• Magazyn

Targi Ślubne Concept Weddings! Świat alternatywnych targów ślubnych zaprasza!

W branży ślubnej coraz częściej wykracza się poza schematy,a Concept Weddings jest królem w ich łamaniu. Identyfikując się w miejscem, postanowiliśmy postawić na awangardę , przeplataną motywem carskiej Rosji. Jesienną edycję targów spowije zatem klimat Royal Clash. Co nas wyróżnia?

  • Po ślubie
  • Polecane
  • 2017

Concept Weddings już po raz 4 zapraszają do świata alternatywnych ślubów. Tym razem wystawcy zaprezentują się w gmachu Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT, 12 listopada 2017r. A drzwi będą otwarte w godzinach 11-18. Królewska edycja!

W branży ślubnej coraz częściej wykracza się poza schematy,a Concept Weddings jest królem w ich łamaniu. Identyfikując się w miejscem, postanowiliśmy postawić na awangardę , przeplataną motywem carskiej Rosji. Jesienną edycję targów spowije zatem klimat Royal Clash. Co nas wyróżnia?

Nieustająca ciekawość i pogoń za najnowszymi trendami sprawiły, że staliśmy się alternatywą dla wielkich targów ślubnych, na których pojedyncze, niewielkie firmy gubią się w morzu ulotek i informacji. Aby uniknąć efektu przytłoczenia i nadać wydarzeniu nieco bardziej kameralny charakter, do współpracy zaprosiliśmy – według nas – najbardziej oryginalnych wystawców. Dzięki temu, stworzyliśmy miejsce inspirujące i niekonwencjonalne, promujące śluby z klasą i pozwalające wyróżnić się najlepszym firmom w Polsce, a stosunkowo niewielka ilość eksponentów sprzyja swobodnym rozmowom i nawiązywaniu kontaktów. Dodatkowo, wystawę wzbogaciliśmy o branżowe prelekcje oraz kreatywne warsztaty, podczas których odwiedzający będą mogli odkrywać swoje twórcze umiejętności. Concept Weddings to jedyne na Dolnym Śląsku targi promujące najnowsze trendy ślubne za pośrednictwem niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm, które na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w branży ślubnej w Polsce.

Miłośnicy stylu rustykalnego, eco chic, modern, industrialnego i boho z pewnością będą mieli w czym wybierać. Każdej edycji towarzyszy nowy, inspirujący motyw przewodni. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas Targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu, jednakże tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie.

Wstęp dla odwiedzających będzie bezpłatny.
Kiedy? Gdzie? O której?
12 listopada 2017r.
Wrocławska Rada Federacji
Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych
NOT,
ul.Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław
11-18


Organizatorzy:
Pensjonat „Złoty Jar” Małgorzata Szumska, Maciej Dziczkowski
„Art of look” Weronika Krysiak
Lokalizacja:
NOT, ul. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław

Jeśli bierzesz ślub w 2018 na pewno zainteresują Cię także:

Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!

Wedding planner Waszym sojusznikiem!

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!