Suknie ślubne Jesusa Peiro 2017: zbiór najsłodszych sukni. Odkryj je!

Nie przegap nowej kolekcji sukien ślubnych Jesusa Peiro 2017. Musisz ją zobaczyć!

  • Style sukien
  • 2017
  • Jesús Peiró

Kolejna hiszpańska firma, Jesus Peiro, w drugim dniu nowej edycji Barcelona Bridal Fashion Week prezentuje druga kolekcje. Merche Segarra, projektant firmy, nikogo nie zawiódł. Delikatne i uwodzicielskie projekty powaliły wszystkich z nóg. Odkryj w tej galerii suknie ślubne Jesusa Peiro 2017 i jego wyszukane wzory !

Słodka kolekcja inspirowana badaniami w jednej z paryskich piekarni projektanta. Suknie ślubne są bardzo różnorodne i pełne wyjątkowych detali, które czynią je jeszcze wyjątkowymi. Elementy transparentne, hafty kwiaty i brokat. Suknie ślubne z dekoltu na plecach i tiulu nakładające się jako podwójną warstwą sprawiają wrażenie podwójne skóry. Nie możemy nie wspomnieć o strojach, które są zupełnie różne. Koronkowe topy, futra i narzutki o spektakularnym połysku. I w finale, ostatecznie projektant użył pastelowego różu do strojów panny młodej.

Różne propozycje, które mają na celu podkreślić urok panny młode w dniu ślubu. Jeśli jesteście szczęściarzami, którzy biorą ślub w przyszłym sezonie, nie możesz przegapiać sukni ślubnych Jesusa Peiro 2017!Zobacz także inne suknie z najnowszych kolekcji. Piękne suknie koronkowe, suknie z długim rękawem czy z dekoltem w V będą bardzo modne w tym sezonie. Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

ANNA Suknie Ślubne Katowice Gliwice Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!