Targi ślubne Back to Nature w Poznaniu październik 2018

  • more 26+
Poznań długo czekał na swoje alternatywne targi ślubne. Pierwsza edycja Back to Nature, która odbyła się w malowniczym Folwark Wąsowo na wiosnę 2017 roku, odniosła spektakularny sukces. Udało się nam zebrać zarówno najlepszych wystawców, jak i odwiedzających z całej Wielkopolski, a nawet Niemiec, skąd do Folwarku można dojechać  szybko i wygodnie autostradą A2.
Nie bez znaczenia okazał sie fakt darmowego wstępu na wydarzenie. Wspólny wypad na targi całą rodziną dał narzeczonym możliwość pokazania rodzicom, czy nawet dziadkom, swoich pomysłów na swój wielki dzień. Zamiast opowiadać im o tym, co widzieli na targach, mogą ich wszystkich zabrać ze sobą i spędzić miło niedzielę. Tej jesieni już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Was na Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne BACK TO NATURE. Trzecia edycja jest jednocześnie pierwszą jesienną. Mamy nadzieję, że należycie wygrzaliście się w letnim słońcu i jesteście gotowi na nowe pomysły i inspiracje. Bo my jesteśmy!

Niezmiennie gościć nas będzie malowniczy Folwark Wąsowo, którego klimat oraz kuchnia oszałamiają bogactwem smaków, zapachów i barw. W tak pięknych okolicznościach, będziecie mogli zapoznać się z twórczością starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje świetne produkty i usługi. Gwarantujemy kameralną atmosferę sprzyjającą swobodnym i nieśpiesznym rozmowom, pyszne ekologiczne jedzenie z folwarcznej kuchni oraz solidną dawkę inspiracji – nie tylko dla narzeczonych, ale dla wszystkich kreatywnych dusz poszukujących natchnienia. Zabierzcie swoich bliskich, czworonogi i przyjedźcie miło spędzić czas w duchu slow! Na zachętę mamy dla Was trochę fajnych zdjęć, które powstały dzięki zaangażowaniu kilku kreatywnych i zdolnych ludzi.

POZNAŃSKIE ALTERNATYWNE TARGI ŚLUBNE – BACK TO NATURE III
7 października 2018 FOLWARK WĄSOWO
GODZINY: 12:00-17:00
WSTĘP WOLNY
Zwierzęta mile widziane.

Lista firm:
Pomysł i organizacja sesji: Magdalena Jędrzejczak Pracownia Zieleni i Agata Grządzielska |Miejsce: Folwark Wąsowo |Suknia ślubna: Ochocka Atelier | Samochód: Stylowa Bryka | Biżuteria: Savvy | Make up: Paulina Frątczak | Logo: Hello Calligraphy | Kwiaty i dekoracje: Pracownia Zieleni | Fotografia: Agata Grządzielska | Para: Wiktoria Bieńkowska-Marciniak i Bartek Marciniak |
Sprawdź także: 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

14 Targi Ślubne Concept Weddings! Świat alternatywnych targów ślubnych zaprasza!
Targi Ślubne Concept Weddings! Świat alternatywnych targów ślubnych zaprasza!
W branży ślubnej coraz częściej wykracza się poza schematy,a Concept Weddings jest królem w ich łamaniu. Identyfikując się w miejscem, postanowiliśmy postawić na awangardę , przeplataną motywem carskiej Rosji. Jesienną edycję targów spowije zatem klimat Royal Clash. Co nas wyróżnia?
28 Zobacz nową kolekcję Rebecca Ingram 2018: suknie ślubne, które Cię urzekną!
Zobacz nową kolekcję Rebecca Ingram 2018: suknie ślubne, które Cię urzekną!
Rebecca Ingram jest idealnym wyborem dla Panien Młodych chcących wyglądać zjawiskowo podczas Tego Dnia. Wybierz jedną z propozycji marki na sezon 2018 i prezentuj się nieskazitelnie. Nie przegap najbardziej romantycznej kolekcji Rebecca Ingram na sezon 2018, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia!
18 Buty ślubne od Christian Louboutin 2018: wybierz model najbardziej TOP!
Buty ślubne od Christian Louboutin 2018: wybierz model najbardziej TOP!
Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą już dziś wyszukaj idealnych butów. A nuż nasze propozycje Cię zainspirują i zdecydujesz się na marzenie każdej kobiety czyli buty od Louboutin.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji