Targi Ślubne w Szarotce – czyli trzecia odsłona UROCZYSTOŚCI

Kilkudziesięciu Wystawców zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje oraz niestandardowe rozwiązania dla przyszłych Par Młodych. 21 października w godzinach od 10:00 do 17:00 Odwiedzający Targi będą mieli okazję, nie tylko porozmawiania z Wystawcami, ale również zwiedzenia tej zabytkowej przestrzeni – idealnej na organizację nietypowego przyjęcia weselnego

  • Eventos
  • Polecane

Kolejna UROCZYSTOŚĆ odbędzie się w Szarotce – miejscu, w którym odbyła się pierwsza edycja Targów. Kilkudziesięciu Wystawców zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje oraz niestandardowe rozwiązania dla przyszłych Par Młodych. 21 października w godzinach od 10:00 do 17:00 Odwiedzający  Targi będą mieli okazję, nie tylko porozmawiania z Wystawcami, ale również zwiedzenia tej zabytkowej przestrzeni – idealnej na organizację nietypowego przyjęcia weselnego.

Publikacja

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla najbardziej wymagających Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele. Targi odbędą się w Szarotce na terenie Fortu Mokotów – historycznym miejscu powstałym na przełomie XIX i XX wieku. W budynku Szarotki po wojnie swoje miejsce odnalazła stacja nadawcza Polskiego Radia. W latach 50 – tych w Szarotce mieściły się zaś Zakłady Telewizyjne „Zarat”. Organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK (www.terazpowiesztak.com) miejsce Targów wybrała nie bez przyczyny. UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem nie tylko w industrialnych przestrzeniach stolicy, ale również tych naznaczonych historią.

Pierwsza edycja Targów UROCZYSTOŚĆ miała miejsce na początku lutego bieżącego roku i odbyła się właśnie w Szarotce. Targi odwiedziło ponad 1000 osób. Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie. O sukcesie UROCZYSTOŚCI pisały zaś czołowe internetowe portale poświęcone tematyce. Wystawcy biorący udział w UROCZYSTOŚCI to marki wyselekcjonowane – oferujące Odwiedzającym produkty na najwyższym poziomie, będące doskonałym dopełnieniem wesela. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu szlachetne zaproszenia ślubne od Papierów Wartościowych i Wedding Mark, jak i również wyjątkowe w smaku i formie torty od Ciastko z dziurką i Panna Pracownia. Podczas Targów zaprezentują się także firmy, które brały udział w poprzednich odsłonach UROCZYSTOŚCI, takie jak: Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, Wasze Obrączki, Pitti Style, Rent Design, Atelier na Dolnej, Le Brate.

I tym razem nie zabraknie fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentują Connected Dots Photography, Pełną Parą Studio oraz m.in. Kamil Korczyński. Będzie na co popatrzeć!  Wśród Wystawców pojawią się także nowe marki, a wśród nich: Bizoe, Inne Obrączki i marka Decolove oferująca m.in. wyjątkowe akcesoria do włosów dla przyszłych Panien Młodych.  Zapraszamy na tę wyjątkową UROCZYSTOŚĆ.

Sprawdź także:

Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!

Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!

Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Decolove Atelier Akcesoria Panny Młodej
Wasze Obrączki Biżuteria ślubna
Le Brate Bielizna ślubna
Wedding Mark Zaproszenia ślubne
Warsaw Poet Salony sukien ślubnych
Ciastko z Dziurką Tort weselny
Connected Dots Photography Kamerzysta na wesele
Atelier na Dolnej (vie de chateau) Salony sukien ślubnych
RENTDESIGN Usługi dekoratorskie
Pitti Style Garnitury ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Targi Ślubne w Szarotce – czyli trzecia odsłona UROCZYSTOŚCI