Suknie ślubne Marchesa 2018: znakomity wygląd na Twój ślub!

 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
 • Credits: Marchesa
  • Credits: Marchesa
 • more 1+

Wybierz suknię ślubną na ślub, który odbędzie się w 2018 roku, idealną na wielki dzień. Z nami to zadanie będzie znacznie łatwiejsze. Zdecyduj się na delikatną stylizację, którą urozmaicisz wykwitnymi szczegółami. Trafiłaś we właściwe miejsce. My pomożemy Ci w tym wyborze. Dzisiaj prezentujemy Wam wybór sukien ślubnych firmy Marchesa. Te propozycje to połączenie nowoczesnej elegancji z wyrafinowanym romantyzmem. Czy chcesz to wszystko stracić?

Wzory firmy Marchesa są połączeniem splendoru i braku pretensjonalności. Projektanci czerpali inspirację z brytyjskich ogrodów, dzięki temu powstały propozycje romantyczne i dramatyczne. Bardzo eleganckie są suknie z kamyczkami, w propozycjach w stylu boho mają akcenty na dekoltach i w ramionach. Suknie ślubne z obszernymi spódnicami są dobre dla tych, którzy oczekują spektakularnego efektu. W tych modelach pojawiają się również suknie z efektem 3D, kwiatami i haftami. Uwagę zwraca spektakularny fason syreny, który wspaniale podkreśla kobiece kształty.

Koronki, kokardki, tiule i hafty to zachwyci wszystkie Panny Młode z roku 2018. Wybierz wzory z nowejkolekcji sukien ślubnych i wyglądaj olśniewająco w swoim Wielkim Dniu. To będzie coś najbardziej eleganckiego w czym wystąpisz w dniu swojego ślubu.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

31 Suknie ślubne Oscar de la Renta 2018: nowe pełene elegancji i oryginalności!
Suknie ślubne Oscar de la Renta 2018: nowe pełene elegancji i oryginalności!
Delikatność i dbałość o szczegóły w nowej kolekcji sukien ślubnych Óscar de la Renta 2018. Nie przegap!
24 Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!
Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!
Zaparaszamy na wywiad z autorską kolekcji AGATA WOJTKIEWICZ.."Czwarta nad ranem, opuszczone paryskie uliczki i para, która nie może oderwać od siebie wzroku.".
77 Suknie ślubne La Sposa 2018: najbardziej romantyczne propozycje!
Suknie ślubne La Sposa 2018: najbardziej romantyczne propozycje!
No te pierdas la colección más romántica de vestidos de novia La Sposa 2018. ¡Variedad de diseños para que seas la novia más chic!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji