Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego

  • more 29+

14-go kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbyły się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. W drugiej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział ponad 50-ciu Wystawców z branży ślubnej.

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele. Targi odbyły się w Reducie Banku Polskiego – historycznym, ponad stuletnim wnętrzu, które organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK (www.terazpowiesztak.com) wybrali nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy. Pierwsza edycja miała miejsce w budynku Szarotka znajdującym się na terenie zabytkowego Fortu Mokotów. Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie. Wydarzeniu towarzyszyła tym razem ekipa „Pytania na Śniadanie”. Reportaż z UROCZYSTOŚCI można obejrzeć w kanale internetowym programu TVP2.

Firmy, które wzięły udział w drugiej odsłonie Targów to marki godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu prace artystki o pseudonimie Folkisz, która w Reducie zaprezentowała swoje autorskie papierowe dekoracje w kolorze złotym. Podczas Targów swoje kolekcje zaprezentowały także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, stylistka ślubna Biel kreacja ślub.na, Wasze obrączki, Pitti Style, Wianki Pianki, Iwogg, Love Prints oraz minimalistyczna papeteria ślubna Wedding Mark.

I tym razem nie zabrakło fotografów ślubnych. Spotkać można było znakomitą Kamilę Gołębiewską Via Birdie, Magdalenę Mizerę, czy Paulę Romanowską. Było na co popatrzeć!  Za dekoracje w Reducie odpowiadała Agencja Teraz Powiesz Tak – Organizator wydarzenia. Teraz Powiesz Tak zaprezentowało swoje najnowsze pomysły dekoracji ślubnych. Romantyczne bukiety w kolorach pudrowego różu połączone zostały z meblami w stylu vintage i udekorowaną zabytkową ramą. Wyszło pięknie!

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story.  Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

22 Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Zbliża się Twój wielki dzień? Uwielbiasz podążać za trendami? Dziś coś idealnie dla Ciebie! Przedstawiamy masę pomysłów, inspiracji i ciekawostek prosto z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata.
23 Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.
28 Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji