• Magazyn

Topper cake! Stylowe, nowoczesne i personalizowe.

Topper cake! Stylowe, nowoczesne i personalizowe. Marzysz o indywidualnym topperze na swój tort weselny? Koniecznie zobacz nasze propozycje!

  • Dekoracje
  • Trendy
  • Boho

Tort weselny jest najważniejszą słodyczą przyjęcia weselnego. Dlatego należy go odpowiednio wyeksponować, stawiając nie tyko na doskonały smak, ale również wygląd. Jedną sprawą jest dostosowanie stylu tortu do stylu przyjęcia weselnego, drugą – DEKORACJE! A dziś poza florystyką i owocami, dekorację stanowią toppery.

Toppery na tort weselny są dziś bardzo powszechne. Można je właściwie znaleźć w każdym sklepie proponującym dekoracje weselne. To z kolei sprawia, że znalezienie topperu wcale nie jest trudne. Schody pojawiają się dopiero wtedy, gdy zapragniecie topper spersonalizować.

Powszechna dostępność topperów sprawia, że na większości przyjęć weselnych pojawiają się podobne toppery, co oczywiście nie odbiera im uroku, ale… nie nadaje indywidualnego charakteru tortom. Szczęśliwie dla Par Młodych, które lubią się wyróżniać, na rynku pojawiła się firma Planneo.

Personalizacja jest tym co odróżnia Nas od konkurencji. Każda chwila jest wyjątkowa, my chcemy sprawić, aby niektóre były jeszcze bardziej. Dostarczamy produkty, w które wkładamy całe swoje serce i dlatego są one tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Zawsze też robimy projekt wizualny produktu aby jeszcze przed realizacją klient mógł zobaczyć jaki będzie efekt końcowy. Zapraszamy do współpracy. Produkty które tworzymy powstają z pasją i sercem. PLANNEO

Toppery, które wychodzą spod ich ręki nie tylko zachwycają swoją niepowtarzalnością, ale przede wszystkim pokazują jak w ciekawy sposób można stworzyć topper charakteryzujący i opisujący Młodą Parę.

Planneo to zabawa słowem, kształtem i detalem w najwyższej jakości, dająca gwarancję, że Wasz tort z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Planneo Artykuły dekoracyjne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (8)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!