Topper cake! Stylowe, nowoczesne i personalizowe.

  • more 17+

Tort weselny jest najważniejszą słodyczą przyjęcia weselnego. Dlatego należy go odpowiednio wyeksponować, stawiając nie tyko na doskonały smak, ale również wygląd. Jedną sprawą jest dostosowanie stylu tortu do stylu przyjęcia weselnego, drugą – DEKORACJE! A dziś poza florystyką i owocami, dekorację stanowią toppery.

Toppery na tort weselny są dziś bardzo powszechne. Można je właściwie znaleźć w każdym sklepie proponującym dekoracje weselne. To z kolei sprawia, że znalezienie topperu wcale nie jest trudne. Schody pojawiają się dopiero wtedy, gdy zapragniecie topper spersonalizować.

Powszechna dostępność topperów sprawia, że na większości przyjęć weselnych pojawiają się podobne toppery, co oczywiście nie odbiera im uroku, ale… nie nadaje indywidualnego charakteru tortom. Szczęśliwie dla Par Młodych, które lubią się wyróżniać, na rynku pojawiła się firma Planneo.

Personalizacja jest tym co odróżnia Nas od konkurencji. Każda chwila jest wyjątkowa, my chcemy sprawić, aby niektóre były jeszcze bardziej. Dostarczamy produkty, w które wkładamy całe swoje serce i dlatego są one tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Zawsze też robimy projekt wizualny produktu aby jeszcze przed realizacją klient mógł zobaczyć jaki będzie efekt końcowy. Zapraszamy do współpracy. Produkty które tworzymy powstają z pasją i sercem. PLANNEO

Toppery, które wychodzą spod ich ręki nie tylko zachwycają swoją niepowtarzalnością, ale przede wszystkim pokazują jak w ciekawy sposób można stworzyć topper charakteryzujący i opisujący Młodą Parę.

Planneo to zabawa słowem, kształtem i detalem w najwyższej jakości, dająca gwarancję, że Wasz tort z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (8)

Skomentuj artykuł

35 Najlepsze trendy bielizny ślubnej: czuj się sexy w dniu ślubu!
Najlepsze trendy bielizny ślubnej: czuj się sexy w dniu ślubu!
Odkrywaj trendy bieliźniane dla narzeczonych. Sexy, kobiecie i bardzo modne w tym sezonie!
57 Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!
Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!
Romantyczne, pełne ciepła i elegancji, czyli świece. Idealna dekoracja na Twój ślub!
40 Suknie ślubne z tiulu: najromantyczniejsza tendencja!
Suknie ślubne z tiulu: najromantyczniejsza tendencja!
Odkryj ten materiał i wykorzystaj go w swojej spektakularnej sukni ślubnej. Tiul to naprawdę materiał dla każdego. Będziesz prezentowała się w nim znakomicie. Wybierz jedną z propozycji z naszej galerii. Na pewno nie pożałujesz!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji