do 20 aplikacji w sumie podczas wszystkich subskrypcji w różnych edycjach losowania. W związku z tym uczestnik może uzyskać łącznie do 20 punktów w ramach wszystkich loterii.

Nie można wykorzystywać zgromadzonych punktów w różnych loteriach znajdujących się na portalach państw członkowskich, jedynie te, które otrzymano w okresie od początku do końca miesiąca, będą uważane za ważne.

Zgodnie z tym rozporządzeniem, punkty za spotkania i za zawieranie umów z kontrahentami zostaną zaksięgowane dopiero po tym, jak kontrahenci wyszczególnieni w formularzu Uczestników potwierdzą realizację tego spotkania i zawarcie umowy w okresie po 1 stycznia 2018 r. Każdy wynik jest równy jednej (1) jednostce.

Punkty za opublikowanie strony ślubnej, dostarczanie zdjęć z wesela i potwierdzanie prezentów zostaną zaksięgowane dopiero po potwierdzeniu tych działań przez zespół Zankyou Ventures, SL.

Potwierdzony prezent od gościa musi przekraczać kwotę wskazaną poniżej, w zależności od państwa członkowskiego (ogólne warunki i taryfy określone w regulaminie 1):

 • Niemcy, Hiszpania, Francja, Holandia, Włochy i Portugalia: 50 €
 • Polska: 200 zł lub 50 €* w zależności od waluty listy ślubnej
 • Rosja: 3 250 RUB
 • Szwajcaria: 60 CHF
 • Brazylia: 200 R$
 • Chile: 36 000 $
 • Kolumbia: 165 000 $
 • Meksyk: 1 000 MXN
 • Peru: 190 PEN lub 50 USD* w zależności od waluty listy ślubnej
Artykuł 5. Opis nagród, przekazów pieniężnych i oficjalnych walut

Kwota ustalona dla każdego kraju zostanie podzielona równo na dziesięć (10) nagrody przyznane przez Zankyou Ventures, SL, które może uzyskać ten sam użytkownik, jeśli należą do niego 3 Uczestnicy losowo wybrani jako zwycięzcy. Uczestniczącymi są wszyscy zarejestrowani w portalach internetowych krajów uczestniczących. Nagrody zostaną przesłane do użytkowników przelewem bankowym, kwota pieniędzy zostanie przekazana w walucie państwa członkowskiego, w którym dokonano przelewu, z odliczeniami i prowizją od wymiany walut, którą każdy z krajów uczestniczących ustala podczas przeprowadzania losowania:

 • Dla zwycięzców portali państw członkowskich w Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Hiszpania, Włochy, Portugalia i Francja): euro (EUR)
 • Dla zwycięzców Polska portalu: Zloty (ZL)
 • Dla zwycięzców rosyjskiego portalu: rosyjski rubel (RUB)
 • Dla zwycięzców szwajcarskiego portalu: Frank szwajcarski (CHF)
 • Dla brazylijskich zwycięzców portali: Real Brazylijski (BRL)
 • W przypadku zwycięzców portalu Chile: peso chilijskie (CLP)
 • W przypadku zwycięzców portalu Portal Kolumbia: peso kolumbijskie (COP)
 • Dla zwycięzców portalu meksykańskiego: Peso meksykańskie (MXN)
 • W przypadku zwycięzców portalu Portal Peru: sól peruwiańska (PEN)

W tej edycji 19, dziesięć (10) nagrody ustanowione na każdym z portali internetowych krajów uczestniczących będą następujące:

 • Niemcy, Holandia, Hiszpania, Włochy, Portugalia i Francja: 1000 € na nagrodę
 • Rosja: 60 000 RUB na nagrodę
 • Polska: 4 000 zł na nagrodę
 • Szwajcaria: 1000 CHF na nagrodę
 • Brazylia: 3 000 R$ na nagrodę
 • Chile: 750 000 $ na nagrodę
 • Kolumbia: 3 000 000 $ na nagrodę
 • Meksyk: 20 000 MXN na nagrodę
 • Peru: 3 500 PEN

Zankyou Ventures, SL przyzna 3% więcej do wysokości nagrody na pokrycie opłat bankowych w wydaniu przelewów bankowych, dokonując następujących obliczeń: bieżący kurs wymiany zostanie podjęty w dniu dokonania przelewu, przy czym przeliczenie kwoty plus 3% (trzy procent).

Wszelkie inne opłaty lub dodatkowe koszty związane z otrzymaniem środków na rachunku bieżącym zwycięzcy zostaną poniesione przez zwycięzcę i nie będą mogły być przedmiotem roszczenia ani odszkodowania.

Rozpowszechnianie informacji o losowaniu i interakcji z użytkownikami będzie odbywać się za pośrednictwem portalu państw członkowskich, a także portali społecznościowych korzystających z portali w państwach członkowskich.

W żadnym wypadku nagroda nie może być przedmiotem sprzedaży, odsprzedaży, aukcji lub jakiegokolwiek komercjalizacji. Nagroda ma wartość nominalną i nie można jej przenosić na osoby trzecie. Zankyou Ventures, SL nie ponosi odpowiedzialności za to, co zwycięzca może zrobić z otrzymaną nagrodą, zwalniając Zankyou Ventures, SL z odpowiedzialności w przypadku hipotetycznego niewłaściwego wykorzystania nagrody lub naruszenia ogólnych warunków.

W żadnym wypadku nagrody nie można wymienić na usługi wykonawców zarejestrowanych w jednym z portali państw członkowskich i nie można ich wymienić, zmienić, skompensować ani przekazać stronom trzecim, chyba że wcześniej podpisano pisemną umowę między Zankyou Ventures, SL a zwycięzcą .

W przypadku okoliczności siły wyższej lub okoliczności, które uniemożliwiają prawidłowe wykonanie warunków lub przeprowadzenie rajdu, Zankyou Ventures, SL zastrzega sobie prawo do zastąpienia nagrody inną z podobną charakterystyką lub czasowego zawieszenia wiecu do czasu rozwiązania problemu.

Artykuł 6. Obowiązkowe warunki uczestnictwa

Promocja ma zasięg międzynarodowy. Każda osoba zarejestrowana na portalu Zankyou w jednym z Państw Członkowskich może wziąć udział w Promocji. Każdy uczestnik musi być osobą dorosłą, być zarejestrowanym na portalu Zankyou w danym kraju zamieszkania przez cały czas trwania promocji i być w trakcie organizacji ślubu lub posiadać dokument rejestracji małżeństwa w okresie po 1 stycznia 2018 r. Uczestnicy muszą się zarejestrować, zaakceptować warunki i zapisać umowę.

Użytkownicy, którzy nie będą mogli uczestniczyć w promocji, a tym samym nie będą mogli zostać zwycięzcami:

 • Pracownicy portali należących do Zankyou Ventures, SL, a także ich członkowie rodziny, krewni, partnerzy lub małżonkowie.
 • Para nie mieszkająca w jednym z krajów uczestniczących w momencie wzięcia udziału w losowaniu.
 • Uczestnicy, którzy byli już zwycięzcami jednego z losowań, nie będą już mogli uczestniczyć w kolejnych wydaniach losowania.

Użytkownicy mogą wziąć udział w Promocji tylko za pośrednictwem jednego profilu zarejestrowanego na portalu jednego z Krajów Uczestniczących. Uczestnicy powinni powstrzymać się od tworzenia i korzystania z wielu kont, a także rejestracji w kilku państwach członkowskich lub kraju, w którym nie mieszkają. Jeśli któryś z tych warunków nie zostanie spełniony, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Zankyou Ventures SL zastrzega sobie prawo, nawet po wyznaczeniu zwycięzcy lub przyznaniu nagrody, do podjęcia odpowiednich kroków i skierowania sprawy do sądu przeciwko uczestnikowi, aby zażądać zwrotu kwoty nagród, jeśli zostanie wykryte jedno lub więcej wykroczeń.

Tożsamość uczestników musi być w razie potrzeby potwierdzona jednym z oficjalnych dokumentów (paszport, prawo jazdy itp.). Uczestnicy, którzy podpisują umowę w każdym z portali państw członkowskich, muszą poprosić o kredyty.

Każdy uczestnik, który bezprawnie próbuje zmienić swoją rejestrację i / lub uczestnictwo, fałszuje wyniki i / lub wykorzystuje nieuczciwe metody uczestnictwa i / lub narusza jeden lub więcej warunków z warunków i postanowień Zankyou, zostanie wykluczony z Promocji.

Zankyou Ventures, SL zastrzega sobie prawo do zatrzymania Promocji i usunięcia rejestracji użytkownika bez żadnego powodu dla każdego uczestnika, który nie przestrzega niniejszych Warunków i / lub publikuje jakiekolwiek treści zawierające oszczercze, obraźliwe, nieprzyzwoite, groźne, ksenofobiczne, podżegające do przemocy sprzeczne z moralnością, naruszające prywatność stron trzecich. Jeśli nagroda została już odebrana i / lub odebrana przez odpowiednią osobę, Zankyou Ventures SL zastrzega sobie prawo do jej wycofania.

Uczestnicy muszą być aktywnymi użytkownikami przez cały okres losowania, zarówno w celu uczestnictwa, jak i otrzymania nagrody. Uczestnik może zostać zarejestrowany na portalu państwa członkowskiego, w którym mieszka, w momencie wzięcia udziału w losowaniu.

Artykuł 7. Wybór zwycięzców

Spośród wszystkich Uczestników, którzy spełniają wymagania określone w artykule 6 i zgodnie z artykułem 4, lista uczestników i odpowiadająca jej liczba Punktów zostanie dostarczona niezależnemu notariuszowi Ilustre Enrique Martín Iglesias. Dane kontaktowe uczestników nie są publikowane i nie są udostępniane. Notariusz wybierze dziesięć (10) liczby losowe należące do uczestników, którzy będą zwycięzcami. Zwycięzcami może być maksymalnie dziesięć (10) różnych użytkowników ze wszystkich portali w Krajach Członkowskich.

Ponadto trzy (3) zmiany zostaną wybrane, jeśli jeden z głównych zwycięzców nie spełni warunków lub odmówi nagrody.

Artykuł 8. Wymiana informacji pomiędzy zwycięzcami

Zwycięzcy bedą się porozumiewać drogą mailową bądź poprzez rozmowy telefoniczne. Po zrealizowanej rozmowie, zwycięzcy mają nie więcej niż trzy (3) dni robocze na zaakceptowanie bądź odrzucenie nagrody. Niezależnie od podjętej decyzji, zwycięzca jest zobligowany poinformować o swoim wyborze firmę Zankyou drogą elektroniczną (wysyłając maila na: helppromo@zankyou.com). Jest także zobowiązany udostępnić swoje dane osobowe oraz wysłać wszystkie niezbędne dokumenty w celu umożliwienia firmie Zankyou Venturas W ten sposób zarówno udostępnia swoje dane osobowe oraz wszystkie dokumenty potrzebne do przedstawienia dowodu ( nie jestem pewna jak przetłumaczyć solicitarle con fines comprobatorios).

W przypadku gdy któryś ze zwycięzców nie zaakceptuje bądź nie odrzuci nagrody, zostanie ona automatycznie przyznana osobie, która zajęła drugie miejsce. Osoba, która zajęła drugie miejsce zostanie uznana jako zwycięzca, tym samym musi spełniać wszystkie ustalone wcześniej wymagania. W przypadku gdy zastępca laureata nie zaakceptuje bądź nie odrzuci nagrody, zostanie wywołany drugi numer wybrany spośród (3) zastępców.

W przypadku gdy żaden z wybranych zastępców nie wyrazi akceptacji bądź nie odrzuci przyznanej nagrody, będzie miało miejsce kolejne losowanie, w którym zostaną wybrane w sposób zupełnie przypadkowy dziesięć (10) kolejnych zwycięzców oraz trójka kolejnych zastępców.

Żeby móc cieszyć się swoją nagrodą, od zwycięzców wymaga się udostępnienia Zankyou Venturas SL (i) swoje dane osobowe, (ii) swoje DNI lub jego odpowiednik (iii) dane konta bankowego z kodem BIC lub SWIFT oraz (iv) miejsca zamieszkania, w kórym płacą podatki. Zwycięzcy mają maksymalnie 15 dni kalendarzowych na złożenie wniosku o odebranie nagrody. Czas jest liczony od momentu w którym pisemna zgoda o przyjęciu nagrody została wysłana oraz zaakceptowana przez Zankyou Ventures SL. Firma ma obowiązek potwierdzić odbiór dokumentu. Artykuł

Zankyou Ventures, SL dokona wypłaty nagrody w ciągu 15 dni roboczych od złożenia prośby o zrealizowanie nagrody. Podobnie, Zankyou Ventures, SL nie ponosi odpowiedzialności za dni opóźnień ze stronu banku zwycięzcy w odzwierciedleniu nagrody na rachunku bankowym beneficjenta.

Artykuł 9. Zastrzeżenia i ograniczenia

Zarówno Zankyou Ventures SL, jak i portale krajów uczestniczących, ani firmy uczestniczące nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które między innymi wynikają z jednej z następujących przyczyn: (i) zdarzeń siły wyższej; (ii) zakłócenia w połączeniu krajowych sieci lub incydentów internetowych, w tym w odniesieniu do interoperacyjności lub wzajemnych połączeń; (iii) problemy techniczne związane z Internetem; (iv) problemy z przesyłem niezwiązane bezpośrednio z Zankyou Ventures SL; oraz (v) zewnętrzne działania w złej wierze lub inne zdarzenia obce ich woli i / lub kontroli.

Wiadomości, które zawierają błąd lub nie można ich odczytać, nie będą uważane za ważne i / lub prawnie poprawne wiadomości na potrzeby tej Promocji. Każdy wymóg w tym zakresie musi zostać przekazany właściwemu operatorowi.

Zankyou Ventures SL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, które pomogą pomyślnie ukończyć Promocję, jeśli istnieją ku temu istotne powody lub istnieją powody, aby zaistnieć okoliczności siły wyższej, które uniemożliwiają pomyślne ukończenie Promocji określone w niniejszych Warunkach.

W przypadku, gdy użytkownik zostanie wybrany jako zwycięzca, ale okazało się, że naruszył jeden z regulaminów, nawet po tym, jak zaakceptował i / lub otrzymał nagrodę, Zankyou Ventures SL zastrzega sobie prawo do wycofania wspomnianej nagrody, zachowując jednocześnie odpowiednie działania prawne, które mogą wpisane przeciwko członkowi.

Artykuł 10. Prawa własności intelektualnej i dane osobowe

Zwycięzcy, którzy otrzymali nagrodę, wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich zdjęć, a także ich imion i nazwisk, które będą używane i rozpowszechniane w portalach wszystkich państw członkowskich, Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter i / lub e-mail w celu promowania Zankyou Ventures SL, bez prawa do odszkodowania.

Dane osobowe dostarczone przez uczestników zostaną zebrane i przetworzone przez Zankyou Ventures SL oraz portale państw członkowskich w celu odpowiedniego zarządzania umownymi relacjami wynikającymi z uczestnictwa w Promocji.

Uczestnik nie może skorzystać z Promocji, jeśli nie dostarczy wymaganych informacji. Podstawą prawną uzasadniającą przetwarzanie danych uczestników jest istnienie stosunku prawnego lub umowy.

Uczestnicy gwarantują autentyczność, dokładność i dokładność dostarczonych danych oraz zgadzają się aktualizować te informacje w przypadku zmian. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za wszelkie straty lub szkody bezpośrednio lub pośrednio związane z Zankyou Ventures SL, które mogą być spowodowane przez strony trzecie za dostarczenie niepełnych, niepoprawnych lub nieprawdziwych informacji.

Uczestnicy mają prawo do dostępu, zmiany, anulowania, usuwania i / lub sprzeciwu (ARCO) przetwarzania danych poprzez stosowanie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Aby to zrobić, uczestnik musi skontaktować się z nami przez e-mail na adres helppromo@zankyou.com, podając kopię dowodu osobistego lub równoważnego dokumentu oraz szczegółowe informacje dotyczące wniosku.

Jeśli uczestnicy mają skargi, mogą złożyć wniosek do hiszpańskiej agencji ochrony danych (www.agpd.es).

Artykuł 11. Podatki

Nagroda konkursowa podlega ustawie nr 35/2006 z dnia 28 listopada, która zatwierdza podatek dochodowy od osób fizycznych i częściowo zmienia ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych od dochodów osób niepodatkowych, od rezydentów i dziedzictwa; w ramach której nagrody przyznawane za udział w grach, konkursach, loteriach lub dowolnych kombinacjach, powiązane lub niezwiązane z ofertą, promocją lub sprzedażą niektórych towarów, produktów lub usług, podlegają podatkowi potrącanemu lub zaliczce na rachunek, pod warunkiem, że cena przekracza 300 euro, koszty te pokrywa zwycięzca.

Podobnie, w przypadku zwycięzców niebędących rezydentami w Hiszpanii, zostanie zastosowany specjalny podatek od loterii i zakładów, Zankyou Ventures, SL wystawi zaświadczenie o potrąceniu, tak aby każda para mogła przedstawić je w następnym rachunku zysków i strat w swoim kraju zamieszkania. Zwycięzcy ponoszą koszty fiskalne wygranej nagrody i zgodnie z obowiązującymi przepisami w Hiszpanii, z zachowaniem 24%.

Będzie on stosowany jako obliczenie przelewów międzynarodowych z siedziby głównej, bieżący kurs wymiany w dniu dokonania przelewu z przeliczeniem kwoty plus 3%.

Wypełnienie danych osobowych o charakterze podatkowym zwycięzcy jest obowiązkowe w przypadku dostarczenia nagrody, brak jednego z wymienionych danych oznacza utratę prawa do wygranej nagrody.

Artykuł 12. Obowiązujące prawo i jurysdykcja

Aktualne warunki promocji i promocji podlegają prawu hiszpańskiemu. Wszelkie spory, rozbieżności, pytania lub roszczenia wynikające z wykonania lub interpretacji niniejszych warunków będą rozpatrywane przez sądy i trybunały w Madrycie, zrzekając się innych jurysdykcji, które mogą odpowiadać użytkownikom będącym w jednym z uczestniczących krajów. zarejestrowany.

Podstawa 13. Zaakceptuj warunki i warunki dla każdego kraju

Udział w Promocji oznacza pełną i bezwarunkową akceptację niniejszych Ogólnych warunków.

Zankyou Ventures SL zastrzega sobie prawo do wykluczenia każdego uczestnika, który niewłaściwie korzysta z promocji lub który w inny sposób nie spełnia tych warunków, tym samym zwalniając organizatora od wypełnienia obowiązków lub zobowiązań. Jeśli to dotyczy, kontakt zostanie nawiązany z uczestnikiem. Podobnie, Zankyou Ventures SL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszych warunkach konkursu i jeśli istnieje uzasadniony powód, Zankyou Ventures SL może również anulować Loting w dowolnym momencie, zapewniając terminowe powiadomienia uczestników o zmianach. i / lub anulowanie konkursu.

Artykuł 14. Kontakt i roszczenia

Firma Zankyou Ventures SL dostarczy uczestnikom następujący e-mail (helppromo@zankyou.com), do którego należy załączyć wszystkie pytania, uwagi lub skargi dotyczące tego konkursu.


Zankyou Ventures, SL
Oficjalnie przedstawiciel strony internetowej: www.zankyou.es
Camino Fuente de la Mora 9, 2ª planta, 28050 Madrid, España.
Telefon: (+34) 91 005 94 71
CIF B- 85337053