• Magazyn
  • Panna Młoda

Suknie ślubne od Raimon Bundo 2017. Haute couture design to coś idealnego na Twój ślub!

Odkryj bogatą kolekcję sukien ślubnych od Raimon Bundo i świetnie wyglądaj w dniu swojego ślubu!

  • Style sukien
  • 2017

Jeżeli zbliża się data Twojego ślubu, a wciąż nie masz wybranej sukni ślubnej, nie przejmuj się. W tej galerii mamy dla Ciebie wzory z nowej kolekcji sukien ślubnych Raimon Bundo na rok 2017. To synonim doskonałego krawiectwa i wielkiego szyku! To wykwitność i ekskluzywne detale, które sprawią, że Goście zachwycą się Twoją stylizacją ślubną!

Suknie te są przykładem wspaniałego rzemiosła. W kolekcji odnajdziemy też zestawy dwu częściowe- bluzka ze spodniami- które będą idealne dla tych Panien Młodych, które nie chcą wkładać sukni na swój ślub cywilny. Hafty i koronki to wspaniałe elementy dekoracyjne. Dodają uroku i wdzięku. Sprawdzają się wspaniale. Kolejna część kolekcji to projekty w stylu boho. Lubisz ten trend? To na pewno zainteresujesz się tymi propozycjami! Te suknie wspaniale się sprawdzą, jeżeli organizujesz swój ślub w plenerze. W tych kreacjach będziesz prezentowała się szalenie stylowo. Cudowne są te elementy dekoracyjne w morskim stylu. Zakochasz się!

Odkryj tę spektakularną kolekcję sukien ślubnych od Raimon Bundo. Wybierz swój ulubiony model. Na pewno wspaniale się sprawdzi w Twoim Wielkim Dniu! Przekonaj się sama!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!