• Magazyn

Targi Off Wedding. Wspaniałe wydarzenie w ślubnym kalendarzu!

To wydarzenie było naprawdę bardzo wartościowe i osobom w nim uczestniczącym na pewno przyniosło mnogość inspiracji.

  • Po ślubie
  • Polecane
  • 2017

Targi off Wedding to wydarzenie naprawdę szczególne. Podczas niego można było podejrzeć młode, polskie projektantki, które tworzą zwiewne, delikatne suknie ślubne oraz nowoczesne dodatki. Była to okazja również do poznania fotografów i filmowców, którzy w dyskretny sposób dokumentują Wasz ślub i robią to w sposób emocjonalny i nastrojowy.
Małe manufaktury z wyszukanymi ozdobami i papeterią były niekończącym się źródłem inspiracji. Dla tych szukających pysznych słodyczy na swoje wesele były małe lokalne cukiernie z fantastycznymi pomysłami na znakomite torty. Obecni byli również florystki i dekoratorzy ceniący minimalizm i unikalne elementy roślinne. A wszystko to odbyło się we wspaniałej atmosferze przy dobrej kawie. Dzisiaj serdecznie zapraszamy Was na relację z tego cudownego wydarzenia.

Dodatkowo podczas eventu konsultanci ślubni opowiedzieli o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. Jeżeli planujecie ślub i marzycie o wyjątkowym dniu bez sztampy i kiczu oraz o oryginalnych atrakcjach, które uwiodą Waszych Gości, to to wydarzenie było dedykowane właśnie Wam. Podczas tej imprezy można było odwiedzić stanowiska florystyczne. Zauważyliśmy, że teraz bardzo modne są nasycone kolory, jeżeli chodzi o kwiaty. Jest w nich wielka siła i niezwykła moc. Kolory jesieni, ale nie tej szarej, burej i ponurej, tylko pięknego babiego lata wspaniale sprawdzą się w Twoim bukiecie ślubnym i w dekoracjach kościoła i sali weselnej.

Ciekawie prezentują się również elementy zielone, które przypominają leśny mech. Masz ochotę, żeby Twoja sala weselna przypominała leśną, tajemniczą krainę? To te trendy na pewno Ci się spodobają. Podczas targów ślubnych nie mogło zabraknąć stanowiska z sukniami ślubnymi. Można było zaobserwować tam różne modele sukien. Uwagę zwracały te suknie o prostej linii. Taki minimalistyczny fason sprawdza się w ceremoniach ślubnych o wielu stylach. Odpowiednio wykrojona kreacja sprawdzi się zarówno dla bardzo szczupłej Panny Młodej, jak i dla tej bardziej korpulentnej. Niektóre były bardziej romantyczne- nie zabrakło tych luźniejszych, w których wykorzystano koronki. Warto jest zwrócić uwagę na to, że te suknie były w różnych odcieniach bieli- od najczystszego białego po ciepłe odcienie beżu. Coś fantastycznego! Sprawdź juź dzisiaj.

Nie zabrakło również małych manufaktur z ozdobami, które Państwo Młodzi mogą wykorzystać podczas swojego ślubu i wesela. Zauważyliśmy, że bardzo modnym w tej chwili surowcem jest drewno. Trzeba przyznać, że to jest bardzo piękna moda. Drewniane elementy prezentują się świetnie. Nie mogło również zabraknąć stanowisk jubilerskich. W końcu żaden ślub nie odbędzie się bez obrączek, prawda? No właśnie. Podczas tych targów Goście mogli wybrać swoje wymarzone obrączki. Podczas targów mogliście znaleźć również inspirację na wspaniałe dekoracje. Nie zabrakło stanowisk z niezwykle urokliwymi wizytówkami na stoły. Można było tu zaobserwować bardzo mocny trend w kierunku ekologii. Nic nie prezentuje się tak wspaniale i naturalnie jak szary papier. Szarość wcale nie jest nudna!

To wydarzenie było naprawdę bardzo wartościowe i osobom w nim uczestniczącym na pewno przyniosło mnogość inspiracji.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!