The Harrogate Bridal Show. Najlepsi profesjonaliści i najnowsze trendy!

Połączenie jakości i najnowszych trendów jest gwarancją sukcesu i w Harrogate Bridal Show zostało to udowodnione. Odkryj wzory, które polubisz i zakochasz się w nich po raz drugi, jeżeli wychodzisz za mąż w tym roku.

  • Style sukien
  • International

Najważniejsze i najdłuższe targi związane z sektorem ślubnym otworzyły swoje drzwi, żeby zaprosić najwybitniejszych przedstawicieli sektora ślubnego. Ponad 3000 uczestników, wśród których byli najlepsi projektanci sukien ślubnych. Harrogate Bridal Show to mieszanka marek i trendów, które na pewno Cię zainspirują do nadchodzącego sezonu. W tej galerii wybraliśmy najlepsze zdjęcia z tego wydarzenia. Nie przegap okazji i zobacz wszystko to, co najlepsze.

Publikacja

Wszystko związane z Panną Młodą, sukienkami, butami i innymi dodatkami- to bardzo ważne. Zwróć uwagę na odcienie bieli, koronki i efekt 3D, zróżnicowane wycięcia i wyrafinowane tkaniny. Le Papillon de Modeca, Casablanca Bridal lub Demetrios prezentowały swoje rozległe i wyjątkowe zbiory. Suknie ślubne z efektem tatuażu, z dekoltem na plecach, najbardziej zmysłowe srebrne, perłowe i kryształowe ozdoby. Rozłożyste rękawy i wzory, które współgrają z nimi. Jeżeli chodzi o akcesoria, to najmodniejsze są buty na platformach i kwieciste wzory. Dla niego odpowiednie będą tweedowe garnitury oraz koszule z azjatyckich jedwabiów. Poszetki są wykonane z nadrukowanych materiałów.

Połączenie jakości i najnowszych trendów jest gwarancją sukcesu i w Harrogate Bridal Show zostało to udowodnione. Odkryj wzory, które polubisz i zakochasz się w nich po raz drugi, jeżeli wychodzisz za mąż w tym roku.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

The Harrogate Bridal Show. Najlepsi profesjonaliści i najnowsze trendy!