TOM SEBASTIEN Kolekcja 2018 Sensuel. Najnowsza kolekcja projektanta!

  • more 15+
Zapraszam do obejrzenia naszej nowej kolekcji ślubnej 2018 SENSUEL by TOM SEBASTIEN.  Kolekcja 2018 Sensuel: Zmysłowość jest motywem przewodnim kolekcji 2018. Kolekcja wyróżnia się lekkością, zwiewnością i elegancją. Całość dopełniają wysokiej jakości włoskie tkaniny, francuskie koronki oraz dbałość o najmniejszy szczegół. W kolekcji 2018 pojawią się różne odcienie kobiecości…Delikatna i zarazem wyrazista, zwiewna i lekka, rozświetlająca i promienna. Ta zmysłowa esencja symbolizuje pewność siebie, elegancję, siłę charakteru, subtelność i zmysłowość każdej kobiety. 
Atelier Tom Sebastien: Wyjątkowe suknie ślubne szyte ręcznie w pracowni w Warszawie. Duet polskich projektantów Tom Sebastien, którzy zdobywają coraz więcej Panien Młodych na Facebook, Instagramie (w pół roku zdobyli 15.000 tyś Panien Młodych). Zdjęcia w sukniach zdobywają po 1-2 tysiące lików na FB. Autorskie detale, unikatowe koronki, zmysłowe kroje podkreślające sylwetkę. Doświadczenie ekspertów krawieckich i nowoczesne myślenie projektantów. Design połączony z wygodą i funkcjonalnością.  Twarzą kampanii Sensuel jest polska modelka Ludwika Cichecka.

Autor kolekcji: Tom Sébastien | Photographer: Elena Matiash Photography |Photoshoot Cordinator: Paula Pstrągowska  |Stylist’s assistant: Anna Kubuj |Make Up & Hair: Dorota Chomińska |Model: Ludwika Cichecka  |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

29 Sottero and Midgley 2018: kolekcja dla Panien Młodych romantycznych i na czasie!
Sottero and Midgley 2018: kolekcja dla Panien Młodych romantycznych i na czasie!
Subtelność oraz savoir faire, dopadowane do potrzeb nowoczesnych kobiet w najnowszej kolekcji marki „Sottero and Midgley”. Na co czekasz?
21 Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Wibruje pełnią kobiecości. Jest jak podróż przez odmienne kultury: intrygująca, pełna wrażeń, fascynująca. Tym, co łączy wszystkie projekty, jest doza niezwykłej zmysłowości. Ślubnym kreacjom Laurelle nie sposób się oprzeć.
61 Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Selektywnie wybrane trendy mody ślubnej zaprezentowane przez międzynarodową markę specjalizującą się w swojej branży od kilku dekad. Skusisz się?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji