Suknie ślubne Monique Lhuillier 2019. Projekty, o których zawsze marzyłaś!

Kolekcja przemyślana dla dzisiejszej kobiety, suknie ślubne Monique Lhuillier 2019 nie pozostawią Cię obojętną. Odkryj je !

  • Atelier i salony sukien
  • Monique Lhuiller

Oglądać w każdym sezonie nowe kolekcje w trendach ślubnych to z pewnością prawdziwy luksus, ponieważ różnorodność projektantów i projektów które pojawiły się na przestrzeni lat, dały nam tysiące pomysłów, alternatyw i wzorów wszelkiego rodzaju, zapewniając możliwość znalezienia idealnego stroju na wielki dzień. Szczególnie jedna marka, powodująca u nas zawroty głowy i przekraczająca swoje możliwości z roku na rok, proponuje na przyszły sezon projekty bardzo eleganckie, których nie powinno się przegapić.

Publikacja

Nie przegap nowej kolekcji sukien ślubnych Monique Lhuillier 2019, która wzruszy do łez i sprawi, że on powie “tak, chcę” twojej miłości. Punktem wyjścia nowej kolekcji Monique ewidentnie można określić jednym słowem – prostota. Elementy przepychu skoncentrowane są na spódnicy sukni, pełne tiulu powoduje godną uwagi objętość, część tułowia jest dosyć prosta, wszystko dopasowane w talii i zrobione z delikatnych tkanin.

Monique wnosi objętość również do rękawów. Suknie z kołnierzem typu golf również stanowią część kolekcji. Tym razem odłożyła kolory, aby skupić się na czystej bieli. Głębokie dekolty wprowadzają delikatną zmysłowość a szykowanie opadające spódnice nadają całości jeszcze większego szyku. Elementy stylu boho pojawiają się w przejrzystości i kontrastują w ozdobach, które upiększają każdy jeden projekt.

Koniecznie zobacz nową kolekcję sukni ślubnych Monique Lhuillier i wybierz jeden z uroków kolekcji, zaprojektowanej dla nowoczesnej kobiety, która dniu swojego ślubu pragnie być tak promienna, jak to tylko możliwe. Pokochasz je!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Monique Lhuillier 2019. Projekty, o których zawsze marzyłaś!