• Magazyn
  • Zebra design - sesja ślubna rodem ze snów

Zebra design - sesja ślubna rodem ze snów

Rozległa pustynia czy śnieżne szczyty gór, majestatyczny zamek czy zacisze kościoła - Zebra Studio Multimedialne zapewni najwyższą jakość zdjęć niezależnie od potrzeb młodej pary!

  • Real wedding shooting
  • Sponsored

Sesja zdjęciowa to nieodłączny element przygotowań do ślubu. To ona będzie wyrazem naszej fantazji i wyobraźni, to być może ona ozdobi zaproszenia na ślub rozesłane do rodziny i przyjaciół, to wreszcie ona, oprawiona w ramkę i postawiona w honorowym miejscu naszego domu, będzie trwałym wspomnieniem tego jakże niezwykłego dnia w naszym życiu. Aby jakość tej sesji była jak najwyższa, powinniśmy powierzyć ją w ręce doświadczonych profesjonalistów – takich jak zespół Zebra Studio Multimedialne – czytaj więcej.

Określenie “doświadczony” jak nigdy pasuje w tej sytuacji  – rzeszowskie studio działa nieprzerwanie od 14 lat, kiedy to zaczynało swoją przygodę na zwykłych aparatach analogowych. Przeszło długą drogę przez wszystkie trendy branży, zmieniało, rozwijało i dostosowywało się do wszystkich nowinek i rewolucji. To prawdziwi weterani, dla których największą ambicją jest zapewnienie młodej parze niezwykłych wspomnień i najwyższej jakości usług.

W tym celu pasjonaci z Zebry przechodzą samych siebie – żadna sceneria nie jest zbyt wymagająca, żadne marzenie pary młodej zbyt trudne. Od gorących piasków pustyni aż po ciche i urokliwe leśne łąki – każde miejsce jest dobre jeśli Wy tego chcecie! Oni sami najbardziej dumni są ze swojej zimowej sesji pod chmurką – mimo trudnych warunków pogodowych i licznych wyzwań logistycznych sesja wyszła bajecznie, a jej efekty możecie podziwiać w naszej galerii.

Jak sami przyznają, ich największą inspiracją są przychodzące do nich pary i spajające je uczucie – to właśnie to sprawia, że zespół Zebry zawsze daje z siebie wszystko. Za cel stawiają sobie jedno – żeby młoda para w tych wyjątkowych dniach myślała tylko  o dobrej zabawie i radości. Nie uświadczycie więc przesadnej powagi ani sztywności – wszystkie sesje są wykonywane w przyjaznej i luźnej atmosferze, a zespół dba o to, żeby klientom zawsze towarzyszył uśmiech. To właśnie dzięki temu pary mogą się zrelaksować, podczas gdy rzeszowscy wirtuozi tworzą wspaniałe, zapierające dech w piersiach sesje, które będą wspaniałą pamiątką na długie lata.

Być może sami chcielibyście się przekonać o kunszcie Zebra design? Wspaniale się składa – dla naszych klientów Zebra Studio Multimedialne przygotowało specjalną ofertę, która z pewnością pozwoli wam zrealizować wasze marzenia. Nie ma na co czekać – umówcie się na sesję!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Zebra Studio Multimedialne Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Zebra design - sesja ślubna rodem ze snów