• Magazyn

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story. Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.

  • Po ślubie
  • Polecane

14-go kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbyły się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. W drugiej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział ponad 50-ciu Wystawców z branży ślubnej.

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele. Targi odbyły się w Reducie Banku Polskiego – historycznym, ponad stuletnim wnętrzu, które organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK (www.terazpowiesztak.com) wybrali nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy. Pierwsza edycja miała miejsce w budynku Szarotka znajdującym się na terenie zabytkowego Fortu Mokotów. Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie. Wydarzeniu towarzyszyła tym razem ekipa „Pytania na Śniadanie”. Reportaż z UROCZYSTOŚCI można obejrzeć w kanale internetowym programu TVP2.

Firmy, które wzięły udział w drugiej odsłonie Targów to marki godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu prace artystki o pseudonimie Folkisz, która w Reducie zaprezentowała swoje autorskie papierowe dekoracje w kolorze złotym. Podczas Targów swoje kolekcje zaprezentowały także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, stylistka ślubna Biel kreacja ślub.na, Wasze obrączki, Pitti Style, Wianki Pianki, Iwogg, Love Prints oraz minimalistyczna papeteria ślubna Wedding Mark.

I tym razem nie zabrakło fotografów ślubnych. Spotkać można było znakomitą Kamilę Gołębiewską Via Birdie, Magdalenę Mizerę, czy Paulę Romanowską. Było na co popatrzeć!  Za dekoracje w Reducie odpowiadała Agencja Teraz Powiesz Tak – Organizator wydarzenia. Teraz Powiesz Tak zaprezentowało swoje najnowsze pomysły dekoracji ślubnych. Romantyczne bukiety w kolorach pudrowego różu połączone zostały z meblami w stylu vintage i udekorowaną zabytkową ramą. Wyszło pięknie!

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story.  Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Love Prints Zaproszenia ślubne
Koronki iwogg Biżuteria ślubna
Paula Romanowska Photography Fotograf ślubny
Wianki Pianki Akcesoria Panny Młodej
Magdalena Mizera Fotografia Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!