• Magazyn

Wyzwanie: szlam glamour i styl na każdym kroku! Realizacja: Manolo Blahniks 2016!

  • Butty ślubne
  • 2016
  • Polska
  • Manolo Blahnik

Kolekcja Manolo Blahnik na sezon 2016 jest inspirowana stylem pełnym kolorów, które pobudzają zmysły. Jak mówiła słynna bohaterka serialu ¨Sex w wielkim mieście¨ Carrie Brandshaw: Możesz zabrać moje Fendi, możesz wziąć mój pierścionek i zegarek, ale nie dam Ci zabrać moich Manolo Blahniks!¨. Jeśli podzielasz miłość do tej marki wraz z Carrie, to jesteś wielka szczęściarą, która trafiła na piękna galerie epatującą pięknem!

Kiedy kobieta wychodzi za mąż, to przede wszystkim zwraca uwagę na suknie ślubna, jej wybór jest bardzo ważny, ponieważ to o sukni marzymy całe życie. Buty są kolejnym ważnym elementem, ponieważ to one wykańczają efekt każdego stroju, ta reguła równie mocno dotyczy dnia twojego ślubu. Manolo Blahnik, ekspert i projektant obuwniczych dzieł sztuki, które zdobią nogi kobiet na całym świecie, modele i wzory pełne przepychu i luksusu zrobią wrażenie wszędzie tak, gdzie zrobisz kolejny krok.

Buty ślubne powinny odróżniać się i cechować najwyższą jakością, elegancja oraz wyrafinowanym stylem. Z ta marka pożądany efekt będzie zrealizowany! Nie możemy także pominąć innych dodatków dla Panny Młodej, tj. kwiaty, biżuteria oraz innych dodatków. Zainspiruj się także innymi modelami, które sprawia,że będziesz czuła się wyjątkowo tego dnia.

Wejdź w „Manolo” i sprawdź spraw,aby wejście na Twoje przyjęcie weselne było niczym wejście na uroczystą ceremonie!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!