Zapowiedź wspaniałych targów Silesia Wedding Day!

  • more 51+

Czwarta edycja industrialnych targów Silesia Wedding Day odbędzie się 29 października 2017 roku. W Fabryce Porcelany w Katowicach Bogucicach. To wydarzenie na pewno zrobi na Was wszystkich wrażenie, dlatego dzisiaj chcemy Was zaprosić do wzięcia w nim udziału, tym bardziej, że koszt dla odwiedzających to tylko 5 zł.

Fabryka Porcelany to niezwykłe industrialne wnętrze o powierzchni ponad 800 m kw. Wystawcy z całą pewnością zostaną dobrani w bardzo staranny sposób, tak żeby ich usługi i produkty były na wysokim poziomie jakościowym i jak najlepiej wpisywały się w całość wydarzenia. Naprawdę warto jest zaufać, tym bardziej, jeżeli jesteście Parą Młodą, która przygotowuje się do ślubu i szuka inspiracji, co zrobić, żeby to wydarzenie było jak najpiękniejsze.

Zdaniem Panny Młodej- Kasi, która planuje swój ślub w 2018 roku: “Targi ślubne są wspaniałą okazją na poznanie firm, które pomogą Wam przy ślubie. Poznajemy także zdanie innych osób, które tak jak my pobierają się w tym roku. My z narzeczonym z wielką przyjemnością wybierzemy się na kolejną już edycję Silesia Wedding Day!”

Organizatorzy mówią, że: Możemy więc zaproponować Wam piękną, industrialną przestrzeń, w samym sercu południowej części Polski – oraz zaprosić do udziału w targach najlepsze firmy w branży ślubnej. Czy to nie jest kusząca propozycja? Na nas zrobiła wielkie wrażenie. Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jeżeli jesteście Parą Młodą, która jest na etapie przygotowań do ślubu, to na pewno szukacie inspiracji. Każde jej źródło jest ważne i dobre, pod warunkiem, że jest wysokiej jakości. A Siliesia Wedding Day na pewno takie będzie, dlatego dzisiaj chcemy Cię na nie serdecznie zaprosić.

Podwykonawcy biorący udział w sesji:

Miejsce: Restauracja UMAMI |Organizacja, pomysł i koordynacja: bemywife |Zdjęcia: Katarzyna Pyrchała fotografia | FIlm: nazajutrz.film |Suknia ślubna: Suknie ślubne: Joanna Niemiec atelier |Słodki stół: bemycake – słodkie stoły |Dodatki: Method shop |Makramy: Aua |Papeteria: Love Prints |Makijaż: Cukier Puder – Klaudia Kopacz |Księga Gości: Papendekle – albumy na wspomnienia |Oświetlenie: Light Me – Dekoracja Światłem |Kwiaty i dekoracje: Wionek Woniaczka |Obrączki: Mokave |

Zobacz inne sposoby na wspaniałą organizację ślubu:

Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!

Jak rozsądnie oszczędzać przy organizacji ślubu? Ślub w czasach kryzysu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

28 I edycja krakowskiego weekendu ślubnego Cracow Bridal Weekend!
I edycja krakowskiego weekendu ślubnego Cracow Bridal Weekend!
Żyjemy w czasach personalizacji, stawiamy na indywidualność, coraz bardziej chcemy „po swojemu”. Energia Pary Młodej jest niezbędna do stworzenia satysfakcjonującego obie strony wizerunku ślubnego. Ogromne znaczenie ma komunikacja, otwartość, ale też szacunek do czyjejś wizji ślubu.
22 Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Zbliża się Twój wielki dzień? Uwielbiasz podążać za trendami? Dziś coś idealnie dla Ciebie! Przedstawiamy masę pomysłów, inspiracji i ciekawostek prosto z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata.
35 Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję sukni ślubnych, w której wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Firma istnieje na rynku już 5 lat i przez cały ten czas udało jej się zgromadzić ogromną wiedzę na temat potrzeb i marzeń tych panien młodych!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji