• Magazyn

Złote Globy 2017: TOP 25 stylizacji jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń z czerwonego dywanu!

Odkryj najlepiej ubraną gwiazdę! Zapraszamy do galerii! Nie możesz tego przegapić!

  • Po ślubie
  • 2017

Rok 2017 dopiero się rozpędza i rozpoczyna wędrówkę po najbardziej ekscytujących wydarzeniach, jakie będą miały miejsce na Czerwonych Dywanach. Pierwszym z nich, a zarazem jednym z najbardziej prestiżowych są Złote Globy.

Jest to niejako wstęp do gali Oscarowej. To wspaniały moment, kiedy na czerwony dywan w Beverly Hilton Hotel w Los Angeles wkraczają międzynarodowe gwiazdy. Modele, aktorzy, najsłynniejsze postaci z telewizji z wielką radością uczestniczyły w 74 edycji tych nagród. Nie przegap galerii 25 zdjęć z tego wyjątkowego czerwonego dywanu.

Wśród sukni, w jakich wystąpiły kobiety możemy zauważyć prawdziwą podróż po trendach, jakie będą obowiązywały w nadchodzących sezonach. Na pewno jedną z najbardziej wyjątkowych kreacji miała na sobie Emma Stone, którą możemy podziwiać na ekranach kin z filmie „La la land”.

Elsa Pataky wystąpiła w sukni, która kusiła przezroczystościami. Jej mąż Chris Hemsfort musiał być dumny, że ma przy sobie tak piękną kobietę. Seksowna aktorka Sophia Vergara wybrała projekt Zuhaira Murada. Ta kreacja w stylu Haute Couture była naprawdę spektakularna.

Jessica Biel i Mandy Moore wybrały suknie z dekoltami w kształcie litery V. I trzeba przyznać, że to był świetny pomysł- ubrana w taki fason zawsze wygrasz. Oglądając kreacje ze Złotych Globów inspirację odnaleźć mogą również ciężarne– wystarczy wspomnieć Natalie Portman. Jej haftowana kreacja od Prady prezentowała się po prostu uroczo. Sarah Jessica Parker czy Sienna Miller wybrały białe suknie- te modele będą wspaniałą inspiracją dla narzeczonych.

Kreacje gwiazd, które zaprezentowały się na Gali Złotych Globów są niewątpliwie pokazem tego, co będzie się nosiło w nadchodzących sezonach. To wydarzenia to jednak nie tylko prezentacja pięknych sukien. Nie sposób nie wspomnieć o prowadzącym. Jimmy Fallon był prawdziwym mistrzem ceremonii. Odkryj najlepiej ubraną gwiazdę! Zapraszamy do galerii! Nie możesz tego przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!