Suknie ślubne z kolekcji Carolina Herrera 2014

  • more 16+

Carolina Herrera jest jedną z wiodących projektantek sukien ślubnych na świecie, której kolekcje zachwycają każdego roku. Suknie ślubne 2014, bardziej niż poprzednia kolekcja nawiązują do klasyki i romantyzmu.

W kolekcji znajdziemy zarówno seksowne syrenki jak i romantyczne księżniczki. Nie zabrakło też krótkich sukienek i wciąż silnego trendu – sukien z rękawami. W roku 2014, projektantka zachęca do podkreślenia stylizacji klasycznym welonem ślubnym.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

17 Suknie ślubne Sweetheart 2014
Suknie ślubne Sweetheart 2014
Kolekcja sukien ślubnych Sweetheart 2014 dedykowana jest pannom młodym, które w dniu swojego ślubu chcą wyglądać jak księżniczki z bajki! Tiulowe falbany i koronkowe gorsety nadają kreacjom kobiecości i wdzięku, a nietuzinkowe dodatki sprawiają, że każda panna młoda będzie wyglądała wyjątkowo. Czytaj także artykuł o sukniach z kolekcji Sweetheart 2014!
20 Suknie ślubne Sincerity bridal 2014
Suknie ślubne Sincerity bridal 2014

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji