• Magazyn
  • Panna Młoda

Suknie ślubne Sottero i Midgley jesień 2016: tradycyjne kroje z awangardowymi szczegółami

Jeżeli chcesz wyglądać wyjątkowo w dniu swojego ślubu, to nie możesz przegapić tej kolekcji!

  • Style sukien
  • 2016

Jesień tuż za rokiem, więc dla tych, co pobierają się właśnie w tym terminie, a nie mają jeszcze wyjątkowej kreacji na ten Wielki Dzień, to mamy wspaniałą galerię- na pewno odnajdziecie cudowne inspiracje. Musisz zobaczyć tę galerię! Pokażemy Wam nową kolekcję sukien ślubnych Sottero i Midgley na jesień 2016 roku. To tradycyjne kroje z akcentami awangardowymi. Nie przegap tego!

Sottero i Midgley mają lata doświadczeń w ubieraniu Panien Młodych. Są jednymi z najbardziej popularnych firm w branży ślubnej. Mają najlepsze tkaniny i wzory. Wyróżniają ich szczególne cięcia. A te dekolty? Wymarzone! Po prostu idealne! Ta nowa kolekcja jest po prostu fantastyczna. Użycie tiulu i kamieni szlachetnych sprawi, że będziesz wyglądała po prostu wyjątkowo.

Nie przegap kolekcji sukien ślubnych Sottero i Midgey na jesień 2016. Odkryj wspaniale wzory, które sprawią, że na pewno będziesz pod wrażeniem. Nie możesz tego przegapić!

Jeżeli chcesz wyglądać wyjątkowo w dniu swojego ślubu, to nie możesz stracić tych szczegółów, które są właśnie w tych kolekcjach. Na pewno będziesz pod wielkim wrażeniem! Przekonaj się sama! To połączenie tradycyjnych cięć i awangardowych detali.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!