Suknie ślubne Reem Acra 2019: kolekcja stworzona dla romantyczek

Wymarzona kolekcja sprawi, że w dniu ślubu poczujesz się jak prawdziwa książniczka. Nie może wtedy zabraknąć sukni ślubnej Reem Acra 2019, która sprawi, że w tym najpiękniejszym momencie będziesz wyglądała zdumiewająco.

  • Atelier i salony sukien
  • 2019
  • Reem acra

W cudownym, Morskim Muzeum w Barcelonie, z inscenizacją pełną romantyzmu, gwiazd z branży ślubnej i specjalnych gości z Bridal Week, zaprezentowano nową kolekcje. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć pokazu nowych sukni ślubnych Reem Acra 2019, dzięki której natychmiast się zakochasz w wielu klasycznych wzorach.

Z wzorami godnymi haute conture, inspirowanymi pracą „The Prophet” -Khalila Gibrana, marka tego dnia rzuciła nas na kolana. Inspiracja „ The Prophet” wpłynęła na poczucie poetyckości i magii, poprzez wykorzystanie w projektach dostatnich sukni ślubnych skierowanych szczególnie do romantycznych panien młodych. Welon ślubny odegrał pierwsze skrzypce w zaprezentowanej kolekcji. Przyniósł piękno tradycji poprzez haftowane i przezroczyste tiule zasłaniając ciało modelek. Zapewniło to niezwykłą zmysłowość.

Wymarzona kolekcja sprawi, że w dniu ślubu poczujesz się jak prawdziwa książniczka. Nie może wtedy zabraknąć sukni ślubnej Reem Acra 2019, która sprawi, że w tym najpiękniejszym momencie będziesz wyglądała zdumiewająco.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!