• Magazyn

Wieńce dla narzeczonych 2016- wyglądają idealnie!

Ozdób swoje włosy z pięknym wieńcem, to zapewni Ci romantyczny akcent podczas Twojego wesela 2016 roku. Dołączyć do jednego z najnowszych trendów, które staja się coraz popularniejsze wśród narzeczonych. Musisz je zobaczyć!

  • Reportaże ślubne
  • Dodatki do włosów
  • 2016
  • Polska

Przez ostatnie lata widzimy świetne kolekcje sukni ślubnych, każda z projeków jest tylko, a czasami, aż suknia. Prosty krój nadaje naturalnego looku, daje więcej możliwości do stworzenia ciekawszych kompozycji z dodatkami ślubnymi. Coraz więcej dziewcząt wybiera nakrycia głowy, paski, buty, ślubne bukiety w niesamowitych kolorach, zaś one nadają delikatności stylizacji. Rewolucyjne w tej kwestii są wianki.

W tej galerii prezentujemy idealne korony, zarówno z naturalnych, jak i sztucznych kwiatów. Różnorodność kwiatów sprawia, że ​​jesteśmy w stanie powtórzyć prawie każdą kompozycje. Od najprostszych do bogato zdobionych kwiatów, które nadają wyjątkowego i romantycznego akcentu do tych, które łączą w sobie różne rodzaje roślin i kwiatów. Co do kolorów, podczas wiosenny i letnich wesel, dominują jasne kolory, duże i świeże kwiaty. Zima to przewaga pastelowych odcieni.

Obejrzyj wszystkie trendy z wieńcami ślubnymi 2016. W najbliższym sezonie trend jest bardzo silny i nie możesz obyć się bez obejrzenia i wybrania jednego dla siebie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!