Wernisaż Ślubny w Lublinie. Kameralne spotkanie Par z firmami!

Gdy w kameralnej atmosferze spotykają się najlepsi, ślubni usługodawcy i Pary Młode... ...dzieje się prawdziwa magia! Wernisaż Ślubny to wyjątkowe wydarzenie, na które warto zarezerwować datę w swoim kalendarzu.  Już 18 listopada 2018 r., w luksusowych wnętrzach hotelu InBetween Hotel stworzymy klimatyczną przestrzeń, w której czekać będą na Państwa profesjonalni usługodawcy z branży ślubnej.

  • Eventos
Gdy w kameralnej atmosferze spotykają się najlepsi, ślubni usługodawcy i Pary Młode… …dzieje się prawdziwa magia! Wernisaż Ślubny to wyjątkowe wydarzenie, na które warto zarezerwować datę w swoim kalendarzu.  Już 18 listopada 2018 r., w luksusowych wnętrzach hotelu InBetween Hotel stworzymy klimatyczną przestrzeń, w której czekać będą na Państwa profesjonalni usługodawcy z branży ślubnej.
Zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawimy nasze umiejętności i możliwości, zaprezentujemy konkretne, wykonane już realizacj, będziemy służyć poradą i nasza ekspertyzą. Przyjdźcie, odwiedźcie nas, by przy filiżance pysznej kawy porozmawiać o projekcie wymarzonej sukni ślubnej, oprawie florystycznej i dekoracjach z drewna, o fryzurze i makijażu, obrączkach, dodatkach ślubnych, biżuterii i akcesoriach, zdjęciach oraz filmie ze ślubu i wesela a także o wielu, wielu innych ślubnych tematach.
ZAPRASZAMY! Wernisaż Ślubny
Hotel In Between Panieńszczyzna 15P LUBLIN
Startujemy o godzinie 10:00
WSTĘP WOLNY
Zobacz także:

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.

Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Wernisaż Ślubny w Lublinie. Kameralne spotkanie Par z firmami!