Targi Ślubne Concept Weddings! Świat alternatywnych targów ślubnych zaprasza!

  • more 6+

Concept Weddings już po raz 4 zapraszają do świata alternatywnych ślubów. Tym razem wystawcy zaprezentują się w gmachu Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT, 12 listopada 2017r. A drzwi będą otwarte w godzinach 11-18. Królewska edycja!

W branży ślubnej coraz częściej wykracza się poza schematy,a Concept Weddings jest królem w ich łamaniu. Identyfikując się w miejscem, postanowiliśmy postawić na awangardę , przeplataną motywem carskiej Rosji. Jesienną edycję targów spowije zatem klimat Royal Clash. Co nas wyróżnia?

Nieustająca ciekawość i pogoń za najnowszymi trendami sprawiły, że staliśmy się alternatywą dla wielkich targów ślubnych, na których pojedyncze, niewielkie firmy gubią się w morzu ulotek i informacji. Aby uniknąć efektu przytłoczenia i nadać wydarzeniu nieco bardziej kameralny charakter, do współpracy zaprosiliśmy – według nas – najbardziej oryginalnych wystawców. Dzięki temu, stworzyliśmy miejsce inspirujące i niekonwencjonalne, promujące śluby z klasą i pozwalające wyróżnić się najlepszym firmom w Polsce, a stosunkowo niewielka ilość eksponentów sprzyja swobodnym rozmowom i nawiązywaniu kontaktów. Dodatkowo, wystawę wzbogaciliśmy o branżowe prelekcje oraz kreatywne warsztaty, podczas których odwiedzający będą mogli odkrywać swoje twórcze umiejętności. Concept Weddings to jedyne na Dolnym Śląsku targi promujące najnowsze trendy ślubne za pośrednictwem niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm, które na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w branży ślubnej w Polsce.

Miłośnicy stylu rustykalnego, eco chic, modern, industrialnego i boho z pewnością będą mieli w czym wybierać. Każdej edycji towarzyszy nowy, inspirujący motyw przewodni. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas Targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu, jednakże tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie.

Wstęp dla odwiedzających będzie bezpłatny.
Kiedy? Gdzie? O której?
12 listopada 2017r.
Wrocławska Rada Federacji
Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych
NOT,
ul.Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław
11-18


Organizatorzy:
Pensjonat „Złoty Jar” Małgorzata Szumska, Maciej Dziczkowski
„Art of look” Weronika Krysiak
Lokalizacja:
NOT, ul. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław

Jeśli bierzesz ślub w 2018 na pewno zainteresują Cię także:

Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!

Wedding planner Waszym sojusznikiem!

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

22 Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Relacja z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata z Karoliną Pytlakowską, z Decolove. Nie przegap!
Zbliża się Twój wielki dzień? Uwielbiasz podążać za trendami? Dziś coś idealnie dla Ciebie! Przedstawiamy masę pomysłów, inspiracji i ciekawostek prosto z prezentacji kolekcji ślubnej Michaela Hekmata.
28 I edycja krakowskiego weekendu ślubnego Cracow Bridal Weekend!
I edycja krakowskiego weekendu ślubnego Cracow Bridal Weekend!
Żyjemy w czasach personalizacji, stawiamy na indywidualność, coraz bardziej chcemy „po swojemu”. Energia Pary Młodej jest niezbędna do stworzenia satysfakcjonującego obie strony wizerunku ślubnego. Ogromne znaczenie ma komunikacja, otwartość, ale też szacunek do czyjejś wizji ślubu.
28 Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji