Zapowiedź wspaniałych targów Silesia Wedding Day!

  • more 51+

Czwarta edycja industrialnych targów Silesia Wedding Day odbędzie się 29 października 2017 roku. W Fabryce Porcelany w Katowicach Bogucicach. To wydarzenie na pewno zrobi na Was wszystkich wrażenie, dlatego dzisiaj chcemy Was zaprosić do wzięcia w nim udziału, tym bardziej, że koszt dla odwiedzających to tylko 5 zł.

Fabryka Porcelany to niezwykłe industrialne wnętrze o powierzchni ponad 800 m kw. Wystawcy z całą pewnością zostaną dobrani w bardzo staranny sposób, tak żeby ich usługi i produkty były na wysokim poziomie jakościowym i jak najlepiej wpisywały się w całość wydarzenia. Naprawdę warto jest zaufać, tym bardziej, jeżeli jesteście Parą Młodą, która przygotowuje się do ślubu i szuka inspiracji, co zrobić, żeby to wydarzenie było jak najpiękniejsze.

Zdaniem Panny Młodej- Kasi, która planuje swój ślub w 2018 roku: “Targi ślubne są wspaniałą okazją na poznanie firm, które pomogą Wam przy ślubie. Poznajemy także zdanie innych osób, które tak jak my pobierają się w tym roku. My z narzeczonym z wielką przyjemnością wybierzemy się na kolejną już edycję Silesia Wedding Day!”

Organizatorzy mówią, że: Możemy więc zaproponować Wam piękną, industrialną przestrzeń, w samym sercu południowej części Polski – oraz zaprosić do udziału w targach najlepsze firmy w branży ślubnej. Czy to nie jest kusząca propozycja? Na nas zrobiła wielkie wrażenie. Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jeżeli jesteście Parą Młodą, która jest na etapie przygotowań do ślubu, to na pewno szukacie inspiracji. Każde jej źródło jest ważne i dobre, pod warunkiem, że jest wysokiej jakości. A Siliesia Wedding Day na pewno takie będzie, dlatego dzisiaj chcemy Cię na nie serdecznie zaprosić.

Podwykonawcy biorący udział w sesji:

Miejsce: Restauracja UMAMI |Organizacja, pomysł i koordynacja: bemywife |Zdjęcia: Katarzyna Pyrchała fotografia | FIlm: nazajutrz.film |Suknia ślubna: Suknie ślubne: Joanna Niemiec atelier |Słodki stół: bemycake – słodkie stoły |Dodatki: Method shop |Makramy: Aua |Papeteria: Love Prints |Makijaż: Cukier Puder – Klaudia Kopacz |Księga Gości: Papendekle – albumy na wspomnienia |Oświetlenie: Light Me – Dekoracja Światłem |Kwiaty i dekoracje: Wionek Woniaczka |Obrączki: Mokave |

Zobacz inne sposoby na wspaniałą organizację ślubu:

Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!

Jak rozsądnie oszczędzać przy organizacji ślubu? Ślub w czasach kryzysu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

22 Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Zbliża się Twój wielki dzień? Uwielbiasz podążać za trendami? Dziś coś idealnie dla Ciebie! Przedstawiamy masę pomysłów, inspiracji i ciekawostek prosto z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata.
37 Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story. Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.
21 Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Wibruje pełnią kobiecości. Jest jak podróż przez odmienne kultury: intrygująca, pełna wrażeń, fascynująca. Tym, co łączy wszystkie projekty, jest doza niezwykłej zmysłowości. Ślubnym kreacjom Laurelle nie sposób się oprzeć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji